Te fundit

08:12

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

2023-12-05 18:30:00Politika TEMA

5 Komente

 1. J
  JO

  Ku e ka lexuar ky dhe Sali Berisha qe ne ditet e festave nuk protestohet? Kjo ideollogji eshte e frymezuar nga feja dhe jo nga demokracia. Me sa duket jemi ne prag te shpalljes se Foltores si organizate islamike. Saliu vret vetem kur mendon ai se eshte koha per te vrare, por jo ne ditet e shenjta....

  1. Z
   Zot na fal cfare ke krijuar ! Mut...mjalte pafund

   Foto qe flet shume Zot na fal sa mut ..mjalte deshta me thanun....jane .

   1. N
    Noci

    Ne fillim thote kane folur nderkombetaret pastaj me pas thote ndryshe.Sa te keni Berishen non grata asnje nderkombetar nuk merret me ju.Edhe nje italian qe erdhi ne kuvend i hodhi poshtë me fjalen e tij te gjithe fjalet tuaja per pushtetin dhe i ra ne sy zhvillimi i vendit sidomos Tiranes.Sa i takon diktaturës qe permend ai rrypi tjeter une nuk e kuptoj ku e shohin,se po te kishte diktaturë nuk e lejonte kush me fole ça do t'i.Nuk eshte diktaturë mazhoranca ne kuvend,sepse nuk do i lejonte ato veprime dhe minorancë pa emer ,nuk i ka ndjekur te gjitha rruget ligjore per kerkesat e saj

    1. D
     Demokrati idealist

     Këtyre sharlatanëve bythëlëpirës berishist u ka mbetur ora më 1997,por ajo kohë kur maloku dogji e vrau Shqipërinë nuk ka për tu kthyer më.MALOKU sheh ëndërra me syhapur.Ai është i dënuar nga bota demokrtike dhe nga shqiptarët.

     1. U
      Ushtari.

      O mondo po te kujtoj nje shprehje popullore " prit gomar te te mbije bare ". Po bari nuk mbiu gomari ngordhi dhe mondi pordhi.

      Lini një Përgjigje

      18:02 Politika 9 komente

      17:49 Politika

      16:57 Politika 7 komente

      15:27 Politika 4 komente

      15:19 Politika 2 komente

      15:07 Politika 9 komente

      14:03 Politika 5 komente

      13:13 Politika 1 koment

      11:55 Politika 21 komente

      11:41 Politika 30 komente

      Më të lexuarat

      12:41 Politika 50 komente

      11:35 Politika 23 komente

      09:31 Politika 7 komente

      17:33 Politika 7 komente

      10:26 Sociale 27 komente

      09:16 Politika 12 komente

      Blog Tema

      18:18 Blog 2 komente

      21:40 Blog

      19:50 Blog 3 komente