Te fundit

09:23

09:18

09:16

09:11

09:08

09:02

00:44

22:40

2023-06-10 09:02:00Politika TEMA

11 Komente

 1. a
  agushkari

  Salih gerdecit I takon me blejt vota,te tjeret bejne krim

  1. E
   Eni

   Vetem kta te djathtet kapen???? Si nuk u kap nje I PS... kjo tregon sa polici te depolitizuar kemi...e gjithe administrata sot eshte me PS. Para 2013 70% nuk ishin me asnjerin bile votonin kunder Pd.

   1. I
    Ilir

    Shko more... PIRDHU... Koqe kanari! S'boheni ju joooo. Po dumbabiste si 100 vjet perpara. As kene per te ndryshuar, kot lodhet Amerika me ju dhe kosovaret.... Nyje.

    1. E
     Eri

     Mos ver Bast kot....duro

    2. S
     SAMIU

     Para 2013. edhe zevendes ministri i rendit u kap ne nje kioske duke printuar flete votimi per ti futur ne kuti votimi.. A jeni ne vete kur flisni per vjedhje votash ne kohen e Saliut?. Po qe kryetari i komisionit me vulen ne xhep dilte dhe shkonte diku vuloste flete votimi qe te hidheshin per Pd.. po kutitr we transportoheshin me kafshe dhe nga rruga e keqe ishin te hapura kur mberrinin .. edhe Dash Shehi i juaji i perhershem tha we blerjen dhe shitjen e votave e kemi bere ne te paret.. nuk po permend 96 .

    3. K
     Kot te komentosh

     Tema po behet si gazeta dita apo panorama e kapterit,thote 10 komente dhe cfaq 1,dhe kur dalin te tjerat ,shkrimi hiqet

     1. E
      Ethem Lalaj

      Shyqyr që u arrestua një person hajdut votash i Saliut.Pasi SPAK i tredhur nga Sb ka arrestuar vetë majtas..majtas..me urdhër të Sb fatkeqsi Kombëtare.

      1. M
       MeteH

       Po Gomarice madhore mbete tere jeten or Kapterr Lalaj katunari Corrushit qe ju shkordheu Enveri robt pasi qeroi ate bashkatunarin tuaj...Poliagjentin.

       1. D
        Demokrati

        Të përsëritet edhe një herë votimi ,pasi rezultati është tepër i ngushtë. Këtë e mësonte spajuni Ilir Metaj dhe serbo-rusi nga Vicidoli Saleh Bëfisga, që të dy vulëhumburit.

        1. U
         Ushtari.

         Cojani qytetarit dixhital.Apo e ka bere vete ai.

         1. z
          zalli

          Jo jo nuk eshte e vertet ,vetem ne Mirdite e Kavaje e Has nuk jane "shitur"shqiptaret,kete e tha e Mlyshi,a me fal Akademik Mlyshi

          Lini një Përgjigje

          21:40 Politika 2 komente

          21:30 Politika 2 komente

          19:26 Politika 13 komente

          18:09 Politika 5 komente

          17:59 Politika 10 komente

          17:04 Politika 18 komente

          16:54 Politika 4 komente

          16:50 Politika

          16:30 Politika 4 komente

          16:00 Politika 1 koment

          Më të lexuarat

          13:30 Kronika 52 komente

          09:51 Kronika 14 komente

          16:35 Ekonomia 23 komente

          11:13 Kronika 24 komente

          10:25 Kronika 25 komente

          09:24 Rajoni 10 komente

          Blog Tema

          17:12 Blog 38 komente

          16:20 Blog 4 komente

          14:03 Blog 8 komente