Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-02-28 09:52:00Politika TEMA

47 Komente

 1. Y
  Yyyt

  Edhe ketij librin e ngelur stok i dhe dhurate o gomar?? Nuk te shitet libri dhe ja jep falas lidereve te botes.

  1. s
   sabrima_ehhhh

   Heheheheh si xhaxhi dikur qe ja jepte Brazilit dhe Afrikes. Zhelja mbase kerkon ushtare

  2. G
   Gjynah

   I shkreti Zelensk. Boll horrore i kane pare syte qe te shohe edhe zyren e Rames.

   1. s
    shori

    Avash o zdap...!!! Dhe ate pak respekt qe kisha per ty, ma dhjeve...!!! Te eshte plasaritur gjuha dhe trashur buzet nga bythelepirja e amerikaneve...!!!

    1. K
     Kalec Dega

     Pse e njojti Koqoven , Zelezele, lol!

     1. j
      janulla

      Pederast , e njofi Greqia jote ta njofi Ukraina ???? Shiko helenet , lamashet e Unioionit dhe leri Ukrainen ...bythqir

     2. A
      Arben

      Volodimir! Mos u mer me Ramën se ai e ka në terezi!

      1. A
       Adrian

       Kushedi sa eshte gezuar Zelenski!!

       1. e
        elton

        de e marim me vone vesh pisllikun ne kurizin tone qe po gatuhet

        1. K
         Katunar qyteti tirons

         Tono@ Sot jena, neser s'jena thone tironsit!

        2. N
         Neutrali

         Njerëz anormalë të komenteve, Nuk e kuptoni që këtu shprehet përkrahja e Shqipërisë për Ukrainën, pak rëndësi ka se kush e bën këtë sot në emër të pipullit?! I takoi sot Ramës, nesër do ta bëhë një kryeministër tjetër. Konstante mbetet pëekrahja e shqiptarëve për popujt që vuajnë nga luftërat.

         1. T
          TURP

          Futini nje boje te bardhe asaj zyre qe te fshini ato shkarravina se eshte turp. Po vijne njerez shume te rendesishem. Nuk duhet te shohin deliret e piktorit.

          1. L
           Leter higjenike

           Ku ta coje ai librin e vizatimeve te tua o pallosh?? I jepet nje gje qe perfaqeson Shqiperine ose Ukrainen, jo librin tend personal. Debil

           1. A
            Ai gjeli

            Nuk i bere as ketij nje punim personal me pjate??? I ke per te shquarit ato??

            1. S
             Saleh Sheçerr Berusha

             Filluan kelyshet e Sali kurves. Keta kelyshe jetojne me shpresen se Saliu do shpetoje dhe do vi prape ne pushtet. Kelyshet e Sali kurves, me ne krye Karlecin e Djegur hidhini njehere syte andej nga Rusia se idhulli juaj numer dy Vladiqir Putana po kerkon ushtare per ne Ukrahine dhe si kelyshe besnike te ish komunisteve (sekretarit te partise se spitaleve) dhe dashnore te ish-agjenteve te Ke-Ge-Be sic thoshte Ram Iz Alia (babai numer dy i Salehut) nisuni sa me pare t’a ndihmoni Puton per Ukrahinen. Boll lehet neper gazeta, kaloni ne veprime se ku i dihet mbase nje dite do vini ne pushtet.

             1. Z
              ZHELE..

              Paske qënë debil fare. Pse o derdimen kush ka llogjikë kritikuese ndaj ZHELE...nskit qënka Berishian ???? Po si Berisha ashtu dhe Rama janë, NJËRI MUT E TJETRI KAKE O idiot , këlysh partie... Rama e ka shitur b@thën tek Sorrosi dhe Salehu tek Grekët që duan VorioP@dhin... Sa për Putinin e ke dhjerë fare , se ka dy vite që po lufton me gjithë Globin pothuajse dhe në vend që të mposhtet po fiton... Ka dy vite që po lufton dhe në vend që të rrënohet po begatohet ,ndërkohë që Europa po RRËNOHET TOTALISHT , Do ishte fat që të kishim një PUTIN dhe ne në europë por kemi disa PSIKOPATË IDIOTË E TË PAAFTË ...fatkeqësisht... Kemi Makaronin që I bie b@thës me zezakë I cili kërkon luftë bërthamore...kishim idiotizma qimebardhë Xhonson që kush e shikon kupton menjëherë që ka dërrasa mangët. Kemi Sholcin që më Dritëshkurtër ska...... Pra mos ji Langor partie ,por mundohu të kesh llogjikë kritike ..

              1. W
               W

               Donte te kishte nje Putin ne Europe ky kurva trushpelare e Putanes. Doje te kishe ne krye nje vrases mafioz qe burgos, helmon dhe vret opozitaret dhe gazetaret, ndalon median e lire, ndryshon kushtetuten per te ndenjur gjithe jeten me pushtet, i merr jeten kritikeve qe bien nga dritaret e nga avionet, nuk lejon popullin e vet te dale e te protestoje ne rruge se perfundon ne burg ose ne varr, dhe i con mish per top ruset ndersa kalamajte e vet kopila i ka neper Angli, France, Gjermani e Amerike me shkolla e vila, me parate e ruseve barkthare qe po ikin nga Rusia ne mase per te mos u thirrur nga psikopati si rekrute. Ik o debil se te doli Cakoja ne televizor po mos shkruaj budallalleqe.

             2. a
              as ashtu as keshtu

              Ke degjon ky rob,qe ti thote,me ne fund,qe nuk je as kryeminister,qe i duhesh ketij vendi halle shume,kur i ke syte dhe mendjen vec si te mbash karrigen,por dhe si piktor,nuk qullos,megjithse asnjehere nuk lodhet,per te shperndare albume me pikturat e tij.Dhe Zelenski,qe eshte tani ne poziten me te veshtire me luftimet ne Ukraine,duket sikur ben nje humor te zi,kur i dhuron piktura,aq me teper i ashtuquajtur piktor.

              1. W
               Wafan

               "Dhurata e vecante qe i dha"??? Kush ishte dhurata e vecante ketu?? Libri me shkarravinat e veta personale qe e gjen ne cdo librari me ulje dhe qe ja dha edhe Blinkenit.

               1. O
                O rrote

                Zelenski i shkrete ne lufte me bomba siper kokes, do marre me vete librat e Rames. Hajde bojaxhi hajde

                1. e
                 enter””

                 I shkrete? Ai eshte nje mut qe ha gjithe leket qe I kane dhene dhe shtyp opoziten

                 1. I
                  I

                  Shtyp opoziten? Po Putana jote e vret opoziten

                2. t
                 tao lali pederasta

                 q.va grua arbi mazniku

                 1. T
                  Tiku

                  Paske mesuar te mos servilosesh shume dhe te kesh pak dinjiitet. Apo ngaqe eshte ukrainas ky. Nuk ka shume tangerllik.

                  1. .
                   .

                   Zelenski t'ja kerkoje leket kokave te Evropes, jo brekgrisurit te Shqiperise qe nuk ka as te paguaje pensionet se trecerekun e vjedh.

                   1. I
                    IK O LASKURIQ

                    O VOLODIMIR!! KOT RRI SE NUK KEMI LEKE! MOS DEGJO SHALGJATIN E TREDHUR SE SHQIPERIA ESHTE ME TROKE SE GAZA!!

                    1. E
                     Emisioni

                     ja dhe *bishti i dardhes se rradhes, qe realisht Rama han mbrapa kurrizit te popullit idiot! Erdhi Blinken ne tirane qe ti kerkoje Rames ti prodhoje fishek per Ukrahinen. Se edhe ne fakt si populli Ukrahinas si ai shqipkar.....dolen rr.k. Ukrahina i hap lufte *nënës rusi....shqiptari ka 33 vjet ne lufte me vehten !!! Prodho fishek o *shqiperi......se pesfish do te te hidhen mbi ty. Ne shqiperi do prodhohen fishek.....dhe per *afersi te kufirit shqiptaro-kosovar e per *gabim te aviacjonit ushtarak rus....do shkepen te dy kufijte, dhe atehere situata per boten shqiptare do dali si puna "shah-torre" ne shah.

                     1. S
                      Sanija kombinatit

                      Sa aktive jane bere kto te dritares se katit VIII. Kan marr detyre te shkrujn nga dy-tre komente per koke qe te duken shume. Pale po jane te gjithe kritike arti te afirmuar. Tobe ne stafkurllah!

                      1. K
                       Kris

                       Zelenski kerko I leter higjenike dhe Rama I dha albumin.

                       1. Z
                        ZHELE....

                        Zhele...nski ,komiku idiot që shkatërroi shtetin e tij dhe shfarrosi popullin e tij.

                        1. T
                         Ton

                         Shfrytezim pozicioni zyrtar....

                         1. W
                          WWW

                          Dhuraten e vecante e gjen stok neper gjithe librarite e Shqiperise, me gjithe Kurbanin. Leter higjenike.

                          1. K
                           K

                           Te vish per ndonje lek e te te japin album me shkarravina.

                           1. Q
                            Qyri

                            E paska hequr formatin e videove me muzike dhe elozhe.

                            1. ?
                             ?

                             Ketu gjete te lypesh per leke ti o pizeveng? Tek vendi me brekdhjere i Evropes, me rruget me gropa e njerezit me ushqimet me liste?? Apo i njeh edhe ti bufallenjte matufe qe mund te shfrytezohen, njelloj si ajo italianja?

                             1. T
                              Thirrje

                              O Volodimir, o vlla, ketu nuk gjen gje. Jemi pa leke e pa buke. Na i vjedh te gjitha ai zdapi zagar.

                              1. l
                               lindia

                               Zhgarravinat e "te gjatit" edhe ky?

                               1. k
                                koli

                                I dha nje "veper te shokut Enver".

                                1. K
                                 K

                                 Me ndihmat e Shqiperise se dhjere do i biesh Putanes?

                                 1. d
                                  dali

                                  Perse duhet ta respektojme ne kete kur ky nuk njeh gjysmen tone,Kosoven.Perse?!

                                  1. P
                                   Pjata me gjel kacurrel

                                   Te meparshmin e mbajte me hater. Kishte me shume servilosje

                                   1. W
                                    Welcome

                                    Mire se erdhe dhe do fitoje Ukraina me ndihmen e Evropes. Putana leh kot se e ka yshtrine mw tanke te skaduara kineze. Nje bombe nga NATO dhe pirdhet Ruskia. Kurvat e Putanes te aplikojne per t'u bere pjese e Bashkimit Sovjetik.

                                    1. B
                                     Boll

                                     O zdap, mjaft ja tregove botes ate stalle te qelbur me shkarravina sikur eshte Versaja

                                     1. T
                                      Tiron

                                      Volodimir fitofsh po nuk kemi leke

                                      1. P
                                       Paqe, jo luftë!

                                       Mbështetja e Çështjes së Drejtë të Ukrainës për ndërprerjen e luftës nga Rusia dhe vendosjen e paqes, zgjidhja e problemeve në rrugë diplomatike dhe përmes dialogut konstruktiv shprehur në Samitin e Tiranës është dhurata më e madhe, që Rama i bën një kombi të tërë. Të sëmurët nga bacili vazhdojnë grricjet si debilë...

                                       1. T
                                        Turp

                                        Ky idiot po perdor postin si kryeminister per te reklamuar librin e vet me vizatime. Sa turp.

                                        1. H
                                         Hello

                                         Mire se erdhe ne Shqiperi Volodimir. Rrofte Ukraina sovrane, e lire dhe e pavarur me mbeshtetjen e Europes.

                                         Lini një Përgjigje

                                         09:37 Politika 2 komente

                                         09:29 Politika 14 komente

                                         09:23 Politika 9 komente

                                         09:14 Politika 2 komente

                                         09:06 Politika

                                         09:00 Politika

                                         00:54 Politika 60 komente

                                         00:48 Politika 13 komente

                                         20:30 Politika 2 komente

                                         19:59 Politika 1 koment

                                         Më të lexuarat

                                         13:57 Sociale 19 komente

                                         09:35 Politika 48 komente

                                         13:30 Politika 44 komente

                                         09:22 Politika 7 komente

                                         09:15 Kronika 21 komente

                                         10:25 Politika 5 komente

                                         Blog Tema

                                         21:47 Blog

                                         20:47 Blog

                                         11:15 Blog