Te fundit

08:27

08:17

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

2024-02-22 17:52:00Politika TEMA

35 Komente

 1. B
  Baba i saje Salihi

  Cfare ashte kjo zhabe qe pjerdhe nga goja,te shkoje ne parlament e te argumentoje

  1. H
   Hordhia e ndyre e Sali Rrumpallës

   Nuk e di çfare lidhje ka kjo biba budallaqe me Kasem Zhupën. Por ne qofte se e ka patur gjysh ose stergjysh, ai do ja kishte keputur qafen me doren e tij, dhe nuk do ta linte të shkonte mbrapa një Komunisti Katunar si Sali Serbi. Kjo torollaçka, ai kllufi Tomor Alizoti, dhe kaqoli Gjekemarkaj jane turpi i fiseve të tyre, sepse kane hedhur poshte gjakun e te parëve, duke u lidhur me një komunist enverist. Dhe paradoksi është që ne krye të PS është një antikomunist i flakte si Rama, njeriu që reabilitoi Mit'hat Frasherin, që as vete Balli Kombetar nuk e beri, kur ishte ne aleance me Derrin Sali.

  2. K
   Kurveleshasi

   Ina Zhupa e Progonatit , kusherira e Alfredos Beleri te Himares , me origjine nga Progonati , jane shembelltyra me e keqe e njeriut te poshter . Eshte gjynahu madh qe jane me origjine nga Progonati , pasi ai eshte nje fshat me tradita te forta patriotike dhe keta nuk perfaqsojne asgje nga Progonati . Te dy jane bythelepires ordinere .

   1. Z
    Zagali

    Me pise femer si kjo Ina Zhupa nuk kemi pare ne kete dynja.Bene geuaja si rrugaçe. Uuu pika,pika qe nuk ju bje m'u ne koke.. Megjihese te gjithe pisa jane keta te Saliut. Duan dhe pushtet keta muter.

   2. f
    foshnja

    Keto zona pikerisht duhet te mbrohen nga ndertimet, perndryshe nuk kane me asnje vlere me shume se cdo shesh ndertimi. Aty eshte bukuria dhe vlera e tyre, sepse jane te pandertuara dhe ashtu duhet te mbeten. Cdo ndryshim eshte vjedhje

    1. B
     Boston

     Zhupes i mungon kultura qytetare prandaj e kane ne vend te kobures me uje…..

     1. Sapuni 15 leksh

      Kjo deputetja Zhupa-zhulja jo vetem qe i mungon kultura po kesaj i vjen era zhulse tre km larg

     2. G
      Grida duma nga deputete PD moderatorr pamvarur

      Rrugaçe rrugesh nuk jam socialiste po keta nuk i votoje kurre do ta votoje Ramen me kenaqesi kur shikone keto baxhella thua Rama eshte ylle

      1. S
       Shko

       Pd..vetem kurva ka...kurvakrye eshte non grata....

       1. B
        Boston

        Ky eshte komenti im?

        1. R
         Rruga

         Po njerezve pa tru ju ka dale frika. Nuk kane njerzellek. Njerez pa dinjitet, qe nuk njohin as rregull e nuk kane etike. E kjo ndodh se PD tashme e dine qe nuk ndeshkohen edhe ne flagrance. Kjo eshte dhemokracia.

         1. B
          Berti

          Me keta deputete halabake si Ina Zhupa, Mul Noka, Paloka apo Vokshi eshte qari PS edhe per disa mandate te tjere. Paske lere me kemishe o Edi Rama!

          1. M
           Murgu

           Revolucioni në veprim,edukatë rruge nga deputetja demokrate !

           1. N
            Nuk jam me PS ,por as me keto.....

            Kush m ... voton keto funderrina te Pd ... ato nje prerje kane, per te bere me nderen !

            1. S
             Sqepari

             I jap te drejte. Forca Zhupa!

             1. g
              gango fshati

              Kjo Zhupa sikur me kafshon ne bythe

              1. t
               tetovari2

               Po kurë kanë bërë ndonjë punë të hajrit këta të PD-së.Këta dinë vetëm të thejnë,djegin,shpifin, kacavaren kangjellave,të hyjnë nëpër dritare etj, etj.

               1. M
                Ministrja me e ordinere

                Me monster se kjo veshderre nuk ka te dyte! Brravo Ina Zhupa! Coje luften deri ne fund! Mos u step nga qelbesirat e ripjelljes! Skandal! Skandal! Skandal! Zaptimi i zonave te mbrojtura!!!! Kjo qelbesire ministre, qe vec kulturen urren duhet te cohet ne burg per demin qe pi i ben zonave te mbrojtura!!!!

                1. M
                 Mondi

                 Ina zhaba dhe zvarraniket si ty te hajne ate qe nuk thuhet.Ja ,shikoje vete ti.Poshte ballkonit duke I mbajtur uturakun qelbesires se vicidolit..Sa I mbroni ju zonat e provuam ne kurrizin tone.Na hyte ne oborr te shtepise me zor se per zonat publike harroje ti bythqire.

                2. r
                 robi

                 Amon kur ben garipen dhe kjo Ina Zhaba qe ta gerric bythen kur flet, te kesh dy bythe nje ta mbash nje ta cash, ne delir sikur eshte ne qiellin e 7 te , lere kur flet me njerin sy gjysem te mbyllur, pika, pika ,,

                 1. S
                  Shkembi

                  Cojini ndonje hamshor edhe Zhupes, se nuk per mbahen dot keto mostra

                  1. T
                   Tani

                   Njihuni mire me jeten jashteparlamentare te Zhupes, aty do gjeni një nga burimet e te keqes qe i ka rene ne koke te djathtes shqiptare. Si eshte e mundur që kjo të hyje ne tempullin e demokracisë. Kete duhet ta pyese SPAK per Ervin Martinajn, ku u njoh me te, qellimi i takimeve dhe ku u takuan per here te fundit....

                   1. n
                    nino

                    Kjo eshte baxhella e kombinatit qe bashkjeton me nje kriminel....

                    1. G
                     Gaqo

                     Nuk ka zaptim te zonave te mbrojtura. Se vete PS i ks shpallur te tilla. Do ngrihen struktura te lehta, kryesisht druri per sherbime ndaj vizitoreve dhe turisteve. Keshtu ndihmohet dhe ekonomia e zones pa nderhyre ne mjedis.

                     1. A
                      Ai qe te q' gruan

                      Besoj qe gojoren e ben speciale kjo Zhupa se gje tjeter nuk ben dot se eshte idiote e lindur

                      1. Z
                       Zhupa zhdupa

                       Qyrramanka Zhdupa zhdupa po si nuk doli nje vetem nje jo me shume po idiota e qelbesira keta te dhjertores sikur i ka nxjerre nga bytha Sali haleja , rrace e poshter .

                       1. N
                        Noci

                        Kjo goca e kombinatit do te kete punuar tek Gabi se ka nje eksperience te pashoqe dhe kudo qe del duket sikur jep çmimet e ndihmave qe ishte duke shitur.Nje femer me edukate te mases zero qe ishte fatkeqësisht deputete ne vend te mijera femrave me vlerë qe nuk i afrohen politikes kur shohin kete llaxhore

                        1. P
                         Populli.

                         O ina sa e bukur behesh mi goce kur ngerdheshesh.Ma hoqe petllen fare me bukurin qe ke por vetem kur zgerdhihesh ndryshe je si nje petull e fryre e pa pjekur.Rrofte majaja qe vendosni ne fytyra.

                         1. M
                          Maloku

                          Ina Zhupa duket cfar niveli eshte, bertet si ne pyll. Ina karrieren e saj e ka filluar tek Fresh i Edi Rames, me vone kaloi ylberin dhe u be demokrate, pavaresisht se familjen e ka ultra komuniste, dhe e fundit qershia mbi torte eshte se burri i kesaj qe i hapet barku per objektet monument kulture, eshte ndertues i kulles ngjitur me sahatin e Tiranes i cili eshte objekt qindravjecar dhe e kane kthyer ne nne varreze. Lind pyetja kush e ka miratuar lejen e ndertimit? Lali Eri me urdherin e Edi Rames. Prandaj Ina Zhupa mos fol fare dhe mos u duk fare se je e peshtire dhe e zhytur ne llum deri ne fyt. Do tju tregoj nje barcalete. Njerin e kishte zene diareja dhe ecte rruges dhe linte vazhden e diarese dhe po kerkonte nje person tjeter. Per te injoruar personin qe kerkonte pyeti a keni pare nje te dh.... dhe ai ju pergjigj po ka me te dh.... se ty? Keshtu dhe puna e Ines me burrin dhe me Lali Erin dhe Edi Ramen.

                          1. K
                           Koqevari i zakonshem

                           Eshte e nevrikosur sot

                           1. k
                            k

                            edhe firmato edhe protest, hajde zgjidhe me kta.

                            1. D
                             Desara

                             Zhupa si një mashkull qyrrs. Kështu e mbajmë mënd kë zhupën, qyrrse, shurranjose. Iiiiii da e neveritëshme.

                             1. M
                              Mbeshtetesi...nga prapa

                              I coni ndonje dymetrosh zezak kesaj zhupes ti qetesohen hormonet,,,

                              1. V
                               Vala

                               Kur te pellcet cipa, mbarojne te gjitha. Zhupa nuk ka c’humbet me. Tani sillet si qente e cirku per te zbavitur dynjane. Kolegeve te saj socialiste u duhet dhene shperblim per veshtire si pune pasi kane te bejne me kafshe.

                               1. V
                                Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

                                Qenkan leshu zaret e Ministrise se Mjedisit per te sha Inen qe i tha hajdute Mireles! O pika e vockel.

                                Lini një Përgjigje

                                17:29 Politika 12 komente

                                16:30 Politika 8 komente

                                16:19 Politika 1 koment

                                14:46 Politika 3 komente

                                14:21 Politika

                                13:57 Politika 5 komente

                                13:06 Politika 7 komente

                                13:03 Politika

                                12:30 Politika 4 komente

                                12:27 Politika 6 komente

                                Më të lexuarat

                                09:09 Bota

                                16:07 Bota

                                17:29 Sociale

                                19:10 Dossier

                                17:20 Politika

                                10:52 Bota

                                Blog Tema

                                20:10 Blog

                                20:00 Blog

                                10:25 Blog 1 koment