Te fundit

18:25

18:18

18:08

18:02

18:00

17:58

17:50

17:45

2024-02-22 17:29:00Politika TEMA

12 Komente

 1. T
  T

  Opozita jon e kerkon shpetimin saj te ATHINA,a ka turp me te madh???!!!

  1. P
   Preshi I lushnjes

   berishisteve u ka mbetur veten te ulqin breket kur shohin ndonje korofillak apo belerist dhe tu futin manallin per pak vota. ptuuuu race salikaresh

   1. S
    Shko

    Kush qi Gazin? I duket vetja lider pederastit...

    1. L
     Lida

     Me keta politikane lapanjoze mesa duken bathet qari i Zahos qe te jete k/ minister pas 20 vjetesh.

     1. E
      Emigranti

      Edhe me camet edhe me greket , e fort fare kjo

      1. G
       Greqia do na heq veton pas martesës gazit

       Gjekmuti shkoi në Athinë të ndërmjetësojë martesën e Bardhit me dulen

       1. Çom me i ndyre

        Ky idrizi (çomi me ordiner), cfare pazarciu eshte ky. Se kush i ka dhene parti ketij dhe kush e voton per deputet si ajo biondina e Doda (laraska voto per 1 kocke te marr noj vile te zonat e mbrojtura nga mafia e politikaneve). Idrizi eshte gjithe kohes neper tavoline kafeje dhe ben pazare kerkon perqindje si seksere te hyj ndermjetes per cdo lloj biznesi apo marreveshje (partia fle gjume zgjohet n fushate per nje muaj).

        1. A
         AS

         Duan te shkretet nje dore ne hallva ,nje ne bakllava thota populli yne! Keta(o) jane kurvat e kurvatet e PD

         1. prokurori

          Politikanë edepsëzë,sharlatanë.Minues të paepur të ndjenjës kombëtare.

          1. E
           Erdogan

           Po mbushet pothuajse nje vit dhe Bashkine e Himares e udheheqin Humbesit! Dhe kjo behet per "Belerin"! Ne qofte se ky nuk quhet krim zgjedhore atehere cfare do te thote te respektosh te Drejtat e Votes se Lire? Ah moj turqi cfare i ke bere bijve te Vezireve,Pashallareve,Bejlereve etj!

           1. P
            Portokall

            Po normal kto femrat e pdiu kane restorante ne Itali...

            1. V
             Vjosa e eger

             Gjakprishur qe duhen zhdukur me fis e fare. Per nje karrige pushteti jane gati te shesin jo Kombin por edhe familjen e tyre. Phy rrace e ndyre, turcpi i ketije vendi .

             Lini një Përgjigje

             16:30 Politika 8 komente

             16:19 Politika 1 koment

             14:46 Politika 3 komente

             14:21 Politika

             13:57 Politika 5 komente

             13:06 Politika 7 komente

             13:03 Politika

             12:30 Politika 4 komente

             12:27 Politika 6 komente

             12:03 Politika 14 komente

             Më të lexuarat

             19:59 Kronika 8 komente

             12:41 Politika 42 komente

             11:35 Politika 23 komente

             09:31 Politika 5 komente

             10:26 Sociale 23 komente

             09:16 Politika 9 komente

             Blog Tema

             18:18 Blog

             21:40 Blog

             19:50 Blog 3 komente