Te fundit

22:25

22:15

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-02 12:52:00Politika TEMA

28 Komente

 1. d
  delegati

  Jane mbledhur si per vaki jo si per kuvend,ku Paloqja pret ngushellimet.

  1. V
   Vranakonti

   Ne Roskovec na u mblodh nje kongres,more pjese gjithe lelet e myzeqes.Nga Fieri,Lushnja dhe Kolonja,behet lufte per mushkonja.

  2. a
   arrifi

   Te gjithe KËLLIRAT qenkan mbledhur.

   1. r
    raul

    jam kurioz po Strazua me patllake do te kete ardhur ne kuvendin e shpellareve te vicidolit. Nuk folen asnje fjale per humbjen apokaliptike te 14 majit qe e ka futur foltoren 7 pash nen dhe , qe dhe zoti me zbritur ne toke nuk mund ta nxjerre me. Cdo force politike ne planet qe humbet ne 92% te teritorit dhe ne 56 bashki humbet nga 61 qe ka vendi dhe fiton vetem 5 bashki te dores se dyte do te ishte shperndare qysh te nesermen e humbjes. Por perbindeshi i vicidolit sheh endrra me sy hapur dhe shkon si mjeran tek varri i Ismail Qemalit dhe ben premtime absurde. Ne 2025 do ta kesh perseri Edi Ramen Kryeminister, koken pas murit te perplasesh o perbindesh. Humbja juaj dhe mjerimi i madh ne fytyren e Jozit, te gerdalles Vokshi sygerdoqja shprehin qarte se ai eshte nje kuvend ndrikullash qe nuk vlen per asgje dhe jo me te ndeze revolucionin nr.6 qe ka deshtuar akoma pa nisur.

    1. Z
     Zvizzera

     Eshte per te ardhur keq kur mendon qe gazetat mbas 32 vitesh shkruajno per kto plera te njerzimit ,kjo tregon kulturen dhe zhvillimin e shqiptareve keto 32 vite,kemi ngelur 500 vite mbrapa botes,kjo tregon se cfar ndodh ne shqiperi,te presesh te mesosh nga lajmet

     1. V
      Varuzhani HYPESI i Vitos

      A me thote kush nese ai qerosi ne krah te djathte te Argites mos eshte Dr. Dasho Kovidi qe na ka care bythen me njohurite e tij neper kazan banaqet tv nga Gjermania. Ky sikur hiqej si i pavarur dhe nuk la rast pa i ngrene ate qe nuk thuhet Rames. Sa per ate tjetren ne te majte dihet, ajo eshte rrumbaducja diplomate e dhjere Ardith Harxhi.

      1. H
       Humoristi

       Lajm i kendshem humoristik!?

       1. T
        Tirona

        Dhe parate e vjedhura vazhdon ti harxhoje

        1. D
         Doktor Mortja

         Vetem foto ku shfaqet edi paloka dhe adriana kalaja… lot… zhigandet e Shqiperise! YJE e te Pashuar!

         1. q
          qenefistan

          Dhe te gjithe kane nje shprehje surrati,sikur jane ulur mbi uturaket qe kundermojne ere.

          1. k
           k

           Gërdalla maloke , tani foli para nokës do konsiderohet lider kunder Rames dhe kur ti sekuestrohet pasuria e vjedhur do thone se ishte sulm politik. Mjerë vatani e mjerë mileti.

           1. !
            !!!

            Dhe merre me mend tani, ti japesh ketyre te te drejtojne qeverine e Shqiperise! Me mire ta drejtoje Micoraqis apo Vuçiç se te pakten do druhen pak nga nderkombtaret. Keta dhe Ameriken e shajne dhe Europen e Azine, vete veren e tyre nuk e shajne. Prandaj jepi Vlora beja forra Me Argiten ne krye do shqyejme çdo bythe

            1. S
             Salkari

             Keta bastarde kot vetreklamohen dhe tunden poshte e perpjete me kostume e me makina , thua se keta plera te paricikluara mbajne shtetin gjelle ....keta , nuk kane as shancin me te vogel ti shikosh dikur ne qeverisje .... Mire disa jane deputete dhe marin te ardhura ...po te tjeret ?? Te tjeret nga i kane burimet financiare ?? Kush i mban me te ardhura ?? Se sado te kene vjedhur ne nje te shkuar , prap per kushtet e jeteses duhet rjedhje e perhershme te erdhurash , tunden , dridhen e p erdridhen , me qoka me shtrenjetesi gjithandej me luks kush i financon ???....Apo ambasada ruse ndoshta ....boshti Rusi Serbi ka qelbur gjithe Ballkanin Perendimor ...

             1. G
              Gimi

              Shikoni larot e Saliut qe kane varur koken. Ky eshte nje turp i madh . Keta do ti sjelli ne pushtet Saliu. Sa turp njerez pa vlere, njerez pa bin dhe pa iman. Humbi ne zgjedhje ne menyren me te turpshme dhe tani rizgjidhet perbindeshi i Lilit dhe i Argites.

              1. D
               Daullxhiu

               Ta fusi ne bythe koburen strazua.

               1. A
                Atje e ka patur .

                Atje e ka patur prej vitesh , atje vrau dorën tek thepi , kur deshte t’a nxirte .

               2. F
                Floriana nusja e Salës

                Ju ka injektu trutë e gomarit "nongata".

                1. D
                 DMK

                 Këta janë njerëz të mesjetës me organizim fisnor që nuk e dinë fjalën shtet Po nuk doli nje klasë politike e re e brezit të 90-s Rama të bëhet monark dhe të vendosë Km një nga larot e tij mediokër që ka nga pas

                 1. F
                  Fahri pilafi

                  Zoti Gazetar! Pse Muli

                  1. K
                   Ka humbur Ristani !

                   More Arben Ristani ku eshte ? Po shqeteson nje popull te tere, pse nuk eshte me shoket dhe shoqet e partise ? Apo eshte afruar me Lul bushtren qe ilegalisht e shpalli fitues ne 2011 ?

                   1. S
                    Sali kerma

                    Doktor Erion Dasho paska ngrene fuqishem tek corba e Saliut.

                    1. N
                     Nivica

                     Sa qesharake kjo anetaresia e PD - se .....kur shikon ca figura te ( reja )si ky i vetdeklaruari avokat Kujtim Cakrani . Ka mundesi qe universitetin e ka bere ne burgun e Italise , i denuar per droge .Kane kapur fundin ....nuk gjen nje te djathte .

                     1. D
                      Dardani i Ri

                      Boboooo, këta duken sikur kan shkuar në varrimin e Berishës, jo në perurimin e tij. Ajo sharabajka prej Shkodre, "Kapeni për zhelesh" (Jozefina), paska mbaruar fare. Ata janë të gjithë të vdekur, presin të ndërrojnë jetë. Berisha ka vdekur me kohë, vetëm llapa e helmuar i punon akoma.

                      1. V
                       Veterani

                       U mbyt gjemia me federalë O burra shpejton kush mund të dalë........... Këto llumhane të Saliut. Për se e mbajnë kokën mes shaleve.? Yyy skerbythje shkoni jepni llogari dhe lëreni demokratet në punën e tyre dhe Shqipërinë të eci përpara.

                       1. B
                        Black jack

                        Kta sdun njoni tjetrin and jo mo tju haj barku per miletin . Te dhjefsha Hamas in para ktyne . National emergency to get out from Albanian politics and Albania ????????????????????????????????????????????

                        1. C
                         Columbo

                         Në 2025, opozita aktuale do i humbi zgjedhjet përball Ramës, pasi deputetët e PD-së nuk jan aktiv në jetën politike, dhe kjo gjë është spikatur nga të gjithë.Deputetët e opozitëd që fituan mandatin në 2021 jo vetëm që nuk kanë bërë asgjë për elektoratin e tyre., por jan fshirë projekte të cilat duhet të kishin përfunduar.Ndaj mandate të reja as që bëhet fjalë në 2025-ën.

                         1. A
                          Andrea

                          Një kuvend i stisur si vet Nongrata turp i madh këta do të vijnë në pushtet nesër hahahahaAnbdewa

                          1. s
                           spak-aspaku

                           Ky aspaku pse nuk vepron kunder kryemafiozit agron kuliqit i cili dergoi drejt vdekjes 4 police per gjobat qe i vinte dritan dajtit per te mos e ngacmuar,per shume vrasje,trafiqe droge,per pastrim parash,si organizator i grupeve te rrezikshme kriminale,per pasuri qindramiliona euro te vena nga kto pislleqe

                           Lini një Përgjigje

                           11:58 Politika 8 komente

                           11:50 Politika 4 komente

                           11:39 Politika 33 komente

                           11:32 Politika 10 komente

                           10:48 Politika 7 komente

                           09:43 Politika 21 komente

                           20:00 Politika 14 komente

                           17:50 Politika 7 komente

                           17:27 Politika 25 komente

                           16:46 Politika 55 komente

                           Më të lexuarat

                           12:02 Politika 13 komente

                           10:05 Blog 49 komente

                           11:32 Politika 9 komente

                           13:15 Bota 21 komente

                           17:52 Politika 24 komente

                           09:19 Politika 20 komente

                           Blog Tema

                           20:38 Blog

                           17:11 Blog 7 komente

                           10:05 Blog 49 komente