Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-02-29 10:57:00Politika TEMA

15 Komente

 1. H
  Humoristi

  Keto jane palacot qe drejtone Europen.lojacak ,paburreku ,Mogerinushja,…!?

  1. $
   $

   Ti shih ate zdap hajdut te droguar qe ke ne krye, po mos ja qaj hallin europianeve

   1. v
    vezhguesi

    Kurse zotrote duhet te jesh "sekretari i zdapit" qe i numeron parate e korrupsionit, ndryshe nuk ka se si ti sish se cfare korrupsioni na paska bere "zdapi". Ik a derezi se mbetet duke share Ramen dhe duke kaluar kohen poshte dritares se nongrates.

   2. M
    Martin

    Me vjen keq per komentin tuaj te pastudiuar; komisioneri Varhely eshte nje mik me zemer te madhe per shqiptaret.

   3. P
    Patriot

    Kjo tregon qe sinjalistika eshte 0. E imagjononi si do te orientohet nje njeri i thjeshte European?

    1. a
     antipatriot

     po jane njerez o zoteri, normale edhe ngaterrohen. Deshmoret e Kombit eshte nje bulevat i madh qe ngjan me nje bulevar europian

     1. A
      As mish as peshk

      Mire i ktheve pergjigjen ketyre ballisteve, te miellit qe langaraqen e pastaj: mbaje....mbaje se me shpetoi

    2. S
     Sqepari

     Humoristi rus i mbetur prej dy muajsh pa marre pagesen shan europianet se jane rrota

     1. R
      RAIFI

      Evropianët që po udhëheqin delet e Ballkanit përendimor,mbledhjet po i mbajnë në Shqipëri ndersa lekët po ia japin Serbisë dhe po ia qojnë politikën antishqiptare përpara.Në këtë drejtim po iu ndihmon edhe Edi Rama duke u krekosur duke menduar se po bëhet faktor që po iu bënë konak(Jatak) grupacioneve antishqiptare.

      1. R
       RAIFI

       Të gjitha përpjekjet janë duke u bërë që me leket e Europës Serbia të dali në Durrës me hekurudhë dhe mundësisht sa më shkurtë të kalon kjo hekurudh nëpër një qosheje të Kosovës se Serbis e dinë që Kosova nuk e duron dot.Pra e bëjnë hekurudhën Durrës-Shkoder pastaj në një qoshe të Kosovës.A ka Partia Socialiste politikan të tjerë shqiptarë o njerzë të ndalin këtë trend të gjerave se Salihu u vërtetuar më shumë se një herë se veq me antishqiptarë dinë të lidhet.

       1. f
        fcb

        Ka kohe qe palloshi i jep Nderkombetareve mall te keq.

        1. N
         Normal

         Eshte xhungel ketu. Ska faj

         1. E
          Evropa Kurva Plake me pamjen e shalethates Von Der

          Si puna e ketij karit ka plot ne BE qe eshte mbushur me LGBTQ

          1. K
           Komentues

           Pse komentoni traplliqe, jo u ngaterua apo humbi rrugen, hapini syte o idioter gazetar, ai shoqerohet nga 2 gardistet por dhe zonja e protokollit.

           1. S
            Sokrati

            Rrrrrraiiiiiiiiifffff! Merri ilaçet, shiko se mos kanë skaduar dhe piji, pastaj shgarravit ndonjë gjë, që ia vlen të lexohet! Është këshillë e urtë, nuk është detyrim. Varheji (Varhely) është personalitet i padiskutueshëm, i lartë, i nderuar dhe një mik i vërtetë i Shqipërisë.

            Lini një Përgjigje

            10:37 Politika 1 koment

            10:21 Politika 1 koment

            09:50 Politika 3 komente

            09:04 Politika

            20:20 Politika 6 komente

            20:21 Politika

            20:01 Politika

            19:33 Politika 2 komente

            18:58 Politika 6 komente

            18:47 Politika 23 komente

            Më të lexuarat

            13:57 Sociale 19 komente

            09:35 Politika 48 komente

            13:30 Politika 44 komente

            09:22 Politika 7 komente

            09:15 Kronika 21 komente

            10:25 Politika 5 komente

            Blog Tema

            21:47 Blog

            20:47 Blog

            11:15 Blog