Te fundit

22:00

21:50

21:40

21:39

21:30

21:20

21:12

21:00

2023-03-18 09:38:00Politika TEMA

14 Komente

 1. b
  boll umburret bre !

  ene shpellar brrisha me sllobodanken dhe xhuxhi cepanit me rropsine gollobordase ,jane ne Feste ne Afganistan

  1. L
   Lam Qafoku

   Ene ju t’Temes fort e vertitni muhabetin. Njonin e thirni n’emer Linda, kurse burrn e vet mbiemer Rama. Po ky kokrrjepni i teplenses, çar donte ky? Ka koh ky baba që spo knon mo. Ene ky mo njaty osht, bashk me garipat e tjer, ftof n’tajare prej atij llafit t’Edos: përgjegjësija është personale.

   1. D
    Devi

    Sa e eksituar paska qene Linda!

    1. s
     sa per saktesi

     Pse e censuroni ate te shkrete mbiemer te Lindes? - E ka Rama-Basha (dicka si bashkpronesi mes Edit e Lulit)

     1. K
      Kalec Dega

      …. tash shume afer dhe Koreja e Jugut… per pordhat e Edroges me parate e shqiptarit….. - se kush eshte ne foto me Edgamorin nje zot e di, vec jo Kryeministri apo sekretari i Kryeministrit Japonez… aq shume e vleresojne Liderin Global bota….

      1. J
       Janaqi

       O Edo, Lindes i duken pak thumbat e cicave...

       1. P
        Predatori

        ????????????????

       2. P
        Per surrelasin

        Na hepet barkun me kete baxhelle dhe shallvare varurin qe ka ne krah!! Surrelsa muti!! Tregoni pak si e keni bere bunkerin e surrelit, ku i gjete parate, se 3000 euro kishe ne banke o qelbesire

        1. B
         BABO

         Po pse nuk e përmëndni edhe BABA MONDIN, (i paçim uratën) more të pafe, more edepsëzër, po vetëm Gramoz Ruçin...Edhe ai është në këtë festë të bekuar, si një mal zbardhëllon...

         1. M
          Mekka

          O thashe dhe une pse me vjen per te Dhier…Qenka nje Fetar komunist ,,,,Po cfare te permendin o Qafir ,me Fe islame e emer Edmond kaur..ik se nuk ka hashure sot .futi nje Kos me Qumeshte Pele

          1. B
           BABO

           Ti Mekk purtha mos u pleks me komentet e BABOS, shko lëshoje pizgën në surratin e Janull atos, hë klysh i zgjebosur. Lëshoji kërpushat në muni të Elladës...

         2. R
          Rilindja ka Iku

          Ene Linda ene Mutslimane ca bohet kshu mer jahu,allah allah .Rama paska blere nga Zverku gru te martume e te pa spume …Mos na e shitni per Mall Bio se me Hormone duket e fryme

          1. L
           Latif Dreqi.

           U çfryte o zorraxhinj horra te halese Sali Ram Berishes? Zini radhe shtahaj per te mare dhalltin se buken e thekres e moret.

           1. C
            Cili

            Pse qenkan ndare keta hajdutet qe thoni bashke.

            Lini një Përgjigje

            09:29 Politika 9 komente

            09:24 Politika 14 komente

            21:30 Politika 15 komente

            19:47 Politika 24 komente

            19:37 Politika 27 komente

            19:10 Politika 26 komente

            18:17 Politika 10 komente

            17:50 Politika 36 komente

            16:50 Politika 6 komente

            16:42 Politika 72 komente

            Më të lexuarat

            09:09 Bota

            16:07 Bota

            10:52 Bota

            17:29 Sociale

            17:20 Politika

            15:38 Politika 17 komente

            Blog Tema

            20:10 Blog

            20:00 Blog

            10:25 Blog 1 koment