Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2024-02-15 13:28:00Politika TEMA

32 Komente

 1. B
  Beni

  Bo bo ne dore te kuj ka rene America.Prandaj nuk po I pjerdh njeri me keta.Tre luftra kane filluar qekur erdhi torollaku Biden me kata palaço.

  1. U
   U shofshi perjetesisht BASHKE me zagaret

   Çashtu Ben Çashtuuu.

   1. .
    .......

    Po beni po, haje te gjithe mutin e saliut, bile edhe kete timin se te bo mire.

    1. m
     mendimi

     Boboooo kush e gjykona Ameriken ! beni, ngrihen kembet e i bien kokes po arriten! Funderrinat.

     1. M
      Masha

      M'a sha beni m'a sha !

      1. K
       Kalec Dega

       Na thau syte , Kimetja, lol!

      2. S
       Shkoni p.s

       ... eshte mbreteresha e Shqiptareve...Rrespekte.....bravo Kim qe ju dhe Shqiptareve shpetim!

       1. T
        Treni

        Mirë se vjen! We missed you!

        1. J
         Johnny

         You missed her?!?! Po ti ne USA je , mund ta takosh atje.

        2. H
         Humoristi

         Takimin e pare e ka me Peken!?Komplimentet e tij per bukurine saj ne Shqiperi,zonjusha adkund ne glob nuk i ka marre!

         1. e
          emigranti

          yuri kim tani duhet filluar nga gjykatesit hajduter -kriminel duhen pastruar ata sepse po lene saliun me shoket e tij te livadhisin

          1. F
           Faruku

           Bo bo prap qenka bo si katnare baldushku. I duhen ca valixhe tashi per tu ribere si Kar-dashian

           1. R
            Ruku

            Far-uturaku, ja kendoi Saliut, nuk ka mbetur shume per te bere. Respekte Kim!

           2. R
            Refi

            Reforma kryesore dhe qe i duhet shqiperise te zbatohet sa me shpejt, eshte largimi i rames nga pushteti dhe rotacioni shume i domosdoshem. Po ashtu rotacioni ne bashkine e kryeqytetit qe eshte kthyer ne pronen rama-veliaj.

            1. I
             Ilirjan

             Keta janë miqte e vertete te popullit shqiptar.Historia jone është e dhimbshme pikerisht se na kane munguar miqte kur kishim nevoje.Le të bejme CMOS t'i mbajme.Kush u kundërvihet, është i papergjegjshem osé...i shitur.

             1. y
              yp xhixhi

              thesin aga...

              1. C
               Cen Dymi

               Zonja Juri Kim eshte figura me e vlersuar nga populli Shqiptare. Vertete ne historine e Shqiperise nuk ka pas dhe nuk do kete Ambasador Amerikan qe ti sherbeje popullit tone. Vetem clirimi nga Krye Banditi Krye Hajduti arimkun e demokracise , armikun e miqesise Shqiptare -Amerikane Sali NonGrata i Vicidolit. Saliu na u cfaq ne shekullin 21 si NeoFeudal Alpin ( Malok ) me katundaret e tije Tropjane. Faleminderit per jete te jeteve zonja Kim !

               1. #
                ###

                Po ik o pirdhuni se na jeni bere si mbreter e mbreteresha ne Shqiperi. Shtetet e tjera nuk e pjerdhin fare ambasadorin amerikan ne vendin e tyre, eshte nje punonjes i thjeshte me nje cope zyre ne ambasaden e vet, kurse keta na e japin sikur eshte VIP.

                1. A
                 Anarshi

                 Ish ambasadore, Saliu i be me i forte nga amerikanet. Ai po e drejton perseri kete vend. Drejtesia e re qe bete ju, nuk po ndeshkon kriminelet ne pushtet. Ed Rama e shkatetoi Shqiperine he harova, me kete detyre e keni ngarkuar ju dhe po i tejkalon rezultatet. Sa per grupin e PD Saliut, po bejne kerdine sic e keni qejf ju. Pra e kthyet vendin tone ne nje kasaphane.

                 1. C
                  Celsi

                  Nga komenetet ketu e kupton cfare niveli kemi ne si shoqeri, ne nuk meritojme me shume. Rrofte Baba, Sali apo Rama, popull injorant dhe primitiv kemi qene dhe do mbetemi.

                  1. L
                   Ledina

                   Mire se erdhe Yuri Kim -nje zonje grua dhe ambasadore -shprese per paqen dhe drejtesine ne boten qe po jetojme!

                   1. L
                    Ledina

                    Paske operuar hunden Kimete ? Lënë mustaqe ?! Silikon tek vithet? Mos të keqen Ledina. Zor të shalon njeri kështu si je renderer....si gjitar I pikëlluar që ka siklet vetevrasjen.

                   2. E
                    ENTSOE

                    Beni djali i SB kriminelit dhe IM spiunit!

                    1. T
                     Tirona Re

                     Faleminderit zj. Kim per cdo gje qe keni bere per Shqiperine

                     1. P
                      PA TY , DO TE ISHTE E PA MUNDUR !!

                      MIRSEVJEN , O LUANESH !

                      1. S
                       Shqiptari

                       Guvernatorja ka ardhur te takoje Peshkun e madh qe po e mbajne ne papafingo.Bashke me Blinkenin qe do e ndeshkoje ne nje gjykate ne Paris,Guvernatorja dhe Blinken kane prure dhe prangat per Ramen ne aferat me Mcgonigalin

                       1. F
                        Fcb

                        Kujtova se kishte dale Lana nga shtrati.

                        1. S
                         Syla

                         Po çfare komenti të shkruash or të keqen.Rruga Mustafa Matohiti është kthyer në çmendinë.Kryeiçmënduri Sali ju mban fjalime kopesë së çmendur poshtë rrugës.Janë aq të çmëndur sa nuk e kuptojnë që janë kthyer në qesharakë.????????????????

                         1. s
                          shoqja Kim kuqezi

                          e ka gje shokun Xhi Jingping kjo? Far e fis?

                          1. M
                           Mos

                           Welcomme back home Yri kim....do mbahesh mend ne kujtese te Shqiptareve per mrekulline qe i dhe kombit...dhe ju tregove vendin berrishjanve kriminele,Likes,Monikes,dhe bastardeve ..

                           1. I
                            Imami Sali

                            A do dali hoxha Sali ne minare sonte?

                            Lini një Përgjigje

                            13:03 Politika 57 komente

                            12:30 Politika 2 komente

                            12:28 Politika 4 komente

                            12:15 Politika

                            12:11 Politika

                            12:02 Politika 37 komente

                            11:47 Politika 6 komente

                            11:36 Politika 22 komente

                            11:20 Politika 1 koment

                            11:19 Politika 4 komente

                            Më të lexuarat

                            09:09 Bota

                            16:07 Bota

                            17:29 Sociale

                            10:52 Bota

                            19:10 Dossier

                            17:20 Politika

                            Blog Tema

                            20:10 Blog

                            20:00 Blog

                            10:25 Blog 1 koment