Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-03-03 12:25:00Politika TEMA

5 Komente

 1. M
  Mara emigrante ne Itali .

  Tu ndafte hallva more debilitato,i ke lyer floket se te ka dale boja,Merano,ti je i krimbur ne akuza o gjytyrym.

  1. A
   Aron

   Cfare derdellit ky Lluq qesharaku? Jo me kot ky e ka pelqyeshmerine edhe me pak se Saliu, sepse ato qe afron ky dhe qe derdellit jane te nje niveli teper te ulet dhe gjera qe jane duke i bere ne kete moment ku SPAK eshte duke pastruar si administraten por edhe politiken ne rang qendror dhe lokal. Pra, keto qe thote Lluqi se do bej, por qe jane duke u bere tani, vetem te ben per te qeshur.

   1. V
    Vala

    A na ngrenc mune or Lyl!

    1. d
     drejtesia

     Kep shembull personal,shko dorzohu ne Spak se ke mjaft krime dhe vjedhje ne kurriz!

     1. V
      Vala

      Se pari ligji duhet te qarte dje banditizmat e tua. Te tjerat me radhe

      Lini një Përgjigje

      11:45 Politika 8 komente

      10:03 Politika 15 komente

      20:22 Politika 8 komente

      20:10 Politika 3 komente

      19:59 Politika 2 komente

      19:50 Politika 15 komente

      19:41 Politika 6 komente

      16:22 Politika 22 komente

      16:05 Politika 4 komente

      15:27 Politika 8 komente

      Më të lexuarat

      01:10 Kulturë 11 komente

      10:23 Dossier 2 komente

      15:16 Politika 13 komente

      10:17 Kronika

      11:33 Bota 13 komente

      14:18 Politika 10 komente

      Blog Tema

      20:50 Blog

      11:20 Blog 8 komente

      18:08 Blog 3 komente