Te fundit

17:49

17:32

17:22

17:14

17:05

16:59

16:57

16:52

2024-02-20 20:51:04Politika TEMA

15 Komente

 1. Z
  Zeneli

  Vula është te PDja e vërtetë dhe jo të roithemelimi i kriminelëve dhe bq si puna ytte Bardha.

  1. S
   Shkembi

   Kjo ish surpriza qe do na beje pas protestes? A na rrofsh bythen o Bardhicke!

   1. J
    Jorgo

    Mos e rruj.... Zhukrin kujton se do keni edhe aty?

    1. U
     Usa

     Ik pirdhuni me non graten rface bastardesh...fuck you bajga pd...rrofte spak=usa...me 1000 katunare therrisni fitore o pederast i ndyre...hani mut tani...

     1. E
      ENTSOE

      Merr dhe kartat e b.......

      1. A
       A. Cani spiun dhe kelysh vorioepiriot

       Kete Gaz bythqirin e ka piketuar monstra Sali krimineli me plumb ne sume per ta bere hero sic ka bere me viktimat e tjeret(Azemin,Gazideden , Arbnorin , Zhulalin

       1. J
        Jani prej gogolasi.

        Gazi bjeri sumes.ura.

        1. H
         Himarioti

         Ky Bardhi duket se po kërkon të përjetësohet si Azem Hajdari. Ky është kaq i marrë sa, i duket vetja më i mdhi dhe, më i rëndësishmi nga të gjithë. Duket se nuk e njeh Berishën ky. Berisha, për interesat e veta, të kthen në lapidar si Azemin, o mi kanalesh.

         1. L
          Luli

          Ikë ore budallë! Shërbëtor i non gratës!

          1. R
           Realisti

           Po ne të gjithë pamë që simbolet I kishit varur në mure! Aaaa.... I keni vjedhur dmth dhe tani doni letrat për to.... hahaha. Malokëri që vështirë se mund të gjendet një version i AI tju japë përgjigje sipas trurit tuaj.

           1. N
            Neri

            Edhe Zylfua I genjeu fshataret disa here se po I hante ujku delet disa here dhe fshataret te alarmuar mernin kosore dhe sopata dhe shkonin per te luftuar me ujkun,kurse Zylfua gajasesh me rrenen qe sajonte.Kur ujku u fut ne tufe me vertex dhe Zylfua u tmerua dhe bertiste per ndihme,fshataret nuk shkuan dhe e lane vetem Zylfon.O bardhi nuk te vjen me njeri se I genjeve dje qe do te rrezojme Edi Ramen dhe u fole per Sali Berishen.

            1. D
             Demokrati me mend ne koke

             Bashkoni votat neser me Ramen. Beni ate qe keni bere gjithnje. Per amnistine. Shpetoni te korruptuarit. Bashke jeni Berisha -Rama.

             1. A
              Adriatik.

              Kete Bardhoshken e genjen mendja,bashke me salianjken e grides.

              1. p
               paemerr

               ky mund te jete cte doje por per vulen ka te drejte,lulin se voton njeri...

               1. D
                Demokrati idealist

                Për vulën ka një statut të PD dhe ajo i takon PD zyrtare e jo sa herë i teket malokut non grata të krijoj foltore për të mbrojtur bythën e vet. Foltorja e saliut do marrë burraçon e santojanit jo vulën.Foltorja do mbetet pa emër dhe do t’i lëpij koqet ilir metës ta fus në siglën e saj.Rroftë USA.

                Lini një Përgjigje

                20:20 Politika 12 komente

                19:50 Politika 34 komente

                19:45 Politika 9 komente

                19:36 Politika 7 komente

                19:28 Politika 4 komente

                19:20 Politika 20 komente

                19:17 Politika 10 komente

                19:10 Politika 16 komente

                18:58 Politika 4 komente

                18:51 Politika 31 komente

                Më të lexuarat

                21:22 Politika 42 komente

                09:10 Kulturë 9 komente

                18:09 Blog 25 komente

                19:47 Politika 53 komente

                09:17 Bota 11 komente

                19:19 Bota 9 komente

                Blog Tema

                17:05 Blog

                10:04 Blog 13 komente

                09:06 Blog 2 komente