Te fundit

18:35

18:30

18:18

18:12

17:59

17:57

17:49

17:32

2024-04-18 18:02:54Politika TEMA

10 Komente

 1. .
  .........

  Nuk ka "pyetje' o koqet greke.....turku i Progonatit eshte ne burg dhe aty do te "gdhihet" 2 vjet ( ne mos ju hapt edhe procesii masakres se Peshkopise)....dhe mbas kesaj meseleje...merrini dhe bejin turkun tuaj.....shefin e bordellove te Athines......

  1. B
   Baca-Bajram

   Shume bukur e ke then, keti idiotit nga Himara, i duhet hapur dhe dosja e vjeter dhe te marri denimin e duhur... Por edhe duhet hetuar se pse s'u kuntrollua e shkuara e tije dhe pse u lejua te vinte kandidaturen dhe te zgjidhej kryebashkiak. Pastaj le te haj mut greku qe po perpiqet t'a bej dhe euor-deputet.

   1. T
    Tironsi ZZ, NYC

    Për t'u zgjedhur kryebashkiak në Alvani, është ok Beleris. Për eurodeputet Helladhe OQI, kriminel.

  2. T
   Tarras-Bulba

   Te gjithe te dalim ne protest dhe t'i kerkojm Rames te liroj Fre-dhis Bolen te kandidatoj si euro-deputet per Qirja-kon Muti-takis..., vetem keshtu behet Shqiperia ne shtetin sipas te drejtes Grekoqire... Hahahah! Keto jane gjithe lojrat e te Qirit Mutitakis per t'iu kunderven Shqiperise dhe per me shume Bashkimit Europian qe i'a plasi mu ne fytyre kur filloj te hidhte vickla per shtetin e te drejtes qe mungonte ne Shqiperi.

   1. b
    bisede

    Tarras -Bulba mos u merzit se ka vene lojtarin rezerve djali i Dora Bakojanit, qirjo Micoraqis, ate qe la nenen ne Himare vetem dhe e gjeten fshataret pas nje jave te vdekur ne rruge: Piro Dhimen. Keshtu qe shqetesimi Belereve kalon tek ata qe s'duan as nene e tyre e do duan popullin e Evropes! Keta jane greket, ky eshte dobiçi Dores se ne na heq me dobiçin tone te Viçidolit...

   2. v
    vezhguesi

    Mbasi Bejleri te kryeje denimin sipas ligjeve tona, merreni dhe bejeni edhe K.Minister ne Greqi. Ne aq na ben se cfare do beni me kete maskara. Per ne eshte nje kriminel ordiner qe i ka shume borxhe ketij vendi dhe burgu qe po ben eshte me e pakta per te, pasi fajet e tija nuk i lan as ujet e detit.

    1. S
     Sali/meta

     Të shkojë në të sëmës. Të kalbet në burg.

     1. 1
      1001

      Nje korigjim , nuk eshte ne paraburgim , por denim , burgim i regullt

      1. v
       victor

       E re palikaris, to beleris to kathiqis. Si grek i vertet, ta hosh sallomin, mbasanaj, shko ne agio oros, beju papu, se aty kercet to pucos, si vend shkerdhatash jevgjish qe keni ne vurvuro. Me ruset, serbet, arabet, e plehrat e kesaj bote, qe po duan tu bejne njerez ju pacavuret e botes. Kallosto!

       1. S
        Sokoli

        Me amistin del pas disa ditesh krimineli

        Lini një Përgjigje

        17:58 Politika 2 komente

        17:50 Politika 3 komente

        17:39 Politika 4 komente

        17:33 Politika 11 komente

        17:31 Politika 2 komente

        17:11 Politika 10 komente

        16:59 Politika 4 komente

        16:47 Politika 7 komente

        15:55 Politika 1 koment

        15:30 Politika

        Më të lexuarat

        09:10 Kulturë 9 komente

        21:22 Politika 42 komente

        19:47 Politika 53 komente

        12:54 Kronika 8 komente

        09:17 Bota 11 komente

        13:09 Kronika 17 komente

        Blog Tema

        18:18 Blog

        17:05 Blog

        10:04 Blog 13 komente