Te fundit

19:40

19:30

19:19

19:09

19:00

18:49

18:39

18:38

2023-12-08 12:31:00Politika TEMA

30 Komente

 1. B
  Bythe- lepires te kualifikuar

  - Nuk ka pasur faje Enver Hoxha jeni popull bythe- lepires .Vangjelit i duket vetja gazetar i moderuar por eshte i kategoris Baton Haxhiu nje tjeter bythe - lepires njerez pa shtylle kurrizore, zvaranik. -Gazetari nuk eshte gjitholloge po nje njeri qe mbeshte nje kauze ide ryme ideollogji parti .. -Zoteri ky persone ka vrare ka djegur vjedhur tradhetuar vendin tend ( jo timin une kam 32 vjet i ikur nje here kam qene ne Albanie , passaporte shqiptare nuk disponoje dhe nuk e pranoje me ndyre duart ) pse nuk e injoroni por i lepiheni Turp

  1. k
   k

   Pyetje idiote. Është njëlloj sikur ti thuash nokës se vetëm qentë shurrohen në boulevard . Ku di gjo ai çfarë eshte edukata qutetare. Është fshatar.

   1. p
    pilo Lala

    Lorenc Vangjeli eshte gazetari me i sakte mbas Andrea Stefanit. Kush nuk e kupton pyetjen perveluese qe i beri Saliut, mire eshte te shkoje te mbaroje shkollen e mesme.

    1. .
     .......

     Ti vertet qenke bythlepires i vendit ku jeton. Faqezinj si ty qe ju vjen ndot nga pasaporta e "albanise" jane ca kokrra po jo shume. Mire ben qe ha .ut andej se edhe ashtu gjysem i vdekur je mos mendo qe jeton. Po poshhterove vendin tend per cfardo arsye, e ke nga mllefi i vendit ku jeton dhe je nenshtetaa , po kurrreeee shtetas.

     1. .
      ........te rent pika

      ........voto Berrishen se tregon qe shqipkare ,digjni parlamentin se jeni shqipkare , hyni nga dritare dhe dilni nga dera se jeni shqipkare , kuve gjeni ju te drejten tii thoni vetes shqiptar kur jeni nje shqipkare . Shqiptar eshte ai qe injoron abandonon dhe nuk i drejton mikrofonin nje komunisti non grata ai qe tregon kulture

      1. Z
       Zefi

       Jam plotesisht dakort me çfare keni shkruar por me nje ndryshim fare te vogel.., ne vend te fjales...ca kokrra do te vendosja ca horra

      2. A
       Agimi

       Vertet ashtu siç ja ke vene emrin vehtes ashtu je.

      3. a
       agushkari

       ekzotike ????? hahaaaa dmth te ngrejne karin e vydhkur te salih gerdecit..gagagaaaaaa o kar me xhufke o salihi koqe loqe

       1. L
        Llapaqeni Sa-Hale Breshkani

        Wow e gozhdoj me kete pyetje kaq te veshtir... C'jane keto artikoj koti dhe pa kuptim!? Edhe Lorenci e paska ngren lugen e m#tit te Cimit..., apo merre nje dore me pare dhe kujt i plasi se c'pyetje ben dhe ku shkon...

       2. a
        agushkari

        ekzotike ????? hahaaaa dmth te ngrejne karin e vydhkur te salih gerdecit..gagagaaaaaa o kar me xhufke o salihi koqe loqe

        1. a
         agushkari

         ekzotike ????? hahaaaa dmth te ngrejne karin e vydhkur te salih gerdecit..gagagaaaaaa o kar me xhufke o salihi koqe loqe

         1. a
          agushkari

          ekzotike ????? hahaaaa dmth te ngrejne karin e vydhkur te salih gerdecit..gagagaaaaaa o kar me xhufke o salihi koqe loqe

          1. U
           U shofshin zagaret e Lexhendes

           Mut njeri Kake tjetri.

           1. E
            Eni

            O Lenci po ky nuk eshte ne pushtet o koqe...ti I thua pse ske vdekur ende....sa trap je...shiko Ramen se ka nga 98 ne pushtet...

            1. E
             Emigranti

             Pyetje e bukur? Nenkuptimi: ik o kriminel, ik o vrases ik o nongrta, ik o shpellar ik o hajdute ik o mashtruesi me i madh qe ka nxjerre shqiperia ik o tradhetar i kombit ik funderrine komuniste, se komunistet nuk ishin si ty Ik se ua shpife te gjithe shqiptareve pervec mulit

             1. R
              Rikardo C42 PPSH

              PPSH tja hane k'rin gjithe kurvat dhe pederastet sepse PPSH beri shtet ndertoi infrastrukture (qe perdorim edhe sot !! ) bonifikoi toka ndertoi hidrocentrale ndertoi bazat e sistemit arsimor (qe u braktik me pas) dhe mbrojti me ato pak burime qe kishte nderin e shqiptareve ndersa lexhenda dhe fundrrimat shkaktuan lufte civile bastisen fabrikat e armeve uzinat etj nje tragjedi si gerdeci nuk do kishte ndodhur kurre ne dore te PPSH e anaj ropt ku ti keni o zgjebsa o pederaste bir ballistesh tradhtare qe hidhni vrer kunder shtetit te hekurt serioz qe kemi pasur u rafte mortja nje dite e me pare !!

             2. U
              Uranjaku

              Edhe Vangjeli paska mbetur pa rroge dhe ka pranuar te shkoj te Syri.Lek. hahahahahahhahahahahahhahaha

              1. k
               kacidhja

               Eh mor Lori Vangjelica diskutim te madh bere me Berishen.Anashkalove problemet thelbesore e u more me cikerjma.I dhe mundesi qe te shprehte ato qe donte ai.Ti duhet te largohesh nga gazetaria per cektesine e analizave qe bene.Merru me hartime apo histori te sajuara per tiu thurrur ditirambe kriminelve.Keshtu do te paguhesh realisht per ate qe bene.

               1. P
                Pyetje idiote - Made in Albania

                Nuk e kuptoj, pse duhet t'ju spjegohemi amerikaneve cdo gje qe behet ne Shqiperi? Eshte detyrim nderkombetar, qe te gjitha shtetet te spjegohen te Amerika, apo si ? Psh kur u zgjodh Meloni apo Makroni...vajten u spjeguan te Amerika se si dhe pse u zgjodhen ??? Po greket qe kane 50 vjet qe zgjedhi vetem Papandre , Karamanlis, Simitis e Micotakis cdo here, a spjegohen te amerikanet? Saliu vertet qe duhet te zhduket, se e ka mbushur shporten me moot qysh qemoti, po ky spjegimi qe u duhet bere amerikaneve eshte nje idiotesi qe vetem ne Shqiperi ndodh...Ne se ne shqiptaret nuk jemi vete te zote te gjykojme cfare eshte e drejte dhe cfare eshte e gabuar, kemi marre fund me kohe. Degjoj Edi Ramen kur flet per Saliun ...vetem "non-grata" thote. Nuk ja mban bytha t'ja numeroje gjemat qe ka bere Saliu apo si ? Vetem "non grat-izmi" eshte ai qe do e perjashtoje Saliun nga politika pergjithmone ? Pse ky transferim i te drejtes per gjykim te Ambasada Amerikane ? Nuk jemi ne si popull te zotet te gjykojme ?

                1. A
                 Arber

                 Po ku e qi Trumpi kete psikopatin

                 1. D
                  D

                  Lorenci eshte opportunist dhe lekist,Qimit i duhet Lorenci qe ti bej makiazh emisionit,gjoja ka diversitet mendimesh. Shqip,Lorenci sherbetor i Qimit.

                  1. H
                   Hasan Sahani

                   Gazetaret jane qente...politikanet jane pronaret e qeneve qe duhet te lehin, pastaj tju hedhin kockat e kalbura. Pyetja qe duhet ti beje cdo gazetar Sali Berishes eshte...shpjegoi popullit...PERSE E SHKATEROVE SHQIPERINE DHE PERSE DEFORMOVE KARAKTERIN E NJE KOMBI...!

                   1. I
                    Ismail

                    Gazetaret e tredhur. Si nuk e gjeti njeri guximin ti thote gjera ne sy e te drejtperdrejta? Ikni o legena se ju i bini nga Kina per te thene gjysem fjali.

                    1. N
                     Ndoci

                     Rikthimi surprize per budallenjte ndersa per popullin e thjeshte humbje kohe , nese kur filloi daljet e para kishte shprese rikthimi i tanishem me surratin tere mut surrat prej krimineli ngjall vetem urrejtje .

                     1. L
                      Lymi Tutit

                      O Uranjaku etj. qe mund ta dini gabim. Syri nuk eshte me SyriLek, po ka mbi dy muaj qe s'paguan dot as rrogat e stafit e jo me te kete shum leke, aq sa kujtoni ju. Nuk e di ca bejne Argita dhe Shkelzeni, a ka fillu te nxjerrin nga dheu ndonje tenxhere presioni me pare apo akoma s'po munden se i shohin?

                      1. L
                       Lymi Tutit

                       O Uranjaku etj. miq qe mund ta dini gabim. Syri nuk eshte me SyriLek, po ka mbi dy muaj qe s'paguan dot as rrogat e stafit e jo me te kete shum leke, aq sa kujtoni ju. Nuk e di ca bejne Argita dhe Shkelzeni, a ka fillu te nxjerrin nga dheu ndonje tenxhere presioni me pare apo akoma s'po munden se i shohin?

                       1. i
                        ilir

                        Cfare ka per te shpjeguar o kulish i Rames?! Biden ka 40 vjete ne politike...

                        1. I
                         Ina

                         Sa turp gazetaria e Vangjelit! Pa koqe, pa bosht kurrizor, nje amebë ne gazetari. Me mire mos flit fare o Vangjel sa te flasesh si kermill.

                         1. Analist

                          Ky varangheli verete eshte bythelepires i kriminelit non grades sali. Ky bashke me shume te tjere gjoja analiste asnjehere nuk i thane saliut kriminel sic ai eshte realisht .Krimibeli eshte saliu keta si varangjeli kot e llustrosin .Sa turp.

                          Lini një Përgjigje

                          12:23 Politika 1 koment

                          12:13 Politika 4 komente

                          12:00 Politika 4 komente

                          12:00 Politika 1 koment

                          11:35 Politika 23 komente

                          11:29 Politika 5 komente

                          11:20 Politika

                          10:36 Politika 75 komente

                          09:41 Politika 19 komente

                          09:37 Politika 2 komente

                          Më të lexuarat

                          12:02 Politika 12 komente

                          10:05 Blog 48 komente

                          11:32 Politika 9 komente

                          13:15 Bota 23 komente

                          09:19 Politika 17 komente

                          11:52 Politika 26 komente

                          Blog Tema

                          17:11 Blog 6 komente

                          10:05 Blog 48 komente

                          21:00 Blog 6 komente