Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2024-04-18 09:16:28Politika TEMA

12 Komente

 1. L
  Like Goldenboy !

  Pranej u mërzit ajo Elona në DR !! Se paska ik ke Erisa ky.... Se Monagjizës kush ja vë më. (Komplet "Beautiful" njëlloj si partia e tyre Lesh e Li)

  1. D
   Dakord

   Nuk ka ndodhur kurrë më parë?????? Po ato që thotë kryekrimineli në majë te dritares nu i quan moderatorja???? Nuk asnjë diferencë midis metës dhe vrasësit sali kërmës.

   1. D
    Daullxhiu

    Mos se na dhjeu, copa copa e bera gjumin. Me mundonte pyetja: a flen iliri me monen? A u dhjefshi ju o gazetar leshi.

    1. a
     adi

     Harami keputet nga trashsia

     1. P
      Po

      A gazetar rq duan ta bejn sa me te besushme qe jan ndar. Po pse kush eshte spaku femij te fillores .

      1. p
       pjeter

       Ai kujton se do shpetoje pasurite me ndarje bashkeshortore sa per sy e faqe,atij do i sequestrohen pasurite e vena me vjedhjen e djerses se shqiptareve,me pervetesimin e korrupsionin e vazhdushem - kujtonte se do i gezonte ne menyre te perjeteshme? Ketij,e ç'do individ apo shoqeri qe lidhet me te direkt,indirekt,apo ka perfituar ne menyre kriminale e korruptive nga funksionet e tij, duhet tu sekuestoret e gjithe pasuria,dhe eshte e llahtarshme po te besh dy llogari se sa jane ne vlera monetare,sa ja kane pire gjakun Shqiptareve ky me banden e tij.

       1. K
        Koli

        Pse lodheni kot me Liken dhe Mina Lizen.Shikoni kete Fitografine e te dyve dhe mbyllet muhabeti.Shikojini mire dhe mendoni cfare njerezish jane,te Cmendur apo te Zgjuar.Thjesht shikoni Foton or Njerez.

        1. S
         Shqiptari

         Duhet ndare Ilir Mona si politikane dhe si çift.Si gjithe familjet dhe çiftet e tjera tokesore edhe ky çift mund te kete probleme ne funksionim.Keto probleme varen se i funksionon çifti me konfliktet e tyre.Ato mund te kene tronditur thelle bazen e familjes.Ato mund te jene : morale,familjare,ekonomike,sociale,politike intime apo probleme te funksionimit dhe te konsumimit te jetes ne çift.Ndodh rendomte qe jetesa ne çift peson krisje te thella dhe nuk funksionon me raporti ne çift. Nese ata shikohen si politikane,si persona VIP mund te aludohet dhe kushdo mund te fantazoje dhe te kometoje krisjen e çiftit.Ne kete rast krisja eshte politike.Ndaj dhe Meta eshte ndare nga Edra dhe jeton ne nje hotel me 5 yje.

         1. H
          Histori me liken...

          S'kemi pare gje akoma! Likja eshte terbuar dhe terbimi nuk eshte asgje tjeter, veçse lakmia per zorren, per barkun, per bithen, per kuleten, per pushtetin. Eshte nje matrapaz i ndyre, i pangopur. Po ashtu eshte edhe mona katrane. Jane grindur te dy per çeshtje pronash. Ka hyre sherri ne familje dhe tani , pasi tymi ka dale e po mbulon dheun, o te mbulofte dheu, o like, o pis njeri, o mendjemadh, o injorant, o i pangopur, qe surratin tend e bere prapanice, por turperove nje fshat te tere, nje krahine te tere dhe gjithe vendin. Do te vuash, like, do te vuash, derisa te mbuloje dheu. Nje burre me mend, kur u takuam rastesisht ne nje kafe ne Tirane, pasi iu prezantova, me tha: -Me vjen turp, te them nga jam! -Me dukesh fisnik dhe i mençur. - i thash dhe shtova: Nese mban ne shpinen tende ndonje barre, qe nuk te takon, une mund te ndihmoj, e ndajme bashke... Qeshi dhe me tha me ze te ulet: -Jam nga Skrapari. Jam afer me ilirin... -Lere ate dallkauk! -i thash. Skraparin e nderojne qindra e qindra burra te pavdekshem. Ku krahasohet ky harbut me skrapalinjte e nderuar te fjales, te penes, te pushkes kunder armikut, te punes dhe te kontributit per Shqiperine! Me pazare e nisi, pazareve perfundoi, po hajde ta pime nje kafe, se po vjen kamarieri... Ishte kenaqesi te degjoje kete njeri te mbrekullueshem, qe fliste me kembe ne toke, jo si likja, qe flet nga maja e hekurit!

          1. K
           Kant

           O njerez. A nuk po shikoni qe po ktheheni ne diktature? Sado i keq te jete Meta ose PD ajo eshte opozite. Kur vdes opozita vdes demokracia. Partia ne pushtet po éliminons opoziten dhe mendimin ndryshe. Kjo eshte shume e rrezikshme.

           1. T
            Tekniku

            Mos more se na habite

           Lini një Përgjigje

           09:12 Politika 1 koment

           09:11 Politika

           22:00 Politika 6 komente

           20:19 Politika 4 komente

           20:09 Politika 3 komente

           19:40 Politika 9 komente

           19:20 Politika 4 komente

           18:50 Politika 25 komente

           18:41 Politika 2 komente

           17:48 Politika 9 komente

           Më të lexuarat

           09:31 Politika 24 komente

           17:40 Kronika 10 komente

           09:44 Politika 49 komente

           11:41 Politika 14 komente

           16:15 Kronika 19 komente

           09:38 Rajoni 22 komente

           Blog Tema

           18:08 Blog

           10:40 Blog 6 komente

           18:59 Blog 6 komente