Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-30 14:09:00Politika TEMA

3 Komente

 1. s
  shqip

  Askush nuk e pjerdh Greqine ne BE. Bejne te fortin me Maqedonine dhe Shqiperine, packa se tek ne askush nuk ja var. Personalisht bej pjese ne ate grup shqiptaresh qe asnjhere nuk e duan vendin te futet ne BE, pasi anetaresimi yne ne kete organizate shtetesh, ne periudhat afatgjata do sjelle vetem te keqia. Mjafton qe te shikohet se si edhe vendet qe jane pjese e BE-se duan qe te dalin prej saj. Britania ishte e para qe e kuptoi se cfadre negativitetesh kishte nga anetaresimi dhe doli nga BE-ja. Po qe se BE-ja do pranoje kushtet e Greqise dhe nuk do perparoje me negociatat, tregon se BE-ja nuk eshte per nje shtet ligjor, ku pushtetet jane te ndara dhe gjygjesori eshte i pamvarur nga politika, ndryshe c'kuptim do kete procesi i vetingut i propoganduar me aq zjarr nga BE dhe SHBA, kur individet qe punojne per Greqine behen te paprekshem? Ne kete rast, shqiptaret duhet ti kerkojne qeverise qe te deklaroje se populli yne nuk desheron qe te behet pjese e BE-se me kushtet diskriminuse te diktuara nga nje shtet pseudo-demokratik si shteti Grek.

  1. j
   janulles me rrocke bythes

   shikoni……, krisma nuk ka patur !

   1. l
    lani

    ket ngaterres e ka bere krimineli shqiperise saluberishmuti i PD ..vuni per kanditat nje antishqiptare edhe kriminel.kastile qe te behet kjo ngaterres...

    Lini një Përgjigje

    13:25 Politika 1 koment

    13:09 Politika 22 komente

    12:02 Politika 5 komente

    11:42 Politika 15 komente

    11:23 Politika 22 komente

    10:53 Politika 74 komente

    10:22 Politika 31 komente

    09:49 Politika 2 komente

    18:43 Politika 59 komente

    17:54 Politika 43 komente

    Më të lexuarat

    09:14 Blog 17 komente

    10:06 Dossier 15 komente

    09:10 Politika 9 komente

    11:02 Bota 11 komente

    09:39 Politika 11 komente

    09:30 Politika 13 komente

    Blog Tema

    17:49 Blog 2 komente

    17:29 Blog 15 komente

    16:36 Blog 6 komente