Te fundit

18:12

17:59

17:57

17:49

17:32

17:22

17:14

17:05

2023-03-17 16:00:00Politika TEMA

2 Komente

 1. t
  tefiku

  Ama kjo prokurore plehre qeka qe refuzon te hetoje pasurite e Berishes dhe Metes?

  1. x
   xhemal

   Manjola eshte nje tifoze e salizmit,nje militante e salikes,e thekur dhe e bindur ne ideologjine fashiste e naziste..per kete prokurore e kaluara nuk gjykohet e sidomos kur ne pushtet ka qene saliu,per te drejtesia fillon kur ajo mori fuqine e eshte e bindur se mund te ndryshoje politiken me procese akuzash..kjo nuk ka ngjitur gjekundi e keshtu do ndodhe edhe ne shqiperi..Edhe ne drejtesi ndiqet nje rregull ,akuzat kane nje rende ,radhe spese mbaron koha e kete te fundit mundohet te shfrytezoje prokurorja..prepara duhen gjykuar tragjedite kolektive,98'98'2008'2011 e sigurisht edhe zhvatesit e pushtetit

   Lini një Përgjigje

   15:40 Politika 73 komente

   15:20 Politika 6 komente

   15:00 Politika 1 koment

   14:00 Politika 3 komente

   13:49 Politika 2 komente

   13:40 Politika 3 komente

   13:11 Politika 7 komente

   11:49 Politika 8 komente

   11:00 Politika 38 komente

   10:24 Politika 45 komente

   Më të lexuarat

   09:10 Kulturë 9 komente

   21:22 Politika 42 komente

   19:47 Politika 53 komente

   09:17 Bota 11 komente

   12:54 Kronika 8 komente

   19:19 Bota 9 komente

   Blog Tema

   17:05 Blog

   10:04 Blog 13 komente

   09:06 Blog 2 komente