Te fundit

15:10

15:00

14:50

14:47

14:40

14:32

14:31

14:21

2023-12-03 18:31:00Politika TEMA

44 Komente

 1. H
  Hahahahaha....

  Keshtu fillon edhe .....zbythja....perkohsisht.....hahahaha....

  1. Q
   Qirjo Qirjako Qirshumi

   Në bythis të spiunit Belerisit, në bythis të Gjeneral spiunit Janullatos, në bythis të kryespiunit greknë Shqipëri të dhjakut të dhjerë me mutis, Vangjelis Dulis…. Ambasadore mundohu të gjeshë punë tjetër,se për këtë punën e Belerisit, të doli bosh…. Efkaristo poli….

   1. E
    E drejta

    Akoma se keni kuptuar qe zbythja eshte bere pas dyerve te mbyllura. Ky i gjati jone do lejoje te bej betimin Beleri dhe te mari bashkine dhe greqia heq veton. I lene kohe ketij tonit te kenaqi keta pseudonacionalistet e tastjeres dhe te duket si vendim gjykate qe ska cfare te bej. Zakonisht keta komentatoret e temes keshtu e kane bertasin bravo e pastaj heshtin. Keshtu nuk ndodhi edhe me dhendrin e Berishes U leshuan te gjithe ketu rrofte drejtesia pastaj ska drejtesi.

    1. Z
     Zoni ,98 vjec

     Eshte terhequr dhe do te terhiqet se USA i ka thene se po veprove kunder Shqiperise,athere do te hapim Kutine e Pandores.

     1. .
      .

      Nje propagand Socialiste per te zbutur injorimin ... se shpejti pritet pafajsija nga gjykata e Fredi Belerit dhe betimi I tij.

      1. @
       @@@@

       Sigurisht..."pafajesia dhe betimi" po presin turkun Beleri....keni gjithe kohes qe supozoni jo kshu jo ashtu...nje m...te madhe.....nuk leshon me kjo drejtesi...hiqeni nga mendja....ju te Anastas matufit....dhe kallaret e Foltores....se Saliut....e ka ne dore tjeter kush kete drejtesi.....prandaj edhe jane zbythur.....koloqithet e Anadollit....dhe kane filluar te jargaviten.....

     2. E
      E verteta dhemb....

      Pas dores (letres me fshi bithen) ne qaf vjen I gjati grek..... corapekuq mos fluturo me pras

      1. z
       zhigolo

       Me da di unë greqir(gropëqirë) edhe i gjatë nuk ka.Çorapëkuqi është i gjatë edhe ja nguli karin Mcotaqirin!

       1. F
        Fajtori.com

        Mos,... ça me i thënë Pollos tani!

       2. P
        PO , PO

        Ju te Foltores e dini mire se sa dhemb. . . , se dhembje te tille ka kohe qe po e vuan duke gulcuar shpellari i Vicidolit . A me kupton ndopak o jeniceri . . . " E verteta dhemb. . . " ? Mbetet me mut ne goje edhe ju me bajraktar Saline e Ilir Florine edhe Micua i Taqit me ministrat , ambasadoren e tij , kryebashkiaket e dy qyteteve me te medha dhe. . . , per me teper idjotet llapaqene te medjave greke . Ja pra sa i sakte , i mprehte , i qarte dhe i vendsosur paska qene Edi Rama , perballe lehjeve prej qenesh rruge .

        1. A
         Arvanitasi

         Gremisu or zhabzi grek qire te shkerdhefsha gruan dhe papuan, pederast i felliq qe mbam era kake

         1. V
          Vasili

          E mer korrak evgjit i Athines na e hengret mutin, yt vemje grek qira u shofshi more bythare burra

         2. S
          Sam

          Ku eshtë ai Arjan Çani,ky filogrek dhe atikombetar I terbuar,e shikon qe Greket tërhiqen me bisht nder shal siç dijn ta bejn shumë shum herë, Ky plehra ne burg e ka pasur vendin me kohë, thojne nje fjale te urtë se Zoti vonon por nuk te harron per mirë apo per keq

          1. j
           janulles me rock kokes

           He ore"arabet nuk bejne shtet" apo deatari , plot gabzere qe ka leshuar Janullatosi si zagara rrugesh te bejne propagande ....tani cdo thoni ??? Nuk do thoni gje o plera te paricikluara ???? Ptuuuuuu vromiaridhes

           1. .
            .

            O roçka e Janulles, po nqs Beleri betohet brenda ketij muaji cdo thuash ? $$$$$$$$ Vetem kujtoje kete, Rama bythlepirsi ka ren dakort qe ti bindet Greqis, me kusht heqien e vetos nga Greqia. $$$$$$$$ Nqs dalin fjalet e mia si do te justifikohesh o Rocke e Janulles ???

            1. j
             janulles me rrocke bythes

             Beler bythqiri do betohet ahere kur te dale janulla me tanga

             1. b
              baleri

              Kush ti ka thene ty te gjitha keto lajme ?? Mami qe i ben pipen Rames ?? Shum garant na dole ....me sa duket qenka shume e rendesishme pipat e jot eme....e marka llarin mire ...

              1. T
               Thanas

               po po mor rrot kari, ju greqirat jeni te gjithe njesoj te pjerdhur nga trute: ja beni qefin vetes se nuk ju pjerdh njeri. Ik shko ferkohu me janullen se e ka qejf karin ai, pastaj dil te semafori dhe bej ndonje lek per belerin.

             2. t
              tetovari2

              Ahaaaaa,nuk e don dhallën,ore edhe hirën do ta pijsh!

              1. V
               Vranakonti

               Per çeshtjen Beleri,faj ka gjykata qe zvarrit denimin e tij. Po te denohet Beleri me vendim gjykate,edhe greku i qenit do terhiqet, sepse eshte ne kopetenc te drejtesis dhe jo e qeverise.

               1. j
                janulles me rroçke bythes

                ja qe edhe krisma nuk ka patur

                1. r
                 ramizi

                 Bravo, te ecim drejt BE.

                 1. R
                  Roberto

                  A ju thashe perpara ca ditesh qe Greqi do zbythet????? Ja ku e keni. Tani bejini te fala moterqirit grekofil Arjan Cani me compani por mos harroni kuqin Genc Pollo. Futjani gencin ne goje se e meriton ky bashke me gjithe llumin qe e mbeshtet qe "per inat te sime vjerre shkojne flene me mullixhiun" GREK qe i ka mbarsur aq shume sa jane kthyer kundra vendit qe ju ka bere koken dhe jane vene ne sherbim te zbulimit Grek. Ptuuuuuuuuuuuuuuuuuu rrace e poshter.

                  1. r
                   rrofte Lexhenda dhe zagaret

                   ...harruat Manjanin qe kercenoi Ramen se n.q.s. nuk do u beje leshim Greqise do behet nami. zot fali !!!! .

                  2. A
                   Andon

                   Hahaha, po kush po e rruan per greqirat aman… jane te mbaruar! Vetem janulla shkruan komente lart e poshte me gjithe ata mercenaret suniter-muter-bythzinj nga armenia qe i paguan ne natyre: dmth ja shkepin bythen njeri-tjetrit.

                   1. P
                    Pali kari Miçota qi s

                    - Greqia eshte shtete pa breke . . Kur jetone jashte Shqiperise e kuptone kush.jane shtetet lidere te K.E e kush jane fundi kavalli . - Greqia eshte zeroooooo sikurse Shqiperia kur te hyje ne K.E zerooooo . - Palikari Grek thote te beje pak te fortin me keta qe nuk kane hyre akoma , por Rama e ka kuptuar qe jane zeroooo dhe nuk rruan fare .

                    1. H
                     HAHAAAHA !!! Ku jane ata bythqirat sunite a ca mut

                     Fuck greece, jane qelbesirat dhe zgjebja e kontinentit.

                     1. C
                      Concili

                      Greket e kane te kot qe kruhen duke perdor Belerin, sepse nxjrrin fytyren e vet te vertet qe nuk duan te dine per shtet te drejtesise dhe te barabarte, por per te fut hundet kudo. Harrojne, se te vetmit autokton edhe ne Greqi, jane vetem shqipetaret, se te tjeret jane vec korraket ardhacak te Azise dhe Afrikes.

                      1. T
                       Taulant

                       Ka per ti paguar zullumet e pafundme qe i ka bere Shqiperise hale-helenistani . Gjermania ja tregoi vendin lypesit qe ka 450miliar euro borxh.

                       1. Q
                        Qifort

                        Pas kesaj pallavres Beleris neser betohet....

                        1. A
                         Arbëresh

                         Gjithsesi QR Greqise e gjakprishurve ne Shqiperi.

                         1. E
                          Eni

                          Mos u beni merak se do mari detin....Beleri eshte loja qe Rama te beje patriotin

                          1. A
                           Aldo

                           ehe po po, ashtu patjeter. nuk keni ca ti beni mutit qe hengret ju greket e karit, dhe merrni me teori kot jo po keshtu jo po ashtu. Jeni per te qeshur...

                          2. K
                           Koli

                           Ketu thote qe eshte Gjermani qe i ka ndaluar Greket.Kaq mjafton me Kuptu kush ben Ligjin ne Europe.Me Gjermanin Greket masin Bithen,kane Miljona Euro Borgje.Rrini te qete or Shqipe,futjani ne Goje atyre Qe i sherbejne Greqise:Cani Homo:Genc Pollo i biri Stefanaqit te Enverit,dhe ketyre Kurvave te tjere Analiste Leshi.Sa per Bejlerin di bej mire te Kthehet ne Musliman prape,po desh te shpetojr Bicen.Na Genjshi Mune Janullat e Shqipnise.

                           1. E
                            Estrada

                            Kur ka interes Evropa nuk pjerdh per 100 belera e nuk pyet per shtete te dores se dyte.Ne fund vulos Gjermania ,Franca, Italia.

                            1. a
                             american23al

                             Greqia eshte shtet roge qe nuk ka peshe gare ne politiken europiane vecse eshte ne gure ne qafen e europianeve…Ata bejne te fortin me shqipetaret sepse i kane korruptuar politikane e shqiperise dhe i perdorin si kukulla, por gjenerata e re e politikaneve do te jete me e vendosur per ceshtjen kombetare dhe sidomos ceshtjen Came qe Greqia si shtet shovinist mundohet qe ta mbuloje ne bashkepunim me politikanet sharlatane e antikombetare…

                             1. S
                              Sebastiano

                              Na e rrufshi te gjatin me gunga or jeziter evgjito gre qira. Lyeni sumen mire me vaj e pallohuni burre me burre siç ju ka hije o putana burra.

                              1. l
                               lesh e li

                               Greqia eshte shtet i konsumuar qe mezi mban breket e veta. Ajo nuk ben dot kunder gjermanise dhe amerikes qe e shpetuan nga falimentimi. Pas ca vitesh dhe para shqiperise do rrije si qen i rrahur.

                               1. D
                                Daullxhiu

                                Oooooo po karjani spiun i asfalise e mori vesh lajmin? Ptuuuuu rracmut.

                                1. M
                                 Moza

                                 Te fala Arjan Canit kush ta shofi i pari kete shovinist grek . Ha ha haaa . E kam thene, vazhdoj ta them dhe do ta them i nderuari Edi Rama ia ka ndryshuar faqen Shqiperise ne bote . Kudo qe shkon nderohet dhe respektohet. Perpara ne BE , populli Shqiptar e meriton dhe Shqiperia do behet me te vertete vend demokratik. Me SPAK do arrijme cdo gje . Drejtesia vonon por kurre nuk harron. Votat per PS dhe Edi Ramen!

                                 1. m
                                  mirel

                                  Ja qe na e rruajten trapin greqiret bashke me grekofilet trushplare nga "non grata". Para Shqiperia.

                                  1. c
                                   cba

                                   Hahahahaaaa! U zbyth Greqia kokeforte. Ndeshi ne hundeleshin gjerman! Sa t'i vije radha prape Greqise per te votuar, Beleri ose do kete dale nga burgu, ose do i kete kthyer patkonjte nga dielli. Deri atehere, Rama do jete ende ne pushtet, kurse ne Greqi do jete ne pushtet djali i Micos se Taqit! Pra ceshtja Beleri nuk ekziston me. Tani nuk ka rendesi nese Beleri betohet ose jo. Greqise ju thye hunda! Edhe po u betua Beleri se do prokurori i ceshtjes, sipas kompetencave, po qe se denohet Beleri si fajtor, e heq Rama nga Kryetar Bashkie si kriminel me vendim gjykate. Nastradini vuri bast me mbretin qe ne 10 vjet do i mesonte gomarit te tij te flase. I mori parate dhe nuk u merakos hic se ne 10 vjet ose mbreti ose gomari ose te dy bashke do jene nen dhe.

                                   1. L
                                    Lasgushi

                                    Ore,Greqia dhe qeveria e saj janë të PJERDHUR.Ata i shpëtoi Europa me lëmosja.Me ato lëmosha po jetojnë,pa atë vdesin për një javë.Qeveri që ka idhull,përfaqësues dhe lufton për një kriminel,pocaqi dhe mizerabël si Bejleri,që i ka vënë dhe emër grek.Një nivel me të janë.Europabi thotë grekut,sus se ta preva koromanën,të ladhë pa bukë.Si duket dp marim edhe Çamërinë.

                                    1. k
                                     karjan vs shvejk, idiot i pashembullt

                                     ku eshte karjan cani? qe thoshte e pate cfare i beri athina , maqedonise per ceshtjen e emrit? idiot i pashembullt te thashe qe per 1 muaj plas flluska e sapunit o karjan.

                                     Lini një Përgjigje

                                     17:30 Politika 6 komente

                                     16:13 Politika 3 komente

                                     12:56 Politika 44 komente

                                     12:47 Politika 29 komente

                                     12:08 Politika 28 komente

                                     10:00 Politika 23 komente

                                     19:20 Politika 2 komente

                                     18:40 Politika 3 komente

                                     18:05 Politika 12 komente

                                     17:56 Politika 15 komente

                                     Më të lexuarat

                                     17:52 Politika 35 komente

                                     10:18 Kronika 13 komente

                                     18:23 Kronika 9 komente

                                     17:29 Politika 12 komente

                                     20:38 Blog 15 komente

                                     11:11 Kronika 21 komente

                                     Blog Tema

                                     14:11 Blog 6 komente

                                     11:42 Blog 2 komente

                                     10:48 Blog 3 komente