Te fundit

17:59

17:57

17:49

17:32

17:22

17:14

17:05

16:59

2024-04-18 17:50:00Politika TEMA

3 Komente

 1. j
  jevgu

  Absolutisht qe amerikanet e duan Meten out of the fucking game. Dhe nuk eshte rastesi qe Blinken vjen per 2 ore ne Tirane dhe takohet me Dumanin pikerisht per tu siguruar qe Meta ta presi bileten e qelise. Amerikanet kane territore te rendesishme ne albanistan me aeroporte porte njesi ushtarake pa permendur invenstime ne Kosove dhe qe te gjitha keto invenstime duan nje territor te qete dhe pa hijen e bolshevikut rus dhe paramilitarve serb qe jane shtuar ne albanistan si kerpudhat mbas shiut. Ndaj Meta apo maloku i Vicidolit dhe syresh te tille jane te destinuar te largohen pergjithmone nga skena e valles ne albanistan. Meta e ka kuptuar kete qe kur lepihesj duke u zgerdhire ne ekranet e TV kur permendi Malin me Gropa. Te gjitha aferat e ketij alabaku qe albanezet e kane mare seriozisht per 30 and some fucking years jane te skeduara ne Langley Washington dhe ska bir kurve qe ti heqi pa marre bekimin e Uncle Sam. Bythkrisja ka ndodhur qe kur maloket hapen cadren ne bulevard me taksat e albanezve dhe eshte pergjegjesi penale qe kryetari/ja e SHIK duhet te mbaje dhe te jape llogari pera parlamentit te albanistanit se si arriten njesi speciale ruse te organizojne eventin e cadres me pasoja deri ne konfrontim me arme me jete njerzish te pafajshem. Po asnje nga palo gazekare nuk flasin per keto rreziqe qe jane iminente dhe prezente ne cdo minute qe kalon ne albanistan dhe merren me breket e Rames ose me hajdute ordinere dhe asnje nuk flet pse ambasodri rus ishte ne cader dy here ne dite dhe sa fonde i eshte dhene Lul Bashes per te destabilizuar albanistanin ne ato kohe shume kritike. Po fati gjithmone ka qene me albanezet dhe kete rradhe nga idiotsia e Bashes dhe paaftesia e tij patologjike nuk ndodhi gje. Thjesht maloku i Vicidolit mori rrublat dhe e kucy Bashen ne banjo per 1 muaj. Eshte e pafalshme qe Lir shtangisti gjate gjithe ksaj kohe u perdor nga maloku Vicidolit duke i tundur karten e CezDea sa here qe Meta kerkonte pazarin e tij nga ruset nepermjet bushtrres Mona dhe per kete SHIK duhet ti tregoje taksapaguesve albaneze se cfare shperblimesh kane mare familja Adams(Meta) nga ruset ne vecanti nga ambasadori rus. Eshte detyre e gazekareve qe nqs pretendojne se jane gazetare te vertete te nxjerrrin info brenda 2 javeve sepse ne albanistan nuk eshte e veshtire te nxjerresh info nga policia apo dhe SHIK vete. Ndaj dhe Lu apo dhe Kim ne cdo dalje publike i drjtoheshin pikerisht mases ketij pis mileti sepse nuk kane besim ne asnje nga institucionet e albanistanit se vjen era muzhik ne cdo zyre te ministrise jashteme dhe asaj te permrecme. Eshte lajm shume i mire qe SPAK raporton ne Langley cdo muaj dhe per kete albanezet duhet qe te jene krenare sepse uncle Sam eshte God on earth. Te gjithe albanezet duhet qe te raportojne ne SPAK dhe ne asnje vend tjeter nqs kerkojne te ndrrojne menyren e jeteses pa asnje ekuicok dhe dyshim sado qe e vogel mund te duket pesha e denoncimit. Vetem keshtu do mund te mbajme SPAK aktiv dhe te paprekshem

  1. R
   Rrrr

   Nuk lidhet me beogradin dhe mosken ...i biri Rexhep Metes ....myslymanet jan me ameriken dhe Turqin .....

   1. A
    Arbeni

    sali MALOKU dhe ilir fshatari e kanë punën pisk,sepse e kanë kruajtur bythën me fik deti me gjëmba,e kanë kruajtur me Daj Samin që quhet USA. Janë fytyra hajdutësh e kriminelësh të dhe si të till shqiptarët i duan prapa hekurave,sepse i urrejnë.

    Lini një Përgjigje

    17:39 Politika 4 komente

    17:33 Politika 11 komente

    17:31 Politika 2 komente

    17:11 Politika 10 komente

    16:59 Politika 4 komente

    16:47 Politika 7 komente

    15:55 Politika 1 koment

    15:30 Politika

    14:57 Politika 2 komente

    14:00 Politika

    Më të lexuarat

    21:22 Politika 42 komente

    09:10 Kulturë 9 komente

    18:09 Blog 25 komente

    19:47 Politika 53 komente

    09:17 Bota 11 komente

    19:19 Bota 9 komente

    Blog Tema

    17:05 Blog

    10:04 Blog 13 komente

    09:06 Blog 2 komente