Te fundit

00:44

22:40

22:25

22:10

22:10

22:00

21:50

21:40

2023-06-09 17:59:00Politika TEMA

10 Komente

 1. T
  Tani

  Tropojanet e Ri te pagezuar si te tille nga Saliu....!!!

  1. T
   Tani

   Tropojanet e Ri te pagezuar si te tille nga Saliu....!!!

   1. S
    Syri

    Po kthehet Basha o PATE . A je ne vete o rob. A ka komedi me te madhe se te kthehet LULI.

    1. 0
     001

     Kesij soje jane zgjidhje e Berishes prej 32 vjetesh... modele te pershtira te nenshtruar e shume te tjera , si spiuna LGBTI...

     1. S
      SPAK

      Kur kthehet Saliu pse te mos kthehet Luli! PD eshte nje kope me lepuj! Saliu eshte bariu i tyre!

      1. a
       astrit

       Nuk ka rendesi kush ri e kush iken rendesi ka demokratizimi i PD dhe antiberishizmi.

       Lini një Përgjigje

       17:04 Politika 18 komente

       16:54 Politika 4 komente

       16:50 Politika

       16:30 Politika 4 komente

       16:00 Politika 1 koment

       15:49 Politika 5 komente

       15:30 Politika 8 komente

       15:00 Politika 9 komente

       14:10 Politika 4 komente

       13:48 Politika 12 komente

       Më të lexuarat

       13:30 Kronika 52 komente

       09:51 Kronika 14 komente

       16:35 Ekonomia 23 komente

       11:13 Kronika 24 komente

       09:08 Kronika 36 komente

       10:25 Kronika 25 komente

       Blog Tema

       17:12 Blog 38 komente

       16:20 Blog 4 komente

       14:03 Blog 8 komente