Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-03-03 18:40:00Politika TEMA

20 Komente

 1. V
  Vranakonti

  Eh,more Meta me te meta. Kur do nxesh edhe ti se ngele psikopat?

  1. B
   Berat ce pate fat

   O Berat ce pate fat Ilir Meten te zgjedhesh prap Me Doktorin nga kati i shtate Ameriken do e bejne zap.

  2. x
   xha Kasemi nga Çepani

   A ke poak seder? A ke pak burreni ? A ke pak gjak skraparliu ? Po si e ze ne goje Saliun e veten tende per ne pensionistet ? A valle mendon se ende populli eshte kokepalare ? Mos valle Lefter Maliqi do rrisi pensionet ? A je ne vete ,apo Jo ?

   1. A
    Adriatik

    O Agush,pse nu e kalon Uren e Vodices oer ne Skrapar api e di qr i ke borxhe atij komuniteti.Ben oremtime se nuk ke gje nd dore dhe e di qe nuk do te kesh fuqi vendimarfese,pra te bixh ne pushtet.

    1. N
     Ndihmoni biznesin e vogel., tju votojme.

     Keni edhe votat e profesionisteve te lire, po i hoqet taksën.

     1. T
      Taulant

      Haha tutkun i pa shprese. Po pse nga pasuria e tij Meta do mbaje shtetin?

     2. e
      erand

      I doli zeri hajdutit,keshtu eshte kur SPAK nuk vepron ndj ketyre felliqesirave qe kane vjedhur miljona.

      1. O
       O ilir o hajdut,mos ha m....

       Këta plehra flasin sikur kanë ardhë nga hëna dhe nuk kanë qënë këtu në gjithë këto vite. More hajdutë,kë do gënjesh ti me Sali kriminelin,ne të njohim me rrënjë e dhëmballë,prandaj ik kujdesi për macen mimikës te cilat shumëmilionshe

       1. a
        agushkari

        une jam 85 vjet I kerkoj met-haj te na jape viagra falas

        1. a
         agushkari

         une jam 85 vjet I kerkoj met-haj te na jape viagra falas

         1. a
          antipatrea

          Ne duam detin në Berat se lumi s'na bën punë ... E bën dot që të të votojmë ?

          1. Çimi

           Nuk e besoj qe ne 2024 ka SHQIPTAR qe i ven mbrapa ketij kermes.

           1. E
            EMIGRANTI

            E paska harruar rinine Likja,qenka kthyer nga pleqnia.Dridhe Like bone trike.

            1. D
             Doktori thotë të vërtetën , nuk gënjen .

             Po t’ë mendoje për ne pensionistët , nuk vidhje floririn o FLORI , sipas doktorit që t’a tha në mes të parlamentit , që ti bashkë me të , nashti na u kujtuat t’ë risni pensionet . N’a sqaroni të dy me doktorin e vodhe apo jo floririn , po e bëtë këtë , bashkë me floririn në xhepat tuaj , do keni dhe votat tona .

             1. V
              Vjosa

              Pa TJETER ti Like FLORI dhe Sali karaxhiçi do na beni të hame me luge FLORI se keni 32 vjet që na vodhet çdo Gje dhe jeni pasuruar me gjakun dhe djersen e Shqiptareve. Ju ka dale boja e s'ju ka ngelur as kallaj. Nuk ju shohim dot me sy e jo me t'ju votojmë.

              1. L
               Like Floriri

               Zjarr Berati zjarr.

               1. K
                Km

                Si mund te te besojne Ty pensionistet,sidomos ish ushtarake /t?Ti ishte ne qeverri me Berishen kur ua shkurtuat shperblimin suplementar me pretekstin e llogarise se gabuar dhe per rrjedhoje i nxorret borxhlinj ndaj shtetit per kater vjet.pra ,i kthyem shtetit "borxhin"nga 30 mije Leke ne muaj,ndertohet qe ate te shkrete pageses e ulet me tridhjet mije te tjera.Pra ,per kater vjet na hoqet 60 mije Leke nga buka e gojes.Keshtu bere Edhe ne 1993,kur e hoqet fare,Duke e trajtuar si asistence me vlere nje vjecare.Te pafytyre.Dy here erdhi PS ne pushtet dhe iu ridha ate qe u takonte me ligje.Maskarenj,doni te beni pensionistet per budallenj.Nuk harrohet kollaj e shkuara ,o likehajdut Flori.

                1. F
                 Futjani nje gjume....lereni florin..

                 Te gjithev komentuesve dhe te gjithve atyre qe ankohen nga Floriri...apo Saliu apo dhe shume te tjere.....Per tu cliruar nga te gjithe keta kriminelle .. ka vetem nje rruge... Duhet flijuar njerez si ne lufte.......qe pjesa tjeter te jetoje me rregulla dhe ligje te reja.... Keta kriminelel jua futen te gjithe popullit.....dhe shume mire jua kane bere.....se ishit te pa zote.......ti mbertheshin nje e nga nje.......Tani pijuni öengun dhe prisni deri sa te vdesin.....si enverin dikur.....qe nuk kishn bythe ta heqnin ...dhe duruan 50 vjete...tani 33 vjete keni duruar me keta kriminelet e sotem....duroni dhe nja 70 vjete...ngrohuni ne diell.....se kete e beni mire juve si popull..

                 1. Roberto

                  Agushi mendon se ne 2024 populli do e haje sapunin per djathe si dikur. Edhe 1000 Euro te premtosh per ensionet ty dhe Sali Zagarin nuk ju voton njeri. Ti behu gati te plasesh brenda ne burg dhe lerja Peeco Pecikllasit ta drejtoje LSI e djeshme se lirine populli e ka fituar me gjak ne 1944 prandaj Partne ee Lirise fute ne bythe o Agush trimi.

                  1. V
                   Vala

                   O karakurve e politikes sgqiptare! Tani u kujt over per oensionistet ti qelbesire?! Ha nje mut te madh tani!

                   Lini një Përgjigje

                   18:10 Politika 12 komente

                   17:40 Politika 2 komente

                   17:00 Politika 11 komente

                   15:10 Politika 11 komente

                   14:55 Politika 6 komente

                   14:25 Politika 12 komente

                   13:37 Politika 64 komente

                   12:25 Politika 5 komente

                   11:45 Politika 8 komente

                   10:03 Politika 15 komente

                   Më të lexuarat

                   01:10 Kulturë 11 komente

                   10:23 Dossier 2 komente

                   15:16 Politika 13 komente

                   10:17 Kronika

                   11:33 Bota 13 komente

                   14:18 Politika 10 komente

                   Blog Tema

                   20:50 Blog

                   11:20 Blog 8 komente

                   18:08 Blog 3 komente