Te fundit

12:14

12:08

12:13

12:09

12:05

11:59

11:58

11:57

2024-03-02 15:27:21Politika TEMA

8 Komente

 1. A
  Andy

  Ti dhe spiun dhe krye hajdut, edhe fytyra me e urryer, plehre flat ti per bands.

  1. Y
   Ypupop

   Ti je kryekurva e kryebanditi i ketij vendi! Monster!

   1. i
    iiiidioooooti

    tamam burri i monikes, tamam gomar hu, qe nuk ka lexue kurre nje liber. more gomar, ate dite dy marsi ke qene ne zyren e presidentit. presideniti eshte i gjithe popullit, mbi partite. mor gomar cfare ishte populli i 2 marsit a ishte pjese e populli shqiptar. pse kerkove ta ndashe . cili eshte roli i presidentit te ruaje unitetin e populli a ta percaje ne popull i 2 marsit e popuj te tjere. sa do te mundohesh koka jote eshte mbeshtelle me breket e monikes qe i gendeshin nepr kroskotat e makinave te dashnoreve. ik qerohu o marre, por populli thote: "marrja rri e i zoti nuk e len"

    1. S
     Skraparliu

     Ua c’fare monstre kemi pasur ne krye te shtetit , o t qifte Kina te teme e Mutniken ne vend te kerkoje falje per ate gomarllek qe beri ne 2 mars ai akoma mburret , kjo ta forcon bindjen se me gomar burre nuk ke gjen . Vec shume budalla po edhe kriminel e super hajdut njeri i peshtire , njeri qe askush nuk ruan nje fare respekti aq shume e ka c’vleresuar vehten , plere .

     1. P
      Preshi I lushnjes

      mua nuk ma ndjen fare si popull per 2 marsin e agush illyr spiun metaj

      1. M
       Mos

       Fuck you bajge!

       1. B
        Ballkoni nr 2 !

        2 Mars te shikojme deri nga data 2 Gusht SPAK ! Do te hapet Ballkoni Nr 2 ...se Ballkoni Nr 1 eshte i zene..

        1. Z
         Zot na fal cfare ke krijuar !

         Ndyresire

         Lini një Përgjigje

         14:00 Politika 7 komente

         13:33 Politika 2 komente

         13:22 Politika 1 koment

         12:40 Politika 11 komente

         10:57 Politika 7 komente

         10:01 Politika 16 komente

         09:52 Politika 10 komente

         09:44 Politika 43 komente

         20:31 Politika 28 komente

         20:19 Politika 31 komente

         Më të lexuarat

         18:59 Politika 54 komente

         22:10 Kronika 1 koment

         17:55 Sociale 31 komente

         13:42 Politika 17 komente

         18:38 Politika 5 komente

         17:14 Kronika 10 komente

         Blog Tema

         12:05 Blog

         11:04 Blog 12 komente

         10:15 Blog 1 koment