Te fundit

16:45

16:33

16:25

16:19

16:14

16:12

16:02

16:01

2023-02-04 11:45:28Politika TEMA

8 Komente

 1. S
  Shqiptari

  Jane djem me potencial qe jane bekur nga vete shejti shna Nu ne kishen e Laçit.

  1. r
   robi

   Fitoren me te thelle spiuni Agush askush kokeducja do ta arrije ne fshatin Pjeze ku ndodhi lokali Golden. Me pronarin e ketij lokali tashme ne kerkim nderkombetar per zhdukjen e nje personi leshelija bente shpesh darka e dreka ku ne krah te djathte te spiunit Agush askush kokeducja ishte Altin Hajri tashme nen akuze te forte per zhdukje kufome.

   1. C
    Coli

    Like Hajduti eshte rival me Nard Ndoken ..... Kush e ka partiçken me te madhe? Likja e ka se Ka Monen. Tit Servilin .Brumbullarin. ..Bibilush in. ..Neshon dhe Manjanin antare partie dhe ca kalamaj qe i genjen me ndonje celular

    1. c
     ce

     mos harro dhe cupelinat 16 vjecare te trajnuara ne haremin erotiko naziskin te Jales per te mbushur sallen e shtypit kur flet spiuni Agush kokekatruvja tek Cim pordha qenefi tv.

    2. A
     Abazi

     Ore njeriu me i urryer ne shqiperi nga e majta dhe e djathta eshte ky.Nuk e kupton ky njeri se cfar eshte.

     1. L
      Lulgrushtja

      Një më të gjatin do ta fitojë, edhe atë me kontributin e Kokmadhes* (!)

      1. L
       Laci

       Ate … rrocken e Noc Rrokut do mare spiuni hajduti Meta.

       1. r
        raul

        Eh cfare kohe ka ardhur o njerez. A e mbani mend dikur spiunin Agush askush kokeducja ne mes te salles tek Asllan Rusi me pamjen e liderit dhe salla e mbushur me lristet e Jales dhe sharebajgat e Haremit te Jales ne ekstaze te plote duke brohoritur liderin qe mundohej te imitonte Fyrherin e Rajhut te Trete ne mitingun e famshem te Nurembergut. Eh sot ai nuk mbledh dot as 10 vete ne salle se gjysma e salles eshte e importuar nga Tirana me cupelinat e Jales te paguara vetem per te mbushur sallen. U dhi nusja ne kale, u shfry si tollumbace i forti i pazarit te ri qe ben thirrje per marshim drejt Tiranes me 11 shkurt . Sheh endrra ne diell hunderri dhe mban me tulla te nxehta ato mjerane qe i besojne akoma endrres ne diell se Hu Xhintao 80 vjecar i foltores se vicidolit mund te ringrihet perseri ne pushtet . Kurre me ne pushtet perbindeshi i vicidolit dhe spiuni Agush kokeducja me hanxhar ne dore.

        Lini një Përgjigje

        11:18 Politika

        10:25 Politika 31 komente

        09:47 Politika 68 komente

        09:29 Politika 15 komente

        09:11 Politika 3 komente

        21:10 Politika 8 komente

        19:37 Politika 15 komente

        19:20 Politika 11 komente

        18:46 Politika 18 komente

        17:35 Politika 22 komente

        Më të lexuarat

        20:00 Rajoni 99 komente

        10:49 Rajoni 14 komente

        10:31 Sport 4 komente

        17:42 Politika 19 komente

        09:15 Politika 20 komente

        20:18 Bota 6 komente

        Blog Tema

        16:19 Blog

        12:22 Blog

        11:37 Blog 2 komente