Te fundit

14:21

14:11

14:04

14:00

13:50

13:40

13:31

13:22

2023-12-03 18:58:00Politika TEMA

7 Komente

 1. V
  Vranakonti

  MIre ja ka bere deputeti Italian Sali kermes qe nuk e e ka takuar,nuk i ka hedhur syt fare duke e injoruar ate si njeri i shpallur non frata.

  1. H
   Heretiku

   Dimri i vetmise se madhe.

   1. S
    Svetllana

    Deputeti italain i ka takuar Sali dhe Argita Berishen, pasi ruset po vine ne Shqiperi te investojne ne Shengjin.

    1. D
     Diamond

     Jo linqet or trim, se e dhjete fare gjuhen shqipe....Linket ...nuk eshte me bukur?

     1. P
      Patriot

      Diamond po kerkon shume. Diplome kristali te blere e ka, prandaje quhen dhe kazan. Mero po bythe lepirea ngele gjithe jeten mbase "pushtavetareve". Ky italiani ka ardhure te shofi fushat e kampeve ku token do ta marre per falas, ndersa ne pronareve nuk kane ndermend te japin ndonje gje, dhe te beje planet sa dhe si munde te vjedhi fondet. Me sa dime ne leket e Katarit per futbollin nga Italiano dhe grekja u moren. Keshtu qe nuk eshte ndonje risi propoganda per kete fare projekti nga pipinot.

      1. G
       Gita

       Fakti është se deputeti italian e ka takuar Berishën, madje i ka shkuar dhe ka folur edhe në kuvend. Kaq i inteteson Saliut. Çështja shtrohet që çdo ky palo deputet që takon një non grata dhe një person nën hetim nga prokuroria për korrupsion?!

       1. k
        kola

        jan cu maloket nkom duke duartokrit. sali enver jemi gati kurdoher, edhe 2 gishtat lart, dru me pre sekti sali kriminelit, spiunit serb e grek.

        Lini një Përgjigje

        18:31 Politika 44 komente

        17:30 Politika 6 komente

        16:13 Politika 3 komente

        12:56 Politika 44 komente

        12:47 Politika 29 komente

        12:08 Politika 28 komente

        10:00 Politika 23 komente

        19:20 Politika 2 komente

        18:40 Politika 3 komente

        18:05 Politika 12 komente

        Më të lexuarat

        17:52 Politika 35 komente

        18:23 Kronika 9 komente

        17:29 Politika 12 komente

        20:38 Blog 15 komente

        10:18 Kronika 11 komente

        17:11 Blog 12 komente

        Blog Tema

        14:11 Blog

        11:42 Blog 2 komente

        10:48 Blog 2 komente