Te fundit

16:05

16:00

15:54

15:50

15:33

15:20

15:10

15:07

2023-02-05 20:33:00Politika TEMA

6 Komente

 1. a
  adashi

  Me kto qe tregon kjo alkoliste e shfrenuar duket qe ky agjenti do tia hedhi paq.Deshmit e saja jane thjesht budallalliqe si per ruset dhe aq me shum per Ramen.Cdo gje pa kuptim dhe pa sens rrezikshmerie nga ana e agjentit.Gjithsesi-sic thot edhe vete- eshte gjykata qe vendos por me keto qe ajo thot zor se ka gjykate qe e denon.

  1. A
   Arditi

   Ooobobo , sa dollars ka paguar Euro News Albania??? Kjo nuk eshte interviste çfare do, kjo eshte “Babale Nr 2”! Mbani mend qe do shikojme çudira dhe pastaj dikush do denohet me disa muaj pune ne komunitet. Ne PD, ne te dy pjeset, jane ustallare per SAJESA. Jave te mbare o njerez, pa keta te PD kane qejf per sajesa, se pune nuk kane.

   1. L
    Lexues

    nje Loje e ndyre Spiunesh duket...sepse edhe kjo "Zonja" qeneka "Kontaktore" e sherbimit te Sigurise??Ne se Rama ka Foto me Agjentin..kjo nuk do te thote..se ka Veptuar ne kundershtim me Interesat Amerikane apo Shqipetare.. Nuk duket Histori "Dashurie dhe zhgenjimi" por Histori Spiunesh..duket se kjo eshte ajo qe ka Kerkuar dhe Hetuar per ish-te dashurin..lol

    1. P
     PD

     Femer budalle pa pike intelekti !

     1. k
      k

      Ti qeke e përshtatshme për deputete e PDsë që të pish raki me fshatarin meta kur të bësh marveshjet elektorale.

      1. L
       Liria

       Kjo "agjentja" ne kerkim te k..it. do dali bllof sic ka dale me jeten e saj parazite.

       Lini një Përgjigje

       20:00 Politika 2 komente

       19:20 Politika 10 komente

       18:03 Politika 27 komente

       16:40 Politika 11 komente

       16:23 Politika 20 komente

       20:10 Politika 52 komente

       18:40 Politika 20 komente

       18:27 Politika 78 komente

       17:15 Politika 16 komente

       17:04 Politika 40 komente

       Më të lexuarat

       12:04 Sociale 20 komente

       20:50 Sociale 7 komente

       09:05 Kronika 1 koment

       10:18 Rajoni 10 komente

       17:00 Politika 11 komente

       18:10 Politika 12 komente

       Blog Tema

       12:18 Blog 1 koment

       11:41 Blog 1 koment

       09:34 Blog 1 koment