Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2024-04-23 09:22:07Politika TEMA

7 Komente

 1. d
  drejtesia

  Nuk je me mutin por je me kaken! Ata jane plehra familjarisht! Ne shtepine tende o Baton,femijet e tu do rrinin dhe te shohin ty dhe gruan tende( nenen e tyre) se cfare fjalori perdorin ne publik? Ky eshte rasti i nje familje te degjeneruar!

  1. E
   Emigranti

   Respekt per Ju Baton por ne analizen tuaj ka nje problem ..... Mos u ligshtoni pasi nuk ka asgje qe nuk sshkon mes atij dhe asaj, KY TEATER I MIRPLANIFIKUAR prej tyre shume shpejt do te perfundoje.

   1. S
    SPAKU.

    TI BATON HAXHIU; JE ME MONIKEN E ME ILIRIN; TI BATON HAXHIU; JE ME EDI RAMEN E ME SALI SERB BERISHEN; TI BATON HAXHIU JE ME VUCICIN DHE ME PUTININ E RUSISE; TI BATON HAXHIU JE BASHKE EDHE ME DJALLIN VETE.

    1. D
     Dardan

     Baton Haxhiu- me vjen keq, por ne Shqiperi eshte bere LEGEN.

     1. D
      Dule

      Baton kerma

     2. Z
      Zbatica

      S,Baton derr derrja ,nuk ka tre femije por kater .Po Sashen ku e le apo varri k....et?

      1. s
       sopiqoti

       Monoka "plus" Itir Meta baraz "BINOM" p;itik "per te qesh dhe per te QARE".

       Lini një Përgjigje

       09:16 Politika 1 koment

       09:02 Politika

       21:06 Politika 3 komente

       20:26 Politika 2 komente

       20:17 Politika

       20:08 Politika 2 komente

       19:48 Politika 5 komente

       19:32 Politika 17 komente

       19:23 Politika 3 komente

       19:15 Politika 10 komente

       Më të lexuarat

       09:31 Politika 24 komente

       17:40 Kronika 10 komente

       09:44 Politika 49 komente

       11:41 Politika 14 komente

       16:15 Kronika 19 komente

       09:38 Rajoni 22 komente

       Blog Tema

       18:08 Blog

       10:40 Blog 6 komente

       18:59 Blog 6 komente