Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-03-03 17:00:00Politika TEMA

11 Komente

 1. E
  Emigranti

  Oreeee pushooooo.

  1. d
   drejtesia

   Mos u tutni perpara nji krimineli,asnji hap pas,bilê plaseni ne burg,faktet dhe provat jane te gjitha te shkruara ne kurrizin e popullit! Bjerini qenve te rruges,asnji meshire!

   1. M
    Malo

    Kelyshet Komuniste jane bere super kapitalista me moton grushte bashkuar rrethe partise,mos harroni se ju jeni mesuar me te ngren bare…!!

   2. V
    Vranakonti

    Nuk duhet asnje leshim per Sali Berishen. Ai eshte kriminel dhe duhet te hetohet e te denohet si kriminel. Krimineli dhe hajdti gjithemon kerkonte çfajsoi veten,por organet e drejtesise kane ligjin ne dore dhe te veprojn sipas ligjit.

    1. d
     denoncim

     Lodra, lodra me jeten e shqiptareve; lerini keto dobiçlleqe te proçedurave, kryekrimineli duhet varur ne litar si vari ata te Libofshes, e mbani mend? Ky ka bere krime me nje Shqiperi te tere ata bene me nje familje. Mblidhni mend!

     1. M
      Maloqja vorjoqimarjot i Viçidolit

      Do vazhdojë kështu edhe ato pak ditë jete që i kanë mbetur, të zvarritet si krimb, të qihet në bythë, të bëj kulluvarin e dhëndrrit, të përlyhet me jashtëqitjet e veta, të prostituojë me lloj lloj qeni antishqiptar, të trajtohet si mut i mbyllur në halenë e shtëpisë së tij, të bëjë sehir rrënimin e asaj pak që i ka ngelur përfshi shushunjat që polli, si kakë qeni që tallin trapin gjykatës, prokurorë, diplomatë, biles edhe njerëzit e vet që herë i fusin gishtin, herë i bashkohen me syrin nga fundshpina. Nuk është burrë! Se kishte vrarë veten pa e lënë veten t'a poshtëronin për së gjalli. Por nuk ka turp, as burrëri, as besë, as nder. Është veçse një sharlatan histerik që ha në çdo konak, që përçan vatanin, që shet bythën, që shet nderin, që prostituohet dhe se ka për qeder t'a trajtojnë si kakë qeni.

      1. P
       Prostituta Kombetare sali

       Padyshim…

      2. D
       Dani USA

       Pse te mos kakaris ai kur e ka bere Shqiperin e Drejtesin kashte e koqe ,ai duhet ti ishte harruar Emri qe ne vitin 2 prille 1991 qe vrau 4 njerez per te destabilizuar vendin me ustain e tije Serbin dhe ja arriti qellimit dhe dretesi muti e le akoma ate te kakrise.

       1. a
        anti25642654censurë

        jepi gjigant,mos ndalo!ke për të vdekur duke ngrënë mut!jepi deri në sekondën e fundit!!

        1. A
         Arbeni

         Atje në burg të ngordh qeni,sepse e ka vjedhur dhe gjakosur Shqipërinë.

         1. a
          anti25642654censurë

          salë o gjigand,varu dhe më pak jashtë penxeres se nuk të shikojmë!hë të keqen,çdo ditë më shumë,deri sa të fluturosh poshtë!vetëm ajo të ka mbetur pa bërë!kënaqesh ti,duke fluturuar,kënaqemi dhe ne të të shohim kur të kapësh asfaltin!!

          Lini një Përgjigje

          15:10 Politika 11 komente

          14:55 Politika 6 komente

          14:25 Politika 12 komente

          13:37 Politika 64 komente

          12:25 Politika 5 komente

          11:45 Politika 8 komente

          10:03 Politika 15 komente

          20:22 Politika 8 komente

          20:10 Politika 3 komente

          19:59 Politika 2 komente

          Më të lexuarat

          13:57 Sociale 19 komente

          09:35 Politika 48 komente

          13:30 Politika 44 komente

          09:22 Politika 7 komente

          09:15 Kronika 21 komente

          10:25 Politika 5 komente

          Blog Tema

          21:47 Blog

          20:47 Blog

          11:15 Blog