Te fundit

11:40

11:38

11:26

11:24

11:15

11:12

11:05

11:04

2024-02-20 18:17:18Politika TEMA

23 Komente

 1. S
  Shqiptar

  Kjo me ngjan me nji kukumjaçe gënjeshtare.

  1. s
   sali

   Keta te gjithe jane kavie dhe pjella te Berishizmit e nuk mund te mendojne e veprojne dot ndryshe nga Saliu

   1. J
    Jori shoqja Orit

    E hengri presionin kjo bucja, kot beri sikur i doli kunder sales. I kane thene do te nxjerrim videot duke te palluar Fevziu ne bashki po dil urgjent. Femer e kapur, e perdorur, e peshtire dhe e shkalafitur.

    1. L
     Lulka

     Plere femer!!!!!

     1. a
      andi

      Po afrojne zgjedhjet kush do ta futi ne liste?

      1. H
       Ha ha ha

       Jorida eshte ne protesten e nongrates. Mire ja ben Amerikes qe duket se ka shprese tek ajo. E verteta eshte se Jorida eshte ne proteste sepse ka frike se nongrata ja permend pislliqet financiare te familjes saj, e di vete ajo.

       1. B
        Balona Tabake

        Kjo tregon qartë se edhe Jorida ka gëlltitur nga çorba e prishur e kriminelit Berisha

        1. e
         eksperti

         Femer e ulet qe do nje bosht mes shaleve per t mbajtur ekulibrin

         1. n
          none dila

          Laraska nuk kishte rruge tjeter pa shkuar te futet ne bythe te berishes dhe argites. PD nuk behet me paloka,noka bardha dhe lloje lloje mutrash

          1. B
           BALONA TABAKU HAAA

           Diten me ameriken naten me non graten haaa balona tabake

           1. D
            Demokrati orëve të para

            Këta janë deputetë leshi që për një vënd në listat e sigurta, kanë për borxh të lëpijnë çdo gjë që kanë thënë e që kanë bërë. Lepurushe që me siguri Sala, si komunist i thekur, ka diçka dhe për të.

            1. S
             Saliu

             Këta janë të gjithë njëlloj

             1. D
              Daullxhiu

              E kuptuat tani pse nuk e takoi sekretari Amerikan Z. Blinken?

              1. U
               Ura e Tabakhones

               More zoterinj,ne Nuk rrime dot pa' liderin historik.Si mund te mendohet se do te rri ne shtepi?

               1. R
                Rorirota

                Ajo është fqinjë me Argitën në Lalëz e s’mund të rrinte pa u dukur. Pastaj ka lyer duart me korrupsion prandaj bërtet gjoja kundër. Udhëhiqet nga babai Berisha, të gjithë këta Berishistët një turi kanë. Janë të rritur në këtë farë demokracie, farë e keqe …

                1. g
                 genti

                 Kaq anti amerikane ka Shqiperia....

                 1. F
                  Fortuz

                  Tabaksja,me sa duket eshte keq e perlyme ,se nga ka ardhur e si beri kariere e di ajo e plot te tjere,)por qe ka vajtur tek Non grata ,mhalleliu vet ,ka frike se mos provon no nji qeli si e ndjera halla vet ,Bija Tabaku!

                  1. H
                   Henk

                   Ka një shprehje populli, "thëngjill i mbuluar". I shkon për shtat kësaj shkarravinës.

                   1. H
                    Henk

                    Ka një shprehje populli, "thëngjill i mbuluar". I shkon për shtat kësaj shkarravinës.

                    1. B
                     Bana

                     Kjo laraskë e keqe njësoj si të tjerët pjellë e Saliut.

                     1. F
                      Fredi

                      Edhe Suzana Guxholli obobo nuk rri dot pa ju ngjitur PD se nën qeverin e tyre vodhi u shqep, bashkë me Ennon me dy n…..

                      1. K
                       Klevi jam kerrici i koke paces .

                       Ik moj sharbajge e mutit se te gjithe funderina dhe ndyresira jeni , nuk e keni problem te lepini peshtymen tuaj , ju shpeton shurra ne breke nga monstra Sali krimineli se ja u di te gjitha kurvelliqet dhe pislliqet qe keni bere kur keni qene ne pushtet, shko dhe ti ze radhen poshte ballkonit pas Bardh bythqirit.

                       1. F
                        Filxhane Tabaku

                        Sude Tabaku prosti e Tropojaneve, peng i vidjove erotike e aferave korruptive ngado qe rrotullohet perfundon tek nongradat. Duke u zvarritur te pafshim o Sude Ti e di kush je dhe sa e zhytur je ne llum

                        Lini një Përgjigje

                        18:04 Politika 6 komente

                        17:59 Politika 4 komente

                        17:51 Politika 6 komente

                        17:42 Politika 25 komente

                        16:13 Politika 5 komente

                        15:38 Politika 29 komente

                        15:15 Politika 11 komente

                        14:15 Politika 6 komente

                        13:35 Politika 4 komente

                        13:26 Politika 2 komente

                        Më të lexuarat

                        11:52 Bota 13 komente

                        18:59 Politika 54 komente

                        12:03 Politika 17 komente

                        22:10 Kronika 1 koment

                        17:55 Sociale 30 komente

                        13:42 Politika 17 komente

                        Blog Tema

                        11:04 Blog

                        10:15 Blog 1 koment

                        15:30 Blog 6 komente