Te fundit

14:58

14:49

14:36

14:27

14:19

14:10

14:02

13:59

2023-03-18 10:27:00Politika TEMA

10 Komente

 1. e
  eshte Egjyptian kembengules kyna

  uahahahahah gabeli .nji gangsterr qe bi er

  1. k
   k

   Ky lloshi jevg eshte vegla qorre e non gratës.

  2. H
   Hajdarovski

   E ku i ka ngel njeri PL? Eshte Cifti Meta dhe Vasili. Kaq

   1. U
    Ushtari.

    Ej kujdes ke harruar gim leshon. Mos i bej keto gabime ai eshte njeshi i PL.Mos ja ha hakun se behet keq gimi dhe i bie leshi fare.Ok je dakort.Besoj se po.

   2. I
    Idioti

    Une them ta zgjidhin ne menyre demokratike.. ta lene takimin tek pallati i Fevzos e te rrihen me njeri tjetrin me hunj, kazma e lopata. Pasi te rrihen mire e mire Rama tu hedh gazin te ndahen. Pas te rrihen te gjithe do shpallin fitoren.. edhe Fevzua do bej opinionin e rradhes mbi "debatin" e madh te opozites.

    1. J
     Jari

     Ha një Mu,,, t, o Kërriç haaa, se Opingën ke për të fituar, ti, Like Spiuni, Dash Plonsi e të gjithë ju që u digjet xhani për Tironën.

     1. R
      Realisti

      O Kërriç, po NE kush janë ...? Të paktën Like hajdutu e ka një vulë, të mos ja ham hakun për të se e ka të tijën e jo të vjedhur, po ri me kërkesat e tjerë nuk keni as vuë. Injorant!!

      1. c
       ce

       Amon o Kellic ate Sharebajgen e Jales Silvi Caka surratplaka , t'ja fusesh m'shuplaka se lef si kukuvajka hiqe nga lista e keshilltareve te koalicionit se me ate e ke te sigurte humbjen aq urrejtje ka populli Tiranes per tallagjaren e leshelise qe i lef dhe bytha gjithe diten.

       1. S
        Shoku

        Po tani qe " Foltorja" = QYQE , qe e nxoren nga foleja, ku do ti coje kandidatet dhe antaret per keshillat bashkiake ? Ne emer te kujt do rregjistrohesh ,O Kellic, ne emer te Saliut,apo Metes,Dules dhe Ndokes.... As ti se di.... Me mire rri ne shtepi,ose bej c'te besh dhe merre Alibeajn ne telefon dhe i thuaj : Gabova o vellai i vogel,gabova qe shkova me "Tosun Bacin " Jam penduar!

        1. c
         ce

         Tani qe jeni futur ne vathen e leshelise do ta merrni vesh se kush eshte spiuni Agush i forti i pazarit te ri. Ai dikur me 4 mandate te vjedhura apo te blera me lope, lavatrice dhe zarfa me leke nga leshelija ne fshatrat e Fierit sipas vete Dritan Priftit , mori gjysmen e qeverise dhe ministrite me te medha. Tani ai do marre 80%te keshilltareve , keni per ta pare grykesine e ketij te pangopuri.

         Lini një Përgjigje

         10:25 Politika 3 komente

         10:10 Politika 35 komente

         09:38 Politika 14 komente

         09:29 Politika 9 komente

         09:24 Politika 14 komente

         21:30 Politika 15 komente

         19:47 Politika 24 komente

         19:37 Politika 27 komente

         19:10 Politika 26 komente

         18:17 Politika 10 komente

         Më të lexuarat

         12:04 Sociale 16 komente

         20:50 Sociale 6 komente

         09:05 Kronika 1 koment

         17:00 Politika 14 komente

         10:18 Rajoni 10 komente

         18:10 Politika 12 komente

         Blog Tema

         12:18 Blog 1 koment

         11:41 Blog 1 koment

         09:34 Blog 1 koment