Te fundit

22:41

22:25

22:15

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

2023-11-28 23:04:47Politika TEMA

21 Komente

 1. l
  lani

  o Zot cfar dhimje ka familja..R.I.P

  1. U
   Ushtari.

   Ngushellime familjes Tavo.U prehte ne paqe.

   1. G
    Gurabardhi

    E dhimshme, ngushëllime të përzemërta!

    1. ?
     ????????

     Ngushllime Ju,ju dhe familjes tuaj. Qofte e xhenetit.

     1. A
      Aron

      Tragjike, per cdo prind qe humb femijen, sidomos kur eshte nje humbje e papritur. U prehte ne paqe!

      1. u
       usapjp

       Ngushellime ! U prehte ne Paqe e Qetesi. I ndrite shpirti. nga usapjp

       1. R
        Roberto

        Ngushellime familjes per kete humbje tragjike. U prehte ne paqe. Amin

        1. A
         ATDHETARE

         Me keqardhje te madhe, marrin pjese ne hidherimin tuaj per humbjen e parakoheshme te vajzes tuaj....Te prehet e qete ne paqe...... !!!! Mbahuni te forte e me kurajo....Kjo eshte keta !!!!

         1. G
          Genci Shkoder

          Ngushellime, qofte e parajses.

          1. O
           Oni

           Zoti e pranofte me meshiren e tij . Respekt per doktorin.

           1. P
            Pasues veterani

            Ngushellime !

            1. T
             TOTO

             Dhimbje e madhe për të fërmit! Qoftë e parajsës!

             1. B
              Buke

              Fjalet qe asnje prind nuk duhet te shkruaje. Ngushellime.

              1. I
               Ilirjan

               U prehte ne paqe...ngushellime!

               1. s
                shpiragu

                NGUSHELLIME per familjen,dhe per ju doktor.VAJZA u preft ne paqe.Juve ju dhente ZOTI forc e kurajo per ta perballuar fatkeqesin.

                1. H
                 HysniBedo

                 ngushellime familjes, u prehte ne paqe

                 1. S
                  Ska problem

                  ngushullime familjes zoti u dhente force ,u preht ne paqe

                  1. b
                   bregdetari

                   Vangjel të shpreh keqardhjen dhe dhimbjen time për këtë fatkeqësi që që nuk ka ngushëllim.

                   1. D
                    Dibra

                    Ngushellimet tona per humbjen e engjellit tuaj , prinder !

                    1. O
                     Orjola

                     ????????????????????????

                     1. R
                      Refije

                      Ngushellime per vajzen ..femijet jane me te shtrenjete se cdo gje ne kete bote ...????????????.... Zoti te dhente durim ????

                      Lini një Përgjigje

                      19:59 Politika

                      19:20 Politika 18 komente

                      17:12 Politika 12 komente

                      14:27 Politika 8 komente

                      12:10 Politika 14 komente

                      12:06 Politika 99 komente

                      11:24 Politika 5 komente

                      10:53 Politika 139 komente

                      10:33 Politika 3 komente

                      10:01 Politika 16 komente

                      Më të lexuarat

                      12:02 Politika 13 komente

                      10:05 Blog 49 komente

                      11:32 Politika 9 komente

                      13:15 Bota 21 komente

                      17:52 Politika 24 komente

                      09:19 Politika 20 komente

                      Blog Tema

                      20:38 Blog

                      17:11 Blog 7 komente

                      10:05 Blog 49 komente