Te fundit

20:50

20:40

20:29

20:25

20:20

20:10

20:07

20:00

2024-02-20 12:42:00Politika TEMA

7 Komente

 1. L
  Latif Dreqi

  Ku ta kesh o Celibash..i ndan parate sikur ti kishe te sat shoqeje..

  1. R
   Realisti

   Latif o bir! Celibashi i ka ndarë paratë siç ja kërkon ligji. Ti vetë ku e ke merakun?

  2. I
   Ilir

   Partite jashteparlamntare perse i marin leket e ketij populli?

   1. n
    nardi

    mos kini merak se luli do ja coj leket pronarit te vet do apo nuk do ai parate do ja coj ne katin e tete

    1. L
     Lushnjari demokrat

     Saliu nuk ka nevoje per parat e Celibashit . Ai ka para te vjedhura sa te dhjec

     1. j
      janulla non grata

      Kjo eshte te veshe duart ne koke ...financojne partine e Dules me miliona ....Dulen qe e votuan 350 vete ne mbare Shtetin ....Dulija qe eshte nje vegel e Asfalise Greke ....

      1. S
       Salkari

       Nuk e ruan Rithemelimi llarin per kacidhet tuaja ....ka para ambasada ruse dhe Putini sa te dhjesesh , ai financon Trumpin , Le Penin dhe ate hardhucken hollandeze , te keta maskarenjete tane do stonoje ??? Pastaj sa para kane vjedhur Salia me familjen se ruajn bythen fare per financimin nga Shteti yne

       Lini një Përgjigje

       12:33 Politika

       12:09 Politika 3 komente

       12:01 Politika 47 komente

       11:17 Politika 7 komente

       10:56 Politika 2 komente

       10:30 Politika 2 komente

       10:23 Politika 4 komente

       10:17 Politika 7 komente

       09:57 Politika 8 komente

       09:56 Politika 56 komente

       Më të lexuarat

       22:10 Kronika 1 koment

       11:04 Blog 80 komente

       09:19 Kronika 3 komente

       09:10 Kronika 7 komente

       10:12 Politika 30 komente

       17:02 Ekonomia 21 komente

       Blog Tema

       18:59 Blog 2 komente

       17:48 Blog 2 komente

       12:05 Blog 9 komente