Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-12-05 14:03:00Politika TEMA

5 Komente

 1. A
  Arian

  Kur e beni dhe kete faktor mos ngelt njeri pa u Marr me politik,shume i cpifur servil i duket vetja dhe i zgjuar

  1. l
   luli

   fytyre qeni bulldog, nuk e kupton se PD ka mbaruar po nuk shkerdhyen salen dhe saleshen. giten dhe zenin.

   1. Z
    Zot na fal cfare ke krijuar !

    Edhe muti ...mjalti deshta me thanun ...nuk bashkohet kur nuk vjen i njejti ...MUT...MJALTI

     1. D
      Demokrati idealist

      Për sa kohë të jetë sali kaka në krye të foltores nuk ka bashkim të demoleshëve.Ai është shkatërruesi i PD për të mbrojtur veten e vet dhe familjen e tij të korruptuar.Prokuroria speciale SPAK-u duhet të veproj kundër këtyre karagjozëve në mënyrë që parlamenti të vazhdoj punën normale.Posht MALOKU !

      Lini një Përgjigje

      13:13 Politika 1 koment

      11:55 Politika 21 komente

      11:41 Politika 30 komente

      11:30 Politika 2 komente

      10:19 Politika 2 komente

      10:06 Politika 27 komente

      09:44 Politika 2 komente

      09:37 Politika 1 koment

      09:28 Politika 5 komente

      09:23 Politika 3 komente

      Më të lexuarat

      09:09 Bota

      16:07 Bota

      17:29 Sociale

      10:52 Bota

      19:10 Dossier

      17:20 Politika

      Blog Tema

      20:10 Blog

      20:00 Blog

      10:25 Blog 1 koment