Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-03-18 09:24:26Politika TEMA

14 Komente

 1. P
  Plonci dhe Bajga s'bojn dot pa njoni tjetrit

  nuk mundet me imagjinu nji Plonc pa Bajga ne barkun e Bagetive

  1. P
   Poli

   Ky Spahiu punon atje apo ben sikur...lek te madh paska bo

   1. L
    Lam Qafoku

    Lene mre bab Dashin, plak burr e vallahi ska takat me i dhon dum punve t’qeverris. Ky garipi tjetn, duket ky mre bab, jevg ene beleg. Lal Eri amo osht tamom per ksi punsh, bashk me Edon tuj knu me i heq merakun miletit. Tamom si Myslym leli njoni e Hekuran Xhambasi tjetni, me ja morr: Dul fellonxa prej kafazi.

    1. p
     populli

     Dash Sula deklaroi :Ne kete vend kane mbetur "GOMERET DHE MILITANTET"!Pra gomeret jane Dash Sulet qe na perfaqesojne dhe Militantet populli qe i ndjek!Niki Niki ne kete rast eshte rast i veçante se bene pjese tek te dy anet!E zbuloi per here te pare Arvizu kur e vuri perballe Edi Rames me "kuç e zi"!

     1. S
      Stela Pata

      Qatip efendi Spahiu DASH Shehi nuk eshte aq kar sa e mendon ti.

      1. H
       Himarioti

       Një fallxhor si ky Spahiu, askujt nuk i duhet. Eshtë vetëm një fallxhor i keq, pa asnjë vlerë.

       1. s
        spathiu

        O Kresh. Kaq trap paske qenë që na paraqet Dashin, Përrnackën, madje edhe Kërriçin si rrezik për Veliajn?

        1. D
         Dakord

         Nuk e paske kuptuar SPATHIU. Zoterinjte kandidate nuk jane rrezik per veliajn po per sali metaj(aleanca e qelbesirave. Kjo dyshe e degjeneruar nuk duhet ti kaloje 10% se do jete turp per kete popull. Sa per Veliaj, socialistet jane te organizuar dhe disiplinuar te pakten sa te jete gjalle saliu. Askush nga socialistet dhe femijet e tyre nuk e harrojne si rrihnin e vrisnin shpellaret e pd socialistet rruges per te alidemi ku i "lejonin" te protestonin qe nga viti 96. Mos flasim pastaj 97, 98, gerdec, 21 janar etj askush nuk i harron. Keta jane shkaterruesit e shtetit shqiptar, vjedhesit dhe shkaterruesit e prones publike. Veshtire tjua numerosh krimet.

        2. F
         FCB

         Shko mor bole , trap ngele gjithe jeten , Dash Rakija ....ha...ha..

         1. D
          DP

          Konkurrimi i Dash Shehut eshte thjeshte dhe vetem lajm i mire.

          1. o
           opionist

           erion fiton tirane

           1. o
            opionist

            erion fiton tirane

            1. S
             SKAP

             Dash Karandashi !!! Tamam kungull pa fara. Atij qe i duket vehtja I zgjuar, eshte me budall se budallai.

             1. N
              Ne

              I famshmi i djathte. 30 vjet ne politike, ama ja u ktheu pronat pronareve. ?!?!

              Lini një Përgjigje

              21:30 Politika 15 komente

              19:47 Politika 24 komente

              19:37 Politika 27 komente

              19:10 Politika 26 komente

              18:17 Politika 10 komente

              17:50 Politika 36 komente

              16:50 Politika 6 komente

              16:42 Politika 72 komente

              16:20 Politika 17 komente

              16:00 Politika 2 komente

              Më të lexuarat

              09:14 Blog 17 komente

              10:06 Dossier 15 komente

              09:10 Politika 9 komente

              11:02 Bota 11 komente

              09:39 Politika 11 komente

              09:30 Politika 13 komente

              Blog Tema

              17:49 Blog 2 komente

              17:29 Blog 15 komente

              16:36 Blog 6 komente