Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-02-05 16:23:00Politika TEMA

20 Komente

 1. s
  s'duhet te mungonte Kakofonise as ky

  sikur mos te kishte arritur ne male te Mullarit te Kakofonise shqiptare kjo Teme , nuk mungoj edhe ky . Ja pra perse shqiptaret nuk perparojne .se shumica e kohes shkon per Mullarin e Kakofonise . Nji teme ne Shqiperi e diskutojne analizojne trumpetojne orkestrohjne sipas njohurie personale e individuale gjithe telentet e stanit

  1. N
   Nasi

   Te erdhi ceku, e theve ne bank dhe sa shume ishte?. Po pazarin me vendburimet e naftes kush e beri dhe kush fitoi prej tyre? Keta lloj tyrbosh si puna juaj dhe atyre qe dalin neper TV e muaren me qafe shqiperine.

   1. S
    Shallvarja

    Ik o cuni Semihas ik. As klasen nuk e kaloje te Petro Nini, prandaj te coi mami ne shkolle nate. Te kujtohet kur doje te beje koalicion me Ramen dhe nuk ta vershellehu, dhe pastaj u fute te cadra Lulit se mos kapje atje ndonje cope torte? Ata jane me te zgjuar se ty, e kuptuan ca fllucke je. Po Bamiri te beri me lek dhe tashti vazhdon te jetosh si mbret. Je bajat, je legen. Ku shkoi ajo particka jote me shqiponjen ne byth?

    1. S
     Semi

     O niku punon ne Deutschland apo ha leket si gazetar? Se kaq kohe sa kolon ne tv Shqiptare se kuptojme

     1. L
      Lika

      Mir qe na sqarove ti se nuk e dinim.Mos fol fare me mire

      1. t
       titi

       shume qesharake per te qene e vettete

       1. t
        tosi

        po mo vllai po e ka perdor ai

        1. A
         Ani

         Fole ti qe te ka perdor sala si leck kepucesh

         1. E
          Eno

          Vetem ti mos fol se e dim se clloj legeni je

          1. S
           Semi

           Akoma me kete ceshtje,as nuk keni asnje fakt e prap flisni.

           1. B
            Beni

            Sa pa lidhje flet,nuk di asgje per ceshtjen,me mire pusho sa flet kot.

            1. B
             Bardha

             Ketij carit i kan diftuar se si punon FBI,ju kujtohet ky idiot qe u kthye nga shqipoje e vocidolit ne nje sorre te qelbur tek shtepia e vicidolit

             1. I
              Isi

              Aman ti ngele me fol mo

              1. D
               Deni

               Turp ku ke goj flet e ti

               1. K
                Kevi

                Ti e ndrit fare mo kur flet budall

                1. R
                 Roni

                 Sa njeri i ulet je bere dhe ti

                 1. L
                  Ledion

                  Kush flet ky zari qe ka frik nga Berisha

                  1. k
                   klodjan

                   kjo ka ndodh kur thirren cunin e saliut ne spak edhe nxorri kete histori me u marr i pafytyri

                   1. L
                    Leta

                    Ik o Kreshnik Spahiu se sja vlen te merresh me ty qe te sjell rrotull ai plakush Saliu

                    1. R
                     Rusmajli

                     Qëkur ka prerë barsetat, Kreshnikit peshtymes, I eshte rritur hunda. Paguhet me honorare nga Mëro Gël Baze.

                     Lini një Përgjigje

                     20:10 Politika 52 komente

                     18:40 Politika 20 komente

                     18:27 Politika 78 komente

                     17:15 Politika 16 komente

                     17:04 Politika 40 komente

                     15:30 Politika 2 komente

                     13:10 Politika 19 komente

                     13:00 Politika 6 komente

                     12:27 Politika 39 komente

                     11:45 Politika 8 komente

                     Më të lexuarat

                     11:49 Sociale 18 komente

                     10:40 Sociale 19 komente

                     11:35 Blog 22 komente

                     12:02 Ekonomia 37 komente

                     15:28 Kronika 17 komente

                     10:25 Blog 21 komente

                     Blog Tema

                     20:20 Blog

                     12:16 Blog

                     11:35 Blog 22 komente