Te fundit

09:21

09:19

09:15

09:06

09:02

09:01

08:51

08:31

2023-12-04 16:59:00Politika TEMA

11 Komente

 1. G
  Garda Pretoriane (ajo e Skenderbeut)

  Pranoi ne shtepine tende ore kryebashkiak.

  1. P
   Pika

   Më saktë: o kryemut.

  2. U
   Ushtaraku

   Do ta besh dhe Memaliajn territor nen juridiksion Italian? O kryetar jo vetem qe afrikanet nuk duan te jetojne ne Memaliaj por ka rrezik qe pleqt e Memaliajt te futen ne kamp te kerkojne azil ne Itali meqe eshte territor Italian. Si nje ish ushtarake qe je qenke zero dhe nuk e ke idene e sigurise kombetare lere me te kuptosh nga kushtetuta dhe sovraniteti kombetare. Ju ka ngelur vetem te vishni poturet e Edit. Njerez servila.

   1. J
    Jugu

    Kjo eshte te tallesh menderen me kete popull te vuajtur dhe te trushpelar nga mediat prane Rames. Po kush jeni ju more te mbaruar qe dilini vullnetar to mbani djemte e rinj me ngjyre qe Rama do sjelli ne vend. E bastarduat fare ate vend more ju vrafte zoti. Jeni te tere mafioza dhe me pushtet te frikshem. Mjere populli qe nuk ka me as fuqi as deshire per ndryshim dhe per revolte ndaj ketij pushteti te qelbur dhe hajdut. As nje gje nuk e justifikon me kete pushtet pushtash, as nje opozite e mbaruar dhe as nderkombetaret qe pallohen per ca leka qe ju jep Rama.

    1. k
     kete kisha tani per tani

     Pranimi emigranteve qe kerkon kryebashkiaku eshte zgjuarsi se do te perfitoje investime dhe parà ne ndihmen e tyre, keshtu qe do te rrise te ardhurat e bashkise. Pa ka si ky kerriçi qe do behet gomar ne te ardhme qe i thote: pranoji ne shtepine tende o kryebashkijak, sikur do i vene e do i zene shtepine e tij ketij komentuesit. Idiotesia nuk ka brire, eshte sheshit.

     1. S
      Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

      Ngelen Hanemet pa burra...duket se birazetet nga Afghanistan plotesojne kushtet....buyrum!

      1. F
       Fredis Beleris

       Se mos na i leshoni ketej nga greqia si ben erdogani ore depsesa

       1. a
        aleks

        ku kane atdhe keta plehra, keta hajdute ordinere se kane problem qe per leke, te shesin gruan dhe vajzen, dhe jo me atdheun, si ka mundesi qe keta gorake otomane arabe , te mos u dhimbset sadopak atdheu ku kane lindur, ptuuuu o race e felliqur, o vemje, qe per te vjedhur disa miliona me hiqesh sikur te dhimbsen refugjatet.

        1. M
         Mali i dajtit.

         Shqiperia e shqipetareve,vdekje tradhetareve

         1. K
          Kenge Dukaqote

          E gjeti punen e re kryebashkiaku , Eskort te kampi

          1. T
           Ton

           Filluan ketrat nga keshillat si ne kohen e xhaxhit...o Bashkiak..ofroji nje here sherbime qytetareve te ty pastaj Afrikaneve...idiote te lindur

           Lini një Përgjigje

           16:47 Politika 2 komente

           16:38 Politika

           16:00 Politika 3 komente

           14:50 Politika 5 komente

           14:23 Politika 1 koment

           14:10 Politika 3 komente

           13:42 Politika 2 komente

           13:33 Politika

           13:25 Politika 33 komente

           12:28 Politika 10 komente

           Më të lexuarat

           11:29 Ekonomia 48 komente

           10:16 Politika 26 komente

           11:13 Kronika 12 komente

           11:59 Dossier 1 koment

           20:00 Rajoni 84 komente

           17:42 Politika 18 komente

           Blog Tema

           21:10 Blog

           17:08 Blog 9 komente

           09:19 Blog 1 koment