Te fundit

19:48

19:41

19:40

19:30

19:20

19:17

19:10

18:52

2024-04-16 09:06:00Politika TEMA

2 Komente

 1. b
  borsh

  He mor ilir meta cfare vemjesh jeni si shtepi,ku eshte ajo trime monika qe hiqi cizmet dhe breket dhe ja hudhi ne fytyre kryeministrit, tani po ky i gjati po ju shkerdhen si familje ty dhe berishen,pak vone por e domosdoshme,tani duhet te ktheni te gjitha pasurit e vjedhura dhe te mbani nje pallat me 50 m katrore Si tha Moisiu i madhe qe vetem ate ka njohur shqiperia si shtetar ne sherbim te kombit nuk behet pasuri me rroge shteti.

  1. k
   k

   Gazetari magafon i korrupsionit dhe mafjes , ben pyetje te komanduara nga ata. Njẽ gazetar evropian do kishte pyetur, - Si u bere i pasur, ku i gjete pronat, perse te tjeret nuk u pasuruan si ju , etj etj.

   Lini një Përgjigje

   09:02 Politika 7 komente

   23:21 Politika 6 komente

   23:13 Politika 3 komente

   23:09 Politika 13 komente

   22:10 Politika 3 komente

   22:00 Politika 4 komente

   21:35 Politika 5 komente

   20:40 Politika 2 komente

   20:25 Politika 3 komente

   20:05 Politika 16 komente

   Më të lexuarat

   10:24 Kronika 6 komente

   12:25 Kronika 4 komente

   12:15 Politika 15 komente

   10:31 Kronika 9 komente

   20:19 Kronika

   09:17 Kronika 39 komente

   Blog Tema

   09:39 Blog 8 komente

   18:18 Blog 10 komente

   17:05 Blog