Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-02 19:20:00Politika TEMA

2 Komente

 1. S
  Svetllana

  O Ylli i PPSH, ndarja perfundimtare e Partise se Lavdishme Demokratike, me ne krye lexhendarin Sali Sheqere Vuk Berishen dhe Argita Sali, Sllobodanka Malltezi, nga tradhtari Lul Basha ka perfunduar. Selia, vula dhe te gjitha pasurite e vena me ndershmeri dhe drejtesi demokratike te familjes Berisha do te lirohen nga Drejtesia e Re Ballkanike.

  1. g
   gardiani

   Nxjerrjen e Argites ne podium ai e bene per ta njohur zyrtarisht qe eshte ne krysine e partiçkes ,qe ndoshta i hapet rruga per ndonje sherbim jashte se bashku me ABI-n dhe per te mos u kthyer me! Ndersa Saliu ka marre garanci qe nuk preket nga ata qe e kane paisur me steme qysh kahera ne vitin 1983.Shikoni se si drejtesia i hedh hi syve ketij populli injorant,duke e marre ne pyetje Saliun per shperdorim detyre lidhur me ndertimin e kullave qe tashme si kullat e Trampit keto kane marre emrin kullat e Berishes!Ky kriminel i trajnuar nuk merret si i pandehur per vrasjen me urdher direkt te tij te vetpohuar nga goja e elbur e tij por therritet per deshmi ndaj tjetersimit te pronave tek KS.Partizani?KUR AI KA VRARE DHE TJETERSUAR NJE SHQIPERI TE TERE!

   Lini një Përgjigje

   18:40 Politika 3 komente

   18:05 Politika 12 komente

   17:56 Politika 15 komente

   17:32 Politika 16 komente

   16:58 Politika 5 komente

   16:20 Politika 11 komente

   15:40 Politika

   15:30 Politika 4 komente

   14:49 Politika 3 komente

   14:31 Politika 18 komente

   Më të lexuarat

   09:14 Blog 17 komente

   10:06 Dossier 15 komente

   09:10 Politika 9 komente

   11:02 Bota 11 komente

   09:39 Politika 11 komente

   09:30 Politika 13 komente

   Blog Tema

   17:49 Blog 2 komente

   17:29 Blog 15 komente

   16:36 Blog 6 komente