Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-30 17:07:00Politika TEMA

7 Komente

 1. T
  Thjeshtra

  Shkruje me sy “s” or bythqir lulishtesh

  1. P
   Paradoksi - lumpenë të djathtë të Saliut

   Edhe ti me "sy" e ke shkruar, kështu që mos u merzit. Ne vend që të komentosh per ate që ka thënë Rama, shet pordhë kot sikur di anglisht. Ku kemi fjalë shqipe me dy "s" neve more ssssspurdhjak? Komento per Ramën qe i thotë "Bos", dikujt qe nuk i pllasi me nderja ndonjehere per Shqipërinë. Nuk kishte se pse t'i plaste, se ne nuk kemi bere vezën e kuqe, por edhe neve nuk na plasi se lindi, jetoi, dhe vdiq Henri Kisinger.

  2. J
   Jugu

   Cfare "Bosi" more i mbaruar dhe servil! Ai nuk e deshi kurre Kosoven te lire nga Serbi dhe ti e quan Bos? Ptuuu fare e keqe.

   1. C
    Cipini

    Ore Ramush a e ke pyetur per genocidin serb ne Kosove? Sa personale i keni keto respekte dhe opinione mor debila, ne nje kohe qe ju kane besuar pergjegjesine e mbrojtjes interesave kombetare. Ne nje kohe kur i gjithe lobi cifut ne Amerike ju bashkua levizjes se Di Guardit per mbrojtjen e Kosoves, ky matuf burre thoshte mos provokoni Serbine. Hajde jepini "dum".

   2. E
    Ed Kastraveci

    Ed Kastraveci don te tregoj qe lexon shume. Me sa duket Edi e dika qe Kissinger ka shkruajtur libra. Ti mund ti keshe lexuar librat por nuk i kupton. Kissinger eshte amerikan, dhe natyrish qe shqiptaret i jane borxh Amerikes. Por Kissinger nuk eshte shquar si perkrahes i shqipareve, per kundrazi ai ka pasur nje qendrim negative per ceshtjen e Kosove. Dhe per kete, Ed kastraveci duhet te hesht ne mediet sociale. Formalish te shpreh ngushelimet ne organet perkatese Amerikane.

    1. s
     sektori i majmuneve tru rruar

     Or llume qeniesh,qe vec organe njerzore keni se trurin e keni te shimpazes:Njerzit duhet tju duan ju majmuna tere kohen dhe kur beni faje dhe gabime

     1. K
      Katnari

      Doni me për Belul Gjeraqinen

      Lini një Përgjigje

      16:58 Politika 3 komente

      14:20 Politika 7 komente

      14:09 Politika 3 komente

      13:25 Politika 1 koment

      13:09 Politika 22 komente

      12:02 Politika 5 komente

      11:42 Politika 15 komente

      11:23 Politika 22 komente

      10:53 Politika 74 komente

      10:22 Politika 31 komente

      Më të lexuarat

      09:14 Blog 17 komente

      10:06 Dossier 15 komente

      09:10 Politika 9 komente

      11:02 Bota 11 komente

      09:39 Politika 11 komente

      09:30 Politika 13 komente

      Blog Tema

      17:49 Blog 2 komente

      17:29 Blog 15 komente

      16:36 Blog 6 komente