Te fundit

15:10

15:07

15:09

14:58

14:49

14:36

14:27

14:19

2023-02-05 19:20:00Politika TEMA

10 Komente

 1. i
  i pasuri behet me i pasur dhe i varferi me i varfe

  keta maskarenjt tane,ne vend te bejne ndonje gje te mire per vendin e per popullin,i cojne paret te amerikanet e pasur. Keta plehra lobojne kunder njeri tjetrit,partite hedhin pare te madhe per mashtrusat e kompanive te lobimit,paguajne per foto me presidenta e kongresmene per ti mbushur mendjen trushplareve se sa te zot jane.Me aq pare sa kane mare mashtrusat amerikane ne keto 30 vjet kush e di sa shkolla apo spitale do ishin bere

  1. B
   Baca HAJDAR=K@R

   Po mire per parat per lobimet e politiakrve, por kush pagoi per te lobuar per nje Kryeprokuror injorant dhe idiot si Adriatik Dhalla... Kjo tregon se sa e korruptuar eshte shoqeria Shqiptare.

   1. A
    Alban Luma

    Cfare e paskan Xhevahir Liten,prokuror i Kukesit.Me duket se vella.Ky Lita prokuror nuk ka lene gje pa vjedhur e kriminel pa liruar e prap eshte prokuror, madje eshte graduar kryeprokuror ne Kukes.Duhet ngjalle Nasho Jorgaqi e te shkruaje edhe nje here Mergaten e Qyqeve, por jo te Brukselit, por te USA

    1. E
     Eni Vasili ka blere ( moins chère ) Bubuzhel Béra

     Kur njeriu eshte ne halle besone qofte edhe te nje fallxhore .Vjen nga qe nuk jane intelektuale ngritjen ne karriere e kane pasur nepermjet korrupsionit , servilitmit ,talibanizmit partiak ( promotions canapé ) thuhet ne français besojne se do ti hiqet ( non grata ) duke perdorur te njejte strategji qe kane perdorur ne vendin e tyre te origjines por ne departament amerikane te shtetit nuk funksionone nje njeri i zgjuar e pranone ne heshtje dhe terhiqet nga jeta pklitike psh vellai i Ramut Haradinajt , Dauti apo Damuti sic i thone eshte persone ( non grata ) ne amerike ky nuk ka krijuar kurre polémique e ka pranuar ne heshtje jeta vazhdone ......ndersa ne Shqiperi dalin disa koke bosh si Berrisha dhe i shpallin lufte Amerikes duke agravuar situaten e tyre . Mendone i gjori ( non grata ) Berrisha se me Bushatin Shkullakun Fevziun Hoxhen Dumen Milorin Abilekajn Mehillin Peken Krasten Sandrin e klanit apo dhe kazanet e tjera ku ka implikuar nje tufe pseudo gazetar te paguar kash ne euro se do ti heqin njollen si minues i demokracise , pjestar ne grupe kriminale , familje kriminale haaa kurr je ne halle hedh ne gjyqe ne Paris edhe Ameriken ..dhe fitone po fitone avokati ..

     1. B
      Bin Laden

      Amerika me e diskretituar se kurre!! Per SHBAte cdo gje shitet e blihet, prandaj non grata i ka kushtuar kaq pak Rames, eshte veprim i thjeshte, ata e vene e ata e heqin. Kish te drejte Rama ne 2003 qe e hodhi flamurin Amerikan me percmim

      1. t
       taso kume

       PO suprizohemi perdite ,mire SHqiperine e qelbet me korupsjone ,po qelbni dhe gjithe boten??.

       1. L
        Likja

        U kishte faj enveri ketyre,,,,po' pse nuk e dinte ai qe do ta shqyenin hijenat shqiperine Sic e shqyen mbas 90,,,ne 30 vjet i kan len vetem kockat,e hengren me gjith lecka shqiperine,

        1. S
         Shpia e Lyrisë

         https://www.youtube.com/watch?v=VAA3us_7_Ss Për këtë zotërinë e keni fjalën?! E habitshme si dalin këto lajme në shtypin e Tiranës, vetëm pak ditë pasi një opozitar serb përmendi këtë dëgjesë.

         1. U
          Universi shprsa ime

          Po taksat e shqiptarve i çojn për lobim dhe nuk quiet vjedhje ? Çudi .. Rama lobon te evropa . Hahahahaha. Lum ķsh vjen tek ne

          1. a
           asd

           Albanezet qelbin boten kudo qe shkojne.

           Lini një Përgjigje

           18:03 Politika 27 komente

           16:40 Politika 11 komente

           16:23 Politika 20 komente

           20:10 Politika 52 komente

           18:40 Politika 20 komente

           18:27 Politika 78 komente

           17:15 Politika 16 komente

           17:04 Politika 40 komente

           15:30 Politika 2 komente

           13:10 Politika 19 komente

           Më të lexuarat

           12:04 Sociale 20 komente

           20:50 Sociale 7 komente

           09:05 Kronika 1 koment

           17:00 Politika 11 komente

           10:18 Rajoni 10 komente

           18:10 Politika 12 komente

           Blog Tema

           12:18 Blog 1 koment

           11:41 Blog 1 koment

           09:34 Blog 1 koment