Te fundit

20:03

20:00

19:53

19:50

19:43

19:39

19:30

19:19

2024-02-22 19:09:59Politika TEMA

4 Komente

 1. L
  Loran

  Ik re se je ber si zedhenesi i spakut

  1. V
   Visi

   O lulqime ik se le nam o krimb

  2. S
   Shkembi

   O Lyl, ruaj vulen dhe koken se s’duhet c’ndodhi me ata qe deri dhe vrave e vodhe shqiitaret

   1. S
    Shko

    Bravo Lul...kurajo...lufte bastardin dhe do fitosh....fuck Berrishjanve ,bastardeve te kombit,kopilave vrases...

    Lini një Përgjigje

    17:52 Politika 35 komente

    17:29 Politika 12 komente

    16:30 Politika 8 komente

    16:19 Politika 1 koment

    14:46 Politika 3 komente

    14:21 Politika

    13:57 Politika 5 komente

    13:06 Politika 7 komente

    13:03 Politika

    12:30 Politika 4 komente

    Më të lexuarat

    12:41 Politika 46 komente

    11:35 Politika 23 komente

    09:31 Politika 5 komente

    10:26 Sociale 24 komente

    09:16 Politika 10 komente

    10:16 Politika 7 komente

    Blog Tema

    18:18 Blog 1 koment

    21:40 Blog

    19:50 Blog 3 komente