Te fundit

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

22:01

2023-12-05 18:40:37Politika TEMA

26 Komente

 1. p
  pilo Lala

  Une kam shpresa, qe ky i q.i nenen. Eshte i zoti, pik mbaroi.

  1. L
   Llapaqeni Sa-Hale Breshkani

   Edhe Perenin me pas takue ky zog kurve s'e shpeton njeri nga gjithe ato pislliqe qe ka bo! Nje skuth i pashoq, rri e s'angazhohet ne politiken vendore duke menduar le te han koken Sa-Haleja dhe Rama dhe ky del shpetuesi i kombit, fitmitari... Po ben sikur harron bythqiri se dhe ky duhet te paraqitet ne SPAK te pakten per Rrugen e Kombit dhe 21 Janarin duhet t'i presin fleten, pa permendur ketu pislliqet dhe dallaveret e tjera qe ka ber me par.

   1. L
    Lule moj lule

    Çfare sjelle nje takim ne koridor perveç nje foto asgje me shume . Lule tregohu burre ne te mire te vendit shko ne prokurori dhe denaco krimet e tua me non graten Berrisha . - Nuk eshte fundi botes largimi nga politika ti gjithmone ke humbur por bashkpunimi juaj me prokurorin do dergoje ne burge koken e krimit Sali Ram Sheqere Berrisha . Heshtja eshte sinonim e mafies une nuk flase e ti nuk flet te dy ne polotike.

    1. R
     Rajmond Skelari

     Takim me plot kuptim per "non graten". Mbeshtetje qe i jep Pence Bashes per qendrimin pro vendimit amerikan, ku Sali Berisha eshte jo vetem hajdut dhe kriminel por edhe armik i Amerikes(sepse eshte armik i demokracise). Ne aspektin me te gjere eshte edhe thike ne zemer per Saliun qe vazhdon te mbeshtetet ne politiken e Putinit ne Evrope per te destabilizuar Ballkanin dhe Evropen...

     1. M
      MARLUX

      Edhe po pastaj? Askush nuk e ve me ne rrefene kete zv.presidentin. Boll na e nxorret kete karagjozin. Jo Amerikan te takoj Lulja, po te takoj dhe vete Zotin, nuk i japin me asgje shqipetaret, as atij as Saliut.

      1. J
       Jo me me kete vemje

       Or po mbro veten,mor capacul,se tere kohen ke ecur duke share,vjedhur dhe vrare,si paterice e Berishes.E hodhi Amerika Babe Saliun tend,e hodhi dhe ti,pamvaresisht se ai te paisi me poste,qe ti cfrytezove duke vjedhur dhe vrare,si min brendshem(kontrolli i shtetit te ka evidentuar si hajdut per 220 mil euro ne rrugen kukes-kosove).E hodhe saliun si tip skuthi qe je,dhe u bere me me te fortin,por jo se don Amerken,ti je krejt ne te kundert me parimet e saj.

       1. O
        Oh sa kom qesh

        Po ky rrypi Basha edhe per ishat paguen para per te bere foto.

        1. S
         Shqupist

         Or Basha mashtrus ,po pse per 30 sekonda qe e takove bere gjith ate muhabet ,ato takime jane sa me te dhene doren ,e ti tna mashtrosh neve ceceneve te shqupit

         1. T
          Tisi

          Po mjafton pak pershendetje se nuk do beje krushqi o K. Donte thote qe ka akses dhe e mirepresin. Mire sala nongrata, por ju patronazhistet po harroni qe edhe ramen vetem sorosi po e pret se fundmi, pas rastit mcgonigal.

          1. N
           Niku

           Ik harxho lekete e tjeterkujt, mire ben. Pence s'e llogarit me njeri, se perse e takon nje Zot e di.

           1. G
            Gazepi

            Berisha shkaterroi demokratet dhe pd por Lylit ja ka mbylle deren te pd pergjithmone. Ska edvin dhe blinken qe e ben kryetar te pd me.

            1. E
             Emiljano

             O rryp kaeshi,Luli eshte kryetar i pd me letra,Sala eshte ne krye te cetes se talebaneve

            2. P
             Prec Ulaj

             Une shikoj nje ndryshim shume te madh, Luli ka hequr xhelin nga floket, dhe floket nuk i ka lyer te zeza me kena, por me nje ngjyre kanelle. Do beje ndonje gje ky gom.ari

             1. d
              demokra-cia

              Pasi i beri gjemen me urdherdhenesin Sali Berisha e vrasjeve ne Shqiperi qysh nga 1991 e deri ne 2011 Amerika duke dhe e quajtur "burre shteti" ,tani eshte hedhur tek Berishia ne miniature urdherzbatuesi i disa vrasjeve dhe vjedhjeve me nofken "yll ne ngjitje" Lul Basha! Dy jane mundesite ose keta jane vertet siç i tregon Berisha,ose jane siç i trajton Basha!Kur te dy peta persona duhet te ishin minimumi te larguar nga politika !E sot per ironi te parave te vjedhura te ketij populli pasi nuk kane asnje tager tjeter qe te priten ne Amerike ,i bejne karshillek ketij populli duke nenekuptuar shprehjen e toto Likes "Ore budallenj jemi ne te derguarit e Amerikes ,ndaj jeni te detyruar te na ndigjoni dhe pordhet"! Kjo foto tregon qartazi se ose ata vazhdojne e na trajtojne si majmuner (pa bisht)ose bota po rrokulliset aq keq sa qe morali dhe politika ka mbetur tek duart e Lul Bashes duke na treguar se nuk eshte problem se ç'fare ke bere per kete vend por ç'fare relatash me me "perandorine"!Ky takim eshte nje ofeze per kete popull dhe asgje me shume!"Fshati digjet dhe kurva krihet" thote populli shqipetar.

              1. R
               Rajmond Skelari

               Ti demokra-cia je njeri shume i ndjeshem dhe kjo te erreson llogjiken. Ti thua se ata vazhdojne e na trajtojne si majmuner (pa bisht)ose bota po rrokulliset keq e me keq. Per te dy varjantet gabon. Amerika ty te trajton ashtu si je dhe bota rrukulliset keq e me keq per ne por jo per Ameriken. Puna eshte qe ne duhet te ndryshojme dhe jo te tallim bythen me Ameriken ashtu sic mendon ti dhe Saliu. Eshte turp per ty qe nje person te ndyre si Saliun e krahason me majmunin. Ai nuk e meriton kete nder....

              2. B
               Bardhi

               JA PRA PERSE DOLI NE KONGRESIN E REABILITIMIT ARGITA MALLTEZI ,DUKE KERKUAR TE BASHKOHEMI PER TE GJETUR RRUGET E KTHIMIT!ME SIGURI QE LULI KA IKUR ME MISION NGA ARGITA ,QE NE MOS NJERI TJETRI TA SHPETOJE FAMILJEN BERISHA ,

               1. G
                GENCI

                WOW. ARRITJE E MADHE SHUM. HAHAHA. PO KUSH IA FUT MIKE PENCE NE AMERIKE TANI O FIGURA. AI DOLI NGA GARA E PARTISE SE VET SEPSE AS ATY NUK KA PERKRAHJE. A JENI NE TEREZI ORE. KA TAKUAR LULI BASHA MIKE PENCE EDHE E SHISNI ARRITJE TE MADHE. HAJDE LAJM HAJDE.

                1. M
                 MEMEDHETARI

                 Bravo Lulush!... Ky postim eshte njelloj sikur i urinon mbi koke Saliut...

                 1. f
                  foshnja

                  Duket nga shprehja e fytyres qe Mike Pence nuk e ka haberin fare ke po takon dhe nga bie Shqiperia. Ah mjere ne per fotot dhe lajmet qe na serviren qe vetem lajme nuk jane

                  1. E
                   Eri

                   Palafiku i ka hyrë në surrat Mike Pence, mend ta puthi. E të mendosh sa pare kanë hedhur dhe hedhin këta halabakë veç për të dal foto me senatorë e presidentë, tipik primitivë që ia nxinin fytyrën Shqipërisë sikur drejtonin Republikë Bananesh.

                  2. L
                   Luli, ben gjoja sikur nuk e do Saliun

                   O Luli, o pordhe e Saliut, o kal troje. Ti e takove per te dale ne foto o te qifsha ropt ty dhe atyre qe te bejne reklame ty. Ti iu preznatove dhe ai se ka fare haberin se kush je ti o ta qifsha pragun. Ore e di te qe Mike Penis, eshte Non-Grata tek Republikanet, prandaj ka ngel si zagar konferencave.

                   1. v
                    viktor

                    Filloi prape me takimet 40 secondesjhe ky k...i?

                    1. B
                     Big

                     Bravo, mbeshtetje pa kompromis per miqesine shqiperi amerike dhe perendim se bashku. Le te merziten pak komunistet qe jane shperndare sipas rastit majtas dhe djathtas

                     1. P
                      Pleqeria

                      Takon ishat se eshte vete ish. Ore lulke, populli u zgjua, te njeh dhembe e dhemballe. Jeni bere si femije cerdhe per te dale sa me shume ne foto. Pune pa bereqet. Nuk te shpeton asgje nga denimi. Je biri i "non grates", cfare do qe te besh. E keni gatuar bashke kete mesele. Do ta coni vallen deri ne fund bashke. Eshte e pashmangshme. Cdo gje qe ben eshte ne demin tend. Hak pa marre e gjak pa la nuk ka. Keshtu qe bej llogarite mire. Beje burrgun sa je i ri. Mos e ler veten si Fatja, ta besh burgun ne pleqeri. Megjithate e din vete.

                      1. L
                       Lani

                       Me siguri e ka pyetur nga eshte e ku eshte ai vend nga eshte ky.

                       Lini një Përgjigje

                       18:30 Politika 5 komente

                       18:02 Politika 9 komente

                       17:49 Politika

                       16:57 Politika 7 komente

                       15:27 Politika 4 komente

                       15:19 Politika 2 komente

                       15:07 Politika 9 komente

                       14:03 Politika 5 komente

                       13:13 Politika 1 koment

                       11:55 Politika 21 komente

                       Më të lexuarat

                       12:41 Politika 50 komente

                       11:35 Politika 23 komente

                       09:31 Politika 7 komente

                       17:33 Politika 7 komente

                       10:26 Sociale 27 komente

                       09:16 Politika 12 komente

                       Blog Tema

                       18:18 Blog 2 komente

                       21:40 Blog

                       19:50 Blog 3 komente