Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-02-21 21:19:00Politika TEMA

2 Komente

 1. T
  Tani

  Politologu Dash Rrangalla magazinjeri , paska kuptu pasi 33 vjet qe lepihet , jargavitet pas boleve te Sali NonGrats Vicidolit , njeri injorat , analfabet funxional , lumpen qytetare i mbrujtur me veset e Egjytianeve. Po mire ore kellire po dhe pas kaq vitetesh ty kone i Saliut do degjoje mileti . Ik ore legen i pa cipe.

  1. S
   Shkembi

   O Dash! Ti e ke urtesine te hiqesh menjane. Boll qelbet gjithe c’mundet ne kete vend

   Lini një Përgjigje

   20:08 Politika 1 koment

   20:06 Politika 4 komente

   19:50 Politika 3 komente

   19:29 Politika 22 komente

   19:20 Politika 2 komente

   19:13 Politika 1 koment

   19:07 Politika

   18:54 Politika 2 komente

   18:46 Politika 10 komente

   18:32 Politika 44 komente

   Më të lexuarat

   13:57 Sociale 19 komente

   09:35 Politika 48 komente

   13:30 Politika 44 komente

   09:22 Politika 7 komente

   09:15 Kronika 21 komente

   10:25 Politika 5 komente

   Blog Tema

   21:47 Blog

   20:47 Blog

   11:15 Blog