Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-03-18 16:39:00Politika TEMA

17 Komente

 1. g
  greket kishin rastin me i bo Gojore Te Gjatit !

  shpresoj qe bytghqimet greke te medies e qeberrise grekek te ken shfrytezuar shancin (si qefllinje Te Gjatesh qe jane ) t'i bonin Gojore KM Shqiptare dhe shijonin ate deri ne sprucimin shperthyes

  1. V
   Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

   Po Linden do e marre me vete?

   1. s
    sahleh hamutaj janullatos ne Orgji

    Vito , Linda ishte e zene me punet e shtepise dhe KM mori Motren tate si njohese e mire e greqistes

    1. S
     Shqipe

     Sa skuth qe je…,ke grua,a ke moter,a ke nene…?!

    2. K
     Kejsi

     Nje artist fantastik,gjithashtu edhe nje politikan shume i mire i cili punon shume per kete vend

     1. S
      Shqiptar

      https://youtu.be/zs9Ixf0DsTI.

     2. S
      Sindi

      Jo vetem politikan shume i mire por edhe artist shume i mire.Bravo

      1. t
       titi

       shume bukur i urojm suksese

       1. t
        tosi

        artist ne te gjitha kuptimet ????

        1. O
         Olta

         jemi te sigurt qe do te dale nje ekspozite shume e bukur sepse rama eshte nje artist i vertet

         1. B
          Bujar

          nje njeri jo vetem i zoti ne politike por dhe ne art

          1. E
           Erdogan

           Kryeministri Greke i Arnautise me emer Angles Eduart (Edi) Rama i me prejardhje nga fshati i Vorio Epirit me emer Safi Greke Vuno (Mal "shqip" nga Monte) do visitoje Kryeqytetin e Tij Athinen. Pamvaresisht qe bijte e Deputetit Osman Ismail bej Vlores,Frashellinjve,Hasaneve,Tahsimeve etj we nuk e njohin si Vorio Epir e verteta eshte se Jeorgios Kastriotis ishtebPrijesi i Epiroteve. Pasardhes I Pirros,Arxileas (Akilit "shqip"),Megas Aleksandros,Odhuseas etj.

           1. J
            Jorgo

            Rezidenca Zhapa thuhet!!! Labovitet e kane ngritur si gjithe zonen perreth

            1. D
             Detari

             cfare pune ka ne greqi ky turku piktor?

             1. T
              Toni

              Eshte artist i lindur

              1. N
               Nori

               Vleresim shume i madh per te

               1. O
                Oh sa kom qesh

                Sa poshte paskan rene helenet, apo ku ka me helene (greke) ne Ger-qi ka vetem arabe e turq. Te perqesh zhgaranat e nje bojaxhiu eshte nje nga shenjat qe tregon se Botes po i afrohet.... fundi.

                Lini një Përgjigje

                16:36 Politika 16 komente

                15:40 Politika 21 komente

                14:56 Politika 5 komente

                10:00 Politika 39 komente

                12:16 Politika 2 komente

                12:06 Politika 35 komente

                11:58 Politika 12 komente

                11:46 Politika 40 komente

                10:50 Politika 38 komente

                10:27 Politika 10 komente

                Më të lexuarat

                11:49 Sociale 18 komente

                10:40 Sociale 19 komente

                11:35 Blog 22 komente

                12:02 Ekonomia 37 komente

                15:28 Kronika 17 komente

                10:25 Blog 21 komente

                Blog Tema

                20:20 Blog

                12:16 Blog

                11:35 Blog 22 komente