Te fundit

08:12

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

2023-02-04 13:00:00Politika TEMA

6 Komente

 1. M
  Muzaka i Ri

  Gomari me I madh eshte ai qe beri koalicion me Ndoken dhe e beri minister.

  1. L
   Luani

   Mëse e vertete pështirosja dhe shirjs e tyre te politika e rruges te nongratave, banditeve , te llumi i shoqeriae, për dy leke ..!! Prandaj Edi rama duhwt falendwruar pa pushim që përballë tyre ja ka arritur ti mposhtë tere veprimet antikombetare te tyre ..!!

   1. S
    Skraparliu

    Shume mire e shtrone problemin eshte aktual,por gazetareve analistet politikanet ne te dy krahet duke futur edhe moderatoret si fevziu g.duma eni vasili.ylli rakipi,cim peka dhe famozi adi krasta ju jane herur syte nga leket dhe nuk shikojne me nga syte harojne qe keto pare qe marin bjene ere gjaku shqiptari por qe nuk ju bene pershtypje per ato qe thone e qe marin por kane shprehjen na duhen "LEKE"ju ngecte ne gryke dhe mos befshin hajer i vuajteshin tek te pjellet.

    1. N
     Noci

     Asnje per derman nga mediat nuk te terheq qe te degjosh qofte edhe lajmet qe jane informacion real per kudo qe ndodh dhe si rregull mundesisht te kete dy burime.Te gjitha paraqesin linjen e anesise se pronarit dhe shumica e tyre ka si kryelajm gerr merret e Berishës qe praktikisht eshte e vertetuar qe genjen.Tmerri i vertete jane opinionet ku dalin ca gazetare dhe i bejne hosanara baballarëve te tyre ideologjike e nuk e kane per gje te mbeshtesin genjeshtra dhe te genjejne vete.Lule BBV se te pakten nuk merren me politike

     1. E
      Erla Mehilli anal -iste e ( pa )varura

      Kam pare dje nje séquence shokante te nje tv kazane ku nje moderatore (.pamvarur ).Erla Mehilli kishte nje studio te ftuar pseudo analistin Bushati nje deputet homosexuelle te foltore-nevojtore dhe nje femer tjeter nuk e njihja por edhe kjo e PD ne Skype kryeministri Shqiperis Edi Rama ....cfare te degjoje nje skandale njerez partiak pothuajse talibane qe nuk vinin cerveaux ne pune te pa edukuar rrugace .si ka mundesi si ka mundesi ky nivel rrugacesh Bushati i bente gjyqin do shkoshe ne burge ke mare pare lek dollare njesoje si gjyshi Hysni te tjeret nuk mbaheshin rrugaceri te tille une nuk kisha pare .Qe jane vrare ne 1997 ne 21 janar ne Gerdec per keta nuk kishte rendesi ishte funksioneri i FBI .Ne nje tv te rregullt ku behet gazetari kur theritet kryeministri ne panel duhet te jene te ndryshem te majte te djathte qendra dhe extremet dhe modersatori neutrale ndaje thenja kazane tv kazanet e mbremjes eshte nje epitet i justifikuar

      1. V
       Vjola

       Me shume respekt personit , i cili e ka shkrojtur, dhe botuar kete shkrim.....ESHTE FATKEQESI DHE E TURPESHME , PER KETE NIVEL QE KEMI, SI NE POLITIKE ASHTU EDHE NE MEDIA !!!!!!! SHUME TE PAKET JANE ATA GAZETARE, DHE ANALISTE, QE RUAJNE QETESINE DHE ANALIZOJNE ME VERTETESI ....KJO ASHTE PAPERGJEGJESI E ATYRE QE I KANE VENE PER INTERESAT E TYRE .

       Lini një Përgjigje

       12:27 Politika 39 komente

       11:45 Politika 8 komente

       11:18 Politika

       10:25 Politika 31 komente

       09:47 Politika 68 komente

       09:29 Politika 15 komente

       09:11 Politika 3 komente

       21:10 Politika 8 komente

       19:37 Politika 15 komente

       19:20 Politika 11 komente

       Më të lexuarat

       12:41 Politika 50 komente

       11:35 Politika 23 komente

       09:31 Politika 7 komente

       17:33 Politika 7 komente

       10:26 Sociale 27 komente

       09:16 Politika 12 komente

       Blog Tema

       18:18 Blog 2 komente

       21:40 Blog

       19:50 Blog 3 komente