Te fundit

20:40

20:29

20:25

20:20

20:10

20:07

20:00

19:48

2024-02-20 18:28:57Politika TEMA

16 Komente

 1. t
  tefiku

  Ki kujdes ruaje sumen se mos ta futin ty hurin.

  1. T
   Trapajane hesapi

   Ti rruac bithen ,o mal-ochio prej Peshkepaje.

   1. Roberto

    Ik o Mehdi llumi.

    1. A
     Askushii

     Gjynah...ka qene humorist i mire...por pleqeria, varet si te merr. Amin????

     1. D
      Drejtësia

      Shko mor pirdhu Mediokër

      1. Y
       Y

       Ore aktor rrot ka.. mbaje të paktën atë personalitet të paktën që keni patur së me mendimet tuaja idiote na benë që të të dhjesim në koke , mjaftë kemi Sal me smundje mendore e ca të tjerë ..!

       1. P
        Prostituta Kombetare sali

        Jena mbledh na ketu.., Padyshim… Rrofte populli shqiptar. Patjeter… Du tju them ju se padyshim, jemi mbledh ne ketu… per tju treguar ju, per ti treguar te gjitheve… Padyshim… rrofte populli… patjeter

        1. S
         Saimi

         Mehdi se mos marresh ate hurin qe perdor per Valken?

         1. L
          Labeati

          Te mocmit kane thene te ardhte pleqeri nga kembet Malkos I ka ardhur nga koka

          1. H
           Himarioti

           Ky Malko është një dordolec i vërtetë. Çfarë e lidh këtë shpellar tepelenas me shpellarin Sali Berisha? Vetëm ligësia.

           1. M
            Memalias

            E lidh idjotsia,injoranca!!! Sdo as mend e as kalem . Hajvan me brire !

           2. G
            Genti

            Car aktori eshte ky ? Ai luan vetveten .Gjithmone rrole debilash i kane dhene. E ka c'do qytet ndonje idiot si ky.

            1. U
             Usa

             Hurin mbaje per non gratat,osecoje tek shtepia tende, Votat e rrezojne apo e lejojne Ramen....hajani mutin per 12 vjet te tjera...ju bajga qe vini mbas kriminelit Berrishe jeni bastarde kunder Spakut=USA...fuck you!

             1. m
              mendimi

              Karagjoz fshati pa pike humori ky Muhadoiu a çare e quajne. E kam pare shpesh dhe theme se gjithe pseudoartistat qe dalin neper protesta per pushtet, jane gomare te plakur.

              1. H
               Hajde rradhen kush e ka.....

               Te me falin komentuesit, Malkos nuk i ka ardhur pleqeruia nga koka, ai keshtu njihet qe ne rini e ne vazhdim....rote cari. Edhe ne Teater me shume role figurantesh kane luajtur punetoret e skenes se sa ky toc. Ministria e Shendetesi eshte pergjegjese qe ne te tilla mbledhje apo xhoro te dergoj nje makine urgjence, jo me mjek per marrje mendsh se ata mend nuk kane, as mjek zemre, por specialist per torollaket apo sic njihen rendom per budallenje te tipit Malko e me rradhe.

               1. K
                Kristi

                Cfare ishte ky hokatari I katundit...aktor,.. Aktor ku dhe cfare ka bere ky mediker,... Po gjene mire lereni te kacavirret...!

                Lini një Përgjigje

                18:22 Politika 26 komente

                18:17 Politika 23 komente

                18:04 Politika 6 komente

                17:59 Politika 4 komente

                17:51 Politika 6 komente

                17:42 Politika 25 komente

                16:13 Politika 5 komente

                15:38 Politika 29 komente

                15:15 Politika 11 komente

                14:15 Politika 6 komente

                Më të lexuarat

                22:10 Kronika 1 koment

                11:04 Blog 80 komente

                09:19 Kronika 3 komente

                09:10 Kronika 7 komente

                10:12 Politika 30 komente

                17:02 Ekonomia 21 komente

                Blog Tema

                18:59 Blog 2 komente

                17:48 Blog 2 komente

                12:05 Blog 9 komente