Te fundit

16:50

16:41

16:34

16:23

16:15

16:06

16:01

15:55

2024-04-09 09:34:00Politika TEMA

10 Komente

 1. T
  Toni Montana

  PO NORMAL EDHE MELANIA JONE DO TE DUKET ....S'KA FAJ....

  1. L
   Luani

   Pjesa më e ndotur e shoqerise shqiptare..!!

   1. M
    Monika hajdute me cizme

    fshatare e vertete e na hiqet si borgjeze me paret e vjedhura shqiptareve

    1. M
     M

     Baxhella e ka bukurine nga lindja ,nga" nena" Shifni sa e bukur ka qen : taman si transeksual .

     1. A
      Argita

      Nuuk e dija qe ka pasur ligj ne shqiperi qe lejon martesen e dy burrave. U martuan me Bracen ne krah si deshmitar e me shapka Durresi ne kembet e zbathura……

      1. d
       degradim

       Keta s'duhet te jetojne me me ato qe i kane shqiptareve dhe ata shqiptare qe u shkojne prapa jane si keta. Mynxyra shqiptare e shekullit dhe hadutet dhe kriminelet e tyre !

       1. B
        Bumbum..bum

        Po pse spak nuk I heton per vilën e Lalzit e banjon për macet? Per botoks si dikur nexhmija për kafe ? A ju jeni plera komplet. Me në krye sali mutajn edhe edvin drogën që like floririn ja u vuri president. Aq memorje kini ndaj prisni nga amerika mos u jep nai dosje . Turpi I botës. Popullsia më e varfër e evropës me politikanët më të pasur

        1. M
         Media e Peshtire

         Turp per SPAK qe merret me operacionet e Mones si dikur Saliu me kafet e Nexhmijes. Mona dhe Likja kane vjedhur, vrare e zhdukur njerez dhe duhet te denohen me nje gjyq popullor.

         1. L
          Lakja

          Monika vinte era gjize e prishur atehere ????

          1. M
           Mavria

           Sakrifikon e mjera per hir te shqiptareve, qe te mos tremben bota kur e shohin e te mos thone “ sa te shemtuara qenkan , si burra “ , e ju vec shaj. Per Shqiperine I hyri thikes, e jo per burrat e tjere , se I veti jua dha me fakte qe e pelqen “ bio” dhe te re.

           Lini një Përgjigje

           09:26 Politika 1 koment

           09:16 Politika 10 komente

           09:14 Politika 1 koment

           09:12 Politika 9 komente

           09:00 Politika 1 koment

           22:20 Politika 6 komente

           22:10 Politika 15 komente

           22:00 Politika 3 komente

           21:33 Politika 6 komente

           21:09 Politika 1 koment

           Më të lexuarat

           13:17 Politika 14 komente

           17:51 Bota

           18:50 Rajoni 1 koment

           11:38 Politika 4 komente

           18:16 Kulturë 1 koment

           12:20 Politika 7 komente

           Blog Tema

           20:50 Blog 1 koment

           11:20 Blog 20 komente

           18:08 Blog 3 komente