Te fundit

16:59

16:57

16:52

16:45

16:33

16:30

16:22

16:13

2024-04-15 23:09:00Politika TEMA

13 Komente

 1. d
  drejtesia

  Ben sikur i ka ikur truri,por ne fakt tregon se cfare edukate ka dhe qe po dhjet nga frika! Mos karro o koke çekan se lepuri kapet me qerre dhe nuk i plas kujt as per PL e as per LSI,PARTI ordineresh jane qe te dyja,nderroja emrin si te duash,NDYRESIRE!

  1. D
   Dr. Adhamudhi kolegu i Sa-Hales

   Po more trimi i Xha Jahos, le te perfitojm nga koha qe po na jep Muni-ka... Hahahah! More koketul mos bej karshillik se seshpejti edhe ti do te perfundosh me keq se Qoftlargu, Lideri Legen-kar, i madhi Sa-Haleja, te paketen ai eshte ne arrest shtepije, kurse ti do te perfundosh ne Rec! Kur e hap shume edhe te hyn ndonje hu ne sum, po pastaj si do ja bosh!??

   1. 5
    5G

    Ky ka lajthitur fare gjynah se tek 50-55 vjeç se besoj të jetë më shumë

    1. P
     Peshtanaku.

     President "TARALLAKU"kështu duhet quajtur ky i çarturi.

     1. L
      Like Goldenboy !

      O katnari i Çepanit ! Po ça i plasi k.... SPAK për partinë tënde të Lesh e Lisë!

      1. T
       Toni

       Ooo fshatar i Cepanit qe nuk behesh kurre qytetar... te fortet qe ti adhuron dhe imiton si majmun qe je... kane dy rruge... ose ne varr, ose ne burg.

       1. k
        kurti

        SPAK te kapi jo vetem laraska por edhe ndonje derr te eger qe ben sikur eshte ari.

        1. r
         raul

         po ca particke ke ti o monster o spiun o sigurimit , particke e haremit te Jales qe ne zgjedhjet e 14 majit 2023 humbi ne 61 bashkite e vendit dhe ne 100 % te teritorit. More apo me mire grabite disa keshilltare me dobicllek tek foltorja e vicidolit. Particka jote apo leshelija e Nafije dybekut sic njihet rendom ne popull pas 14 majit 2023 duhej te ishte shperndare , ashtu do vepronte cdo parti ne bote kur humbet ne te gjitha bashkite e vendit. Si mendoni se sharebajgat e neveritura te haremit te Jales do besh politike apo e do particken per tu mbrojtur nga hetimet e Spakut qe ta kane rrudhur trurin sa nje rebecke. Je njeriu me i urryer ne planet per 99.99% te shqiptareve si nuk e kupton sa poshte ke rene. Koha e mitingjeve pompoze ne pallatin Asllan Rusi kur merrje poza te liderit ne mes te salles dhe nen klithmat histerike te lristave te droguar merrje poza si Fyrheri i Rajhut te trete ne Nuremberg ka mbaruar. Ku e ke revolucionin qe e fillove nja 5 here deri tashti dhe deshtove se nuk te vjen me njeri prapa. ne 2025 nuk do marresh asnje deputet se nuk voton njeri per sharebajgat e urryera te haremit te Jales , kejdi dhembcakallen, Elona turikalin gurikalin , Nora bythderren e xhixho hundpinoken

         1. B
          Bureto

          Sjelljet e kohëve të fundit të këtij hajduti janë plotësisht të justifikueshme. Edhe pse deri tani nuk ka ndodhur asgjë nga ato që meriton, ai po e nuhat se kulari po i shtrëngohet. Është në hall të madh sidomos kur sheh dhe situatën e Sa-lehut, bashkëpunëtorit të tij qysh prej 1991. Ai gjasme e ka me SPAK, por harron se reforma në drejtësi, qysh me këtë emërim 'strukturë e posaçme' nënkuptoj si një të tërë, Prokurorinë, Gjykatën (gjkko) dhe Hetimin (bkh), kështu që ato veprojnë në sinkron, për të shkuar tek ndëshkimi i të korruptuarve, qëllim për çka dhe u krijua. Ky unitet i kësaj trupe të posaçme e monitoruar nga ShBA-BE është arsyeja e vërtetë që i ka tmerruar mëkatarët Sali-Ilir skotën dhe të ngjajshmit e tyre në krejt spektrin politik dhe pushtetar..

          1. "
           "Mrekullia"

           Po ju vjen ngordhja nga Drejtesia e Re, qe do apo sdo spiuni "Drita", e Mona e te tjere te sojit tuaj te korruptuar. Nuk jeni tjeter veç shushunja qe e vollet dhe e shkaterruat Shqiperine e Shqiptaret. Shpejte do u sekustrohet pasuria e vene prej jush o te korruptuar. Leri presionet ndaj Spak-ut, pasi nuk ngjisin o "Drita". Mos e permend te gjoren kafshe sasha, se Drejtesia e Re me se fundi po merret me ju, kafshet me dy kembe.

           1. V
            Vasili

            Pi ilacet o karjan

            1. L
             Li

             Ka frik Likja se partia e tij eshte shpk prandaj.

             1. A
              Arbeni.

              Ky spiun i shokëve të vet kur ishte student u bë më von deputet veshur me sandale llastiku tani në demokracin alla shqiptare vodhi e grabiti me anë të korrupsionit miliarda.Tani i ka hyrë frika në palcë se e di që SPAK-u do t’i vendos prangat dhe do e çoj në burg këtë ndyrësirë. Prandaj ai çirret e ulëret se gjoja prokuroria e posaçme do trembet nga sokëllimat e ilir “trimit”.Ka ikur koha e sali malokut që të shpëtoi nga burgu kur ti u kape mat me zë e figurë duke bër korrupsion me Agim Rrapajn duke përfituar 7% nga ndërtimi i një HEC-i. Ti dhe maloku i Viçidolit e keni vëndin në burg sepse jeni monstra antikombëtare.

              Lini një Përgjigje

              22:10 Politika 3 komente

              22:00 Politika 4 komente

              21:35 Politika 5 komente

              20:40 Politika 2 komente

              20:25 Politika 3 komente

              20:05 Politika 16 komente

              18:51 Politika 3 komente

              18:04 Politika 1 koment

              18:00 Politika 12 komente

              17:42 Politika 19 komente

              Më të lexuarat

              21:22 Politika 39 komente

              18:09 Blog 25 komente

              09:10 Kulturë 9 komente

              17:10 Politika 67 komente

              19:47 Politika 53 komente

              19:19 Bota 9 komente

              Blog Tema

              10:04 Blog 13 komente

              09:06 Blog 2 komente

              08:48 Blog