Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-02-22 11:32:00Politika TEMA

9 Komente

 1. U
  Usa

  Koha vertetoi sa komunisti Sali i udb...shkaterroi kombin....fuck bastardit te kombit!rrofte Amerika..

  1. S
   Sul Kodra

   Ŕrofte Amerika ! Sali genjeu ne menyre makabere Ameriken , fshehu qe ishte caktuar nga Ramiz Alia te drejtoje Partine e pare antikomuste P.D. Ne fakt Saliu zbatoje programin e Katovices se Ramizit. Pas 1990 Saliu e varrosi pluralizmin pa lindur vuri ne cdo strukture politike dhe te shtetit Spiuna e Sigurimit famekeq te shteit komunist dhe monitoroj nga cdo ane nga Sig. Shtetit. Jo vetem Ssliu por dhe spiunat e tjete te sigurimit si Prec Zogaj , Neritan Ceka , Azem Hajdari , Besnik Mustafaj , Bashkim Kopliku etj. Tani qe Ssli nje Neo Feudal Alpin ( Malok ) qe e kuptoi se Amerika e ka deshifruar skemen e Ssliut e din qe ska te ardhme , Amerika do e cmontoje me cdo cmim Salin

   1. S
    Sul Kodra

    Ŕrofte Amerika ! Sali genjeu ne menyre makabere Ameriken , fshehu qe ishte caktuar nga Ramiz Alia te drejtoje Partine e pare antikomuste P.D. Ne fakt Saliu zbatoje programin e Katovices se Ramizit. Pas 1990 Saliu e varrosi pluralizmin pa lindur vuri ne cdo strukture politike dhe te shtetit Spiuna e Sigurimit famekeq te shteit komunist dhe monitoroj nga cdo ane nga Sig. Shtetit. Jo vetem Ssliu por dhe spiunat e tjete te sigurimit si Prec Zogaj , Neritan Ceka , Azem Hajdari , Besnik Mustafaj , Bashkim Kopliku etj. Tani qe Ssli nje Neo Feudal Alpin ( Malok ) qe e kuptoi se Amerika e ka deshifruar skemen e Ssliut e din qe ska te ardhme , Amerika do e cmontoje me cdo cmim Salin

    1. S
     Sul Kodra

     Ŕrofte Amerika ! Sali genjeu ne menyre makabere Ameriken , fshehu qe ishte caktuar nga Ramiz Alia te drejtoje Partine e pare antikomuste P.D. Ne fakt Saliu zbatoje programin e Katovices se Ramizit. Pas 1990 Saliu e varrosi pluralizmin pa lindur vuri ne cdo strukture politike dhe te shtetit Spiuna e Sigurimit famekeq te shteit komunist dhe monitoroj nga cdo ane nga Sig. Shtetit. Jo vetem Ssliu por dhe spiunat e tjete te sigurimit si Prec Zogaj , Neritan Ceka , Azem Hajdari , Besnik Mustafaj , Bashkim Kopliku etj. Tani qe Ssli nje Neo Feudal Alpin ( Malok ) qe e kuptoi se Amerika e ka deshifruar skemen e Ssliut e din qe ska te ardhme , Amerika do e cmontoje me cdo cmim Salin

     1. P
      Pf

      I faleminderit Amerikes,i faleminderit Anglise por; C’ presin organet tona te drejtesise (te gjitha)qe e lene M-tin e M-tit e kendon maje katit nentee palena u rimbirsokan edhe telefona etj???? Dum ta kapin plehren me duart e te tjereve? Ka10 vjet krimineli qe s’eshte ne pushtet,cojeni tek Reci sic jane burgosur te gjithethyersit e ligjit edhe80 vjecare!!!!!

      1. A
       Arbeni

       O Sulo por mjafton vetëm një herë të postosh mesazhin,jo 10 herë.Kujdes herë tjetër Sulo djali.Haha

       1. F
        Franci

        Pak a shume te njejtat fjale i tha edhe Bashes para dy viteve qe” perpara familjes time nuk dua tja di e le te shkaterrohet PD”. Po ku kuptojne gje trushpelaret e hajdutet qe vazhdojne akoma ta ndjekin.

        1. S
         SYRI

         Sali Berish,fshatari i pagdhendur nga VICITOLI njeriu qe perfaqeson te keqen per shoqerine.Mbahet mend shprehja e thene prej tij per..." frymezuesin shpirteror..""atje ku E.Hoxha ve kemben NE te veme koken". Hipojkrit....

         1. D
          Dursakja

          Saliu eshte I pari por jo i vetmi, direkt pas tij vjen Ilir Floriri dhe rralla vazhdon.... Kur do t'ju vij fundi?

          Lini një Përgjigje

          11:27 Politika 18 komente

          11:20 Politika 3 komente

          11:10 Politika 2 komente

          11:06 Politika 7 komente

          10:42 Politika 2 komente

          10:25 Politika

          10:21 Politika 53 komente

          10:16 Politika 5 komente

          09:55 Politika 11 komente

          09:32 Politika 3 komente

          Më të lexuarat

          13:57 Sociale 19 komente

          09:35 Politika 48 komente

          13:30 Politika 44 komente

          09:22 Politika 7 komente

          09:15 Kronika 21 komente

          10:25 Politika 5 komente

          Blog Tema

          21:47 Blog

          20:47 Blog

          11:15 Blog