Te fundit

09:08

08:08

22:33

22:08

21:57

21:41

21:32

21:15

2024-04-19 12:39:00Politika TEMA

44 Komente

 1. D
  Drane

  Poshte Amerika, rrofte Sali Hitleri, se kete na la Enveri!

  1. B
   Baca Bajram

   Hahaha! SA kom qesh. Shume bukur. Po te isha profesor letersie s’so te jepja noted dhjete por 100.

   1. V
    Vranakonti

    Duket sa budallenj ka partia e Saliut. O zot! Na ruaj nga budallenjet e SLiut dhe te cmendurit,Meta.

    1. T
     Taipi

     Ore po ky Bilbilishi Blushi pse ben si i forte si trup. Ketij koqes i duket se eshte Van Dam dhe te ha mutin

    2. k
     k

     Forca e non grates dhe korrupsionit,qendron tek injoranca e njerezve analfabetë dhe mizerabel te manipulueshem kollaj ,nga shtresat e varfëra.

    3. s
     sapa

     Kush thote Poshte Amerika eshte hajdut dhe ka interese qe te mos behet shteti i se drejtes!

     1. L
      Luli

      Ka shume mundesi qe ky "koqja" (ndjese per koqet se nuk e meritojne krahasimin me kete idiot ),te jete nga shtresa e te perndjekurve politike,te cilet vuajne nga sindromi i Stokholmit,i cili eshte rasti kur viktima bie ne dashuri me xhelatin e vet !! Shume nga keta ish te perndjekurit,jane gati te prishen me SHBA per hater te nje ish komunisti nga me fanatiket e asaj partie me nje stazh rreth 25 vjet ne partine komuniste si Sali Ram Berish !!!

      1. A
       Arbi

       Kyeshte nje ish bashkpuntori sigurimit e damilje spiunokomuniste e ska lidhje me teperndjekurit se e kam pas komshi . Tipiku i PDistit qe dy femijet i rregulloi ne pune te mira kur ishte PD …

       1. G
        Gazeta

        Jo, ky eshte nga ata ish-pronaret demokrate dhe antikomunist qe ende nuk ka marre 1cm toke dhe as nuk ka per te marre se token ja zune me dhune horrat e Saliut apo familja e Saliut. Megjithate ky prape voten ja jep Saliut - delusion 35 vjecare dhe vazhdon. Mos te harrojme qe me 97 keta merrnin arme me liste tek selia e PD per te luftuar komunizmin apo me 98 I vune flaken kryeministrise. Me te tille idiot te dobishem Saliu e ka mbajt pushtetin ne ato vite.

       2. E
        ENTSOE

        Do jete ndonje Krushk I IMetaj Mutaj ose spiun " demokrat" qe te hiqnin nga Puna me ligjin 24/1.

        1. S
         Shkembi

         Keto qelbesira talebane e felliqin kombin tone.

         1. g
          grata

          Bjeri gajdes gajdexhi!

          1. D
           Demokrati me mend ne koke

           Ky te pakten eshte i sinqerte. Jo si sali plera.

           1. A
            Arbeni

            Ky legen e injorant po bën shaka me miellin e Amerikës.

            1. t
             trapajani

             a rrot kari, je ba si bole e kaut

             1. E
              Emigranti

              Thjesht, koqe kandari.

              1. s
               sindi

               Ja kaq gomere e shpellare ka ky vend.

               1. L
                Landi USA

                keta koqet jane mbledhur rreth non grates prandaj jane katandis keshtu ....

                1. A
                 Arber

                 Une them me mire poshte P. Sateme

                 1. L
                  Labi

                  Vazhdoni flisni kunder perendimit e Amerikes o "derë zinj" , "koqet e balos" do merrni.

                  1. a
                   anti anarkisti

                   Hajni i korruptuar e i fëlliqur nga frika e SPAK ka luajtur nga mendja dhe ulëritën pa pushim për "shpëtim". KOT nuk mundesh të fshehësh pas askujt aq më pak nga NON GTRATA sepse je zhytur deri në fatal në gropë septike. Kjo që digjni institucionet dhe vendin dhe fyeni miqtë tanë sidomos SHBA dhe mbroni kriminelët nuk është e re por është modeli UDB serbe që prej viti 1990. Tash kur Rama i ktheu shkelmat Vuçiqit të Serbisë ju futi në lojë njëjte si gjatë vitet 90, he dalshi fare soji yetë.

                   1. V
                    VISI

                    KETI MILITANTIT DO QIR EDHE GURET E SHTEPISE DHE TER FISI ME NE KRYE SALI PORDHEN

                    1. N
                     Noci

                     Nje thirrje komuniste,por atehere kemi thene" Poshte imperializmi amerikan".Dhe ne fund i fut nje kercenim,qe Amerika te kete kujdes e te ruhet.Si ne Shqiperi,si ne Kosove kemi me mijera qe hyjnizojne drejtuesit e shtetit,sikur keta na kane bere rehat me rroga e pensione me te larta,kane siguruar shteti,shendetesine ,arsimin,mbrojtjen qe ne te dy vendet jane per faqe te teze.Shikoni demokracitë qe nje president amerikan rri 8 vjet,populli vazhdon t'a dije por i thone ik se je lodhur e del ne pension e moss u duk me ketu.Ne edhe pse ka bere te 99 vazhdojmë e e vene ne vend te zotit

                     1. D
                      Daullxhiu

                      Ti hani mutin Amerikes o maloket e mutit. Qerrohuni tek putini se ai ju qi ne bythe ju malokeve.

                      1. D
                       Dajrja

                       I madh????????????me lot,,,

                      2. E
                       Erdogan

                       Kur do ta kuptoni o Qafir te Cilerit dhe Erdoganit qe jini thjesht Genitcere. Hajdutet e Parthenonit Angloamerikanet you perdorin thjesht per Letter Higias (Higenike). Nashti eshte vone. Epirin e ndane n e ndihmen tuaj ne te Veriut Osmane dhe te Jugut Greke.

                       1. H
                        Henk

                        Erdogan kari. Si gjithmonë je jashtë teme, je krejt rrotë kari me patentë. Meqë ra fjala, a të ka dhjerë papuja sot në gojë apo akoma?

                       2. B
                        Besnik

                        As edhe nje vote te vetme ketyre maskarenjve, hajdutave dhe kriminelave!

                        1. e
                         emigronti

                         ky qe flet keshtu do jet nje hajdut -kriminel drogaxhi qe kerkon prape saliun sepse ai i lejoi per cdo gje te shkateronin

                         1. m
                          mirel

                          Volumi i dyte i vepres "Rreziku Anglo-Amerikan per Shqiperine"...por kete radhe eshte per Salin.

                          1. D
                           Demokrati me mend ne koke

                           Fiks.

                          2. D
                           Daniel

                           Yyyyyyyyy rrace qirash çeçenet e mutit qe vini era mut te gjithe zhdukuni nga tirona se na qelbet kryeqytetin o pisat e mutit o fare e keqe o debila silleni verdalle si ato mizat e mutit aty do ngordhni si qente verdalle katunare dhe idiote ptuuuuuu jazek ju qofte qe jeni shqiptare

                           1. S
                            Shqiptari

                            Ka te drejte ky militant...Rreziku anglo-amerikan per Shqiperine vazhdon.Kete rrezik e ka trajtuar shkencerisht shoku Enver ne vepren e tij me te njejtin titull.Lideri i Foltores i ka keshilluar militantet t’a lexojne kete veper.

                            1. F
                             Franci

                             Enveristet e Foltores se komunistit Sali Ram Sheqere Berisha grusht bashkuar kunder imperializmit amerikan.

                             1. A
                              Aron

                              Po ik o idiot, se nuk te ka ne rrefene askush.

                              1. B
                               Boston1

                               Po kush eshte ky palaco burre qe thote poshte Amerika? Po i pergjigjem une shqiptaro-amerikania RROFTE AMERICA qe po i tregon vendin hajduteve.

                               1. L
                                Lenci

                                o zot cfare loqesh jane mbledhur rreth non grates !!!

                                1. L
                                 Lenci

                                 o zot cfare loqesh jane mbledhur rreth non grates !!!

                                 1. P
                                  Partizani Velo

                                  Antiamerikanët po e nxjerrin kokën çdo ditë e më shumë aq sa duket sikur dikush po i shtyn fort përpara në beteja me ‘armikun’. Por ajo që ishte e padukshme dhe tash është bërë e dukshme,është se antiamerikanët me molotovë ,kanë marrë zemër edhe nga ‘dera e hapur’ që kanë lënë antiamerikanet prapa kuintave që mbajnë masken e proamerikanizmit të thekur dhe kjo është më e rrezikshme se antiamerikanët e vetshpallur,si ky më sipër dhe ata që hedhin molotovët.

                                  1. T
                                   Tropojani

                                   Merni borxh koqevaret e Bin -Ladenit qe jetojne ne Tirane

                                   1. S
                                    Shtetas Amerikan

                                    SHBAja në gadishmeri nr1 për kërcenimin e militantit të non gratës!

                                    1. M
                                     Mohamed

                                     Kjo eshte e bukur. Qelloji qe takoj dike qe e njifte mire kte robin. Me thote familjarisht ne kohen e Enverit kane qene spiune te sigurimit shtetit ????????????????????????. Po te jete populli tamam del ne preteste qe te behet nje ligj qe kush ka patur familjare bashkpuntor te sigurimit shtetit mos dalin as jashte e jo me te dalin neper TV e parlament me na tregu demokracine.

                                     1. E
                                      Emiljano

                                      Zot na ruj nga budallenjte

                                      1. B
                                       Bariu...

                                       Komentues b..pambuk te hajdutave socialiste bertasin ujku ujkusaliu saliu ......po cakejte e ps per 11 vjet a se shikoni se kane pushtuar gjithcka cdo institucion .... Edhe gardanet edhe burgaxhite po te tyret i kane ..... Saliut verte i ka hik koha po kush po na qeveris ....te plasur i keni syte ....

                                       Lini një Përgjigje

                                       12:31 Politika 5 komente

                                       12:29 Politika 4 komente

                                       12:00 Politika 2 komente

                                       11:18 Politika 1 koment

                                       10:48 Politika 17 komente

                                       10:39 Politika

                                       10:31 Politika 44 komente

                                       10:25 Politika 3 komente

                                       09:58 Politika 57 komente

                                       09:38 Politika 6 komente

                                       Më të lexuarat

                                       16:50 Politika 14 komente

                                       13:17 Politika 13 komente

                                       15:55 Politika 26 komente

                                       17:53 Politika 34 komente

                                       14:12 Politika 18 komente

                                       11:38 Politika 13 komente

                                       Blog Tema

                                       21:41 Blog 6 komente

                                       20:49 Blog 4 komente

                                       20:50 Blog 1 koment