Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-03-17 21:30:00Politika TEMA

15 Komente

 1. M
  Maliq lefteri byth muti.

  Meqense jane baxhella shteti ne do tju japim topet e dashit dhe tasqebap me loqe prifti.

  1. r
   robi

   kandidatja me e fuqishme per keshillin bashkiak eshte sharebajga e Jales Silvi Caka surratplaka, t'ja fusesh m'shuplaka se lef si kukuvajka.dhe me Silvi caken surratplaken ne balle te revolucionit koalicioni '' bashke humbasim'' do shkoje drejt humbjes apokaliptike qe e pret ne Tirane.

   1. k
    kuksjani

    burra muti hajduda plehra monstra

    1. M
     Monika Putanova

     Me besoni, se une i njoh mire shurrat e shtetit.

     1. A
      Artan

      Burri I shtetit ka 3 vetI 1. Ka vizion per te ardhmen 2. Eshte I pergjegjshem 3. Ka inteligjence (mtematike) Nga keto te treja, berisha ka vetem te treen. Po te ishte burre shtetit berisha, nuk shpartallohej Shqiperia ne vitin 1997. Po te kishte vizion, berisha nuk lulezonin faldet . Po te ishte I pergjegjshem berisha, ne nentor 1996 fuste vendin ne zgjedhje te parakohshme dhe zemerimii I popullit kanalizohej te zgjedhjet Per shkaterrimin e vitit 1997 vula I mbetet berishes, Sa viktima pati atehere ? - me mijera ! Edhe sot e kesaj dite vriten njerez me armet e marra kur u hap e depot ne 1997 ! Tenton te fuste vendin ne Lufte Civile ! Ky eshte berisha ! Per sa I perket metes, aq sa eshte burre shtetit Monika (cope mishi me dy sy) aq eshte edhe meta

      1. T
       T

       Po ik moj kurve muti moj baxhelle se na keni peshtiros ekranet.kurv burrat dhe kurva grat jeni te gjithe .populli ka alergji nga raca juaj .

       1. I
        Iken iliri del monika

        dy burra muti doje te thoje.

        1. D
         Drejtësia

         Akoma nuk e ka thirrur SPAK kete monstren?

         1. k
          k

          Të shtetit të vdekur.

          1. n
           nji Surrat Rropsie dhjer ne Botoks

           kjo rropsi rrugesh , eshte ne Politike si si c'jan ato "Modelet" prostitutat , qe hane Mut ne Bubai . [shpellari dhe fashatari ] = dy bole Gomari . (nderkoh qe kjo karakurva qe bo (vesh) si gangstere rrugesh si ato prostitutat e semaforeve , me terheq vemendjen e Qiresve te Bulevardit , Hamut ne Politike . (nuk ka bir Bushtre malok muti e fshatar mut mutaj .qe rastesia i ngriti lart mbi Mullarin me Mute te Politikes Shqiptare ____qe t'i shpetpoj Sekuestrimit te Pasurise Vjedhur Shtetit Shqiptare dhe denimit me Burg te Perjetshem ) - Ariu s'ju shpeton dot !

           1. j
            ja hudhi nano brekt surratit kurves

            kur vishet edhe karakurva e shallvareve qe te qelbte era shurr ,si prostitutat ne politike

            1. A
             Arbeni

             QË TË DY JANË BURRA LESHI,ZUZAR E TË KORRUPTUAR.

             1. J
              Ju dhjefsha lsi-ne e lirise

              Po moj Mona Sali pordha dhe Like muti dihen qe jane po ato sharabjgat e tjera teleshelise ku qendojne me Mutniken ne krye

              1. A
               Aleksander

               Dy HAJDUTA . Prandaj Populli nuk i voton .

               1. U
                Ushtari.

                Avash moj mona avash Burrat e shtetit nuk kane ngs 10 apo 15 vila.Avash se mos bie e thyen qafen

                Lini një Përgjigje

                19:47 Politika 24 komente

                19:37 Politika 27 komente

                19:10 Politika 26 komente

                18:17 Politika 10 komente

                17:50 Politika 36 komente

                16:50 Politika 6 komente

                16:42 Politika 72 komente

                16:20 Politika 17 komente

                16:00 Politika 2 komente

                15:40 Politika 73 komente

                Më të lexuarat

                09:09 Bota

                16:07 Bota

                17:29 Sociale

                10:52 Bota

                19:10 Dossier

                17:20 Politika

                Blog Tema

                20:10 Blog

                20:00 Blog

                10:25 Blog 1 koment