Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-03-18 11:46:00Politika Nga Adriatik Doçi

40 Komente

 1. S
  Shteti Shqiptare te Arrestoje _Org.KrimSPAK

  SPAK putana vazhdon te jete ne Sherbim te Krimit te Organizuar Politike . Nji Tufe Lopcaresh nuk mundet te sillen kurre si Qytetare te Denje te nji Shoqerie dhe kte e kan treguar mese miri ne Politike si salih berisha e ilier mutaj ,por shume te tjetere e tregoj Lopcari ishProkurori i lidhur me Krimin e Trafiqet Lalla ,qe sot fshihet ne Itali edhe kta qe sot drejtojne gjasme Spak ,se nuk mundet te behen Qytetare e njerez te denje per kte shtet e shoqeri dhe kjo ka te bej me gjenet eb tyre Te Ligesise katunare qe anjone ne cdo rast mga E Keqja . Shteti Shqioptare boll beri sehirxhiun me te ashtuquajturat Drejtesi e Spak , por marri Frenat ne Dote dhe veproje si Shtet me Dinjitet ! .E gjithe kjo veprimtari antiShtet i Borellos se Dreqesise dhe Spak _ i ka kushtuar shume Shqiptareve dhe sot kemi nji shtet e insttucione te korruptuara nji shoqeri te inkrimnuar qe nga roja e spitalit deri me Mediet e paguara nga greku qe per cudi ,asnji mut Drejtesie si shikon si penalizon

  1. k
   k

   Një putanë bidonvili hajdute me damkë dhe dokumenta,tall bythën me një shtet të degjeneruar dhe hiqet si mashtruese. SPAKu luan domino nëpër zyra me rroga të majme,korrupsioni i bën karshillik dhe pasuritë kombëtare shkërdhehen nga fshatarët dhe injorantët.Nuk kuptoj pse nuk shpallin falimentimin si shtet.

   1. t
    tetovari2

    Propozova që SPAK-U të zhbëhet se edhe ashtu nuk ka rezultate nga puna e saj. Të paktën do të kursenim taksapaguesit shqiptarë.

   2. B
    Bismarku ka qen i madh

    per ty me lart,turkoshaket nuk mund te bejne shtet,kete e ka thene me koh bismarku gjermanis,dhe me te vertet po vertetohet edhe ne 2023,ku cdo njeri vjedh vret shkatrron shan shpif per hesap te idhullit te vet

    1. c
     c'ndidh sot ne Shqiperi e kemi dhurate nga Satani

     Bismarku ishte nji Egersire me fytyre Njeriu . Turkoshaket e sat'eme buthlepires greqirash . Ju pelqen shume te te varene ne ate Litare ,duke u shprehur si ju pelqen Kunder Shqiptareve .Shqiptaret bejne Shtet qe c'ke me te , e Armiqte tane te hane Mut nekte Hale sa te ngopen dhe kte e tregaum qysh pas LIIB ,prandaj mbaje Helmin e Gjaprit ne gojen e greqirit ! _ Gerrket i beri Gjermani Shtet mbasi i tufezoj nga Azia ja q!fsha surratin e zi prej cakalli anadolli .

     1. M
      Monika

      Të më rruani pidhin!! Shqiptare kokepalare!

      1. A
       Ai qe te rri Lart me shpat ne kokes se gjaperit G

       Bis Pederasti Grek ! Un Lart , ta shkerdhejn gjakun ty pederaste grek dhe cdo anti shqiptari ne kte Hale Pederastesh . _Di edhe bytha jote c'ka qen Biusmarku o Krimb Haleshe ! Hajt se vjen dita .

     2. L
      Liria

      Monika Kryemadhi-hajdute me cizme dhe kurve politike nderkombetare. Akoma nuk po e rrasni brend ne burg?!

      1. M
       Monika

       O Liria...të më rruash pidhin

       1. M
        Monika

        O Liria...të më rruash pidhin

        1. D
         Deni

         Ku ke pidh ti me shgarravine…me shum pish ka Iliri se sa ti,vemje e ribere…

       2. B
        Besniki

        Edhe per te kaluar para nga llogaria jote diku tjeter,nuk duhet te jesh prezent,e ben online.Ja fusni kot qe ka ikur per kete arsye.

        1. D
         Dakord

         I ka çuar cash o idiot dhe ata ja kane pastruar duke ja kthyer me banke. Kushedi sa here e ka bere kete pune

         1. S
          Shqipe

          Te jesh kaq bedall o Besniki…?!

          1. X
           Xhemoli

           Po per te kaluar shufrate floririt a duhet te jesh prezent o Niki???

          2. M
           Monika hajdute me cizme

           aspaku fle dhe do kerkoj azil si llalla

           1. L
            Lida

            O SPAK ku je o SPAK apo po merresh me Artur Bushin e PS sepse qenka ankuar nje qytetar se e paska gjobitur me pa te drejte. Perse nuk po e shkrijne akoma SPAK- un kete sherbetor e skllav te dyshes Berisha- Meta ?

            1. M
             Monika

             OLida të më rruash pidhin

            2. R
             Rrespekt z.Presdente

             Eshte Presidenti qe i ka munguar Shqiperise ,qe na nderon e ja ben rrespektin Ambasadoreve Mike si i takon

             1. t
              toni mavrija

              e ce pastaj ,kurregja.

              1. t
               toni mavrija

               e ce pastaj ,kurregja.

               1. D
                Draper dhe Çekan

                O monstra komuniste! Nuk late njeri pa baltosur. Korifejte e pasterise politike te shoqerise shqiptare Sali Ram Berisha, Ilir Rexhep Metaj, Munika Ramazon Krymadhi, nuk ka sorosjane ne bote qy ti boj pis. Ata jane krenaria e shoqerise sone. Skanderbegu duket si muti ne shi para tyne. O Albaneze, thirrini menjes, sorosjanet po ju vrasin shpresen.

                1. D
                 Draper dhe Çekan orrigjinali

                 Qe te kam leruar nenen e motren ty as qe e diskutoj. Qe je karr nga trute as qe e diskutoj. Qe je moterqir partie , I asaj parti qe nuk ja zure liderit emrin ne goje ajo dihet. Cfare do mos te shash me me kete emer , se jam gati ta qi tetem para kryeministrise. Eh more shkerdhate partie sa te shof qe fjalet e tua kane ị ë do te thote qe ke tastjjere administrate o kurvicke e vogel, se une nuk perdor pika mbi shkronja. Pithrrobsh je , te Fala atij karit qe te qi gjithe familjen

                 1. L
                  Latif Dreqi.

                  "Draper dhe Çekan orrigjinali" Qoke gjithe kulture, tka msu baba Salih se ai o gjth edukate kamuniste. E ka msu Sorosi, po ti je i edukum dhe se je rrit n bllok si Andi Bushati. Boj tfala ka shpija.

                2. M
                 Mal Cori

                 Kur nuk ka SPAK, Monika nuk e rruan aspak....... Tall bythën, e le pyll.....

                 1. D
                  Demokrati shqup

                  Sajmir Tahirin keto plehera ,kerkonin heqjen e imunitetit te deputetit ,per arestim vetem se nje kondrabandist permendete emrin Sajmir ,ku dhe doli qe nuk kishte lidhje fare ,kurse po keta prokurore qe kerkuan arestimin e Tahirit ,sot megjithe keto fakte nuk vepron ,ju SKAP jeni zagaret e Non Grates e Ilir Floririt ,kishim shume shprese te ky Dumani ,por ky paska qene me i keq se Llalla e Kraja ,çohu popull digjini te gjithe vilat e ketyre prokuroreve ,sa nuk eshte vone

                  1. S
                   SKAP

                   Lidheni bucen. Avni ku je Avni.....

                   1. E
                    Erzeni

                    Spaku i dyshes Sali Meta i eshte qepur qeverise Rama,nuk hezitojn te burgosin nje grua per nje arke peshk,dhe nuk hetojne vjedhjet milionshe te dyshes Berisha Meta.

                    1. S
                     Skraparliu

                     Ju gazetaret lodheni kote,kur vjen puna per ilirin,moniken,saliun Dumanit i shpetojne pordhet si ky dhe te tjeret ne SPAK nuk kane as sy as vesh as goje por fshihen ne banjo kete po tregone koha qe ne si shqiptar besuam se me ne funde do kete drejtesi per te gjithe por ja qe jo.

                     1. J
                      Juliano

                      Mos na çani bythën se ku rruhet e qethet monika, po na e paraqesni si fuqin mbinatyrore të ligjeve dhe kushtetutës. Nëse ka marë para, dhe faktet tregojnë që i ka marë, ç’far pret si sojsëz SPAK, ç’far faktesh kërkon, apo vetëm kur bën dhe kspesh me vrasje, atëherë përbën fakt për këtë qelbësirë institucion. Nuk ka se si të ndodhë ndryshe, kur kraja është pasuesi Llallës, Llalla i emëruar nga Meta e berisha, dhe zinxhiri korruptues, është brënda kupolës SPAK. Kështu kot e keni, sa piranjat e korrupsionit janë brënda në SPA, kjo (monika)do mbetet vetëm në faqet e gazetave, ku çudia sip thotë i shoqi, tre dit do zgjasë.

                      1. a
                       adi

                       „shteti“ Mos i ofendo katundaret se gabim je na ne ks sheherlive ju themi „zorragji“ sepse kan mbet gjlle duke pastru zorret qe i kan hudhe kasapet! Perndryshe se a muj mbajn shtet katundaret ka tregu ish sistemi analizo kush ka qen dhe si jan dridh Monikat e Salihat e Mutat kur ka plas skandali sikur ky.

                       1. Q
                        Qytetari jo dixhidal

                        Jam kunder,kunder,kunder ofendimeve qe i behen, por jam plotsisht,plotsisht e katerceperisht qe kjo deputete me emrin Monika Kryemadhi te japi doreheqjen si deputete. Te leri denglat se gjoja eshte e ndershme ne vepromet e saj, se keto jane shpifje dhe organizuar nga Edi Rama. keto thenie e bejne me qesharake ne sy te popullit,i cili i njeh deputetet me dhembe e dhemballe. Behet shume qesharake kur shan si Edi Ramen ,por dhe Lulzim Bashen ,kur populli e ka pare duke u perqafuar per rezultatat e shkelqyera si : largimi nga parlamenti dhe mospjesmarrja ne zgjedhjet lokale. Populli ta mat koken me pe -thote nje shprehje popullore. Te besosh Ilir Meten, e Monika Kryemadhen se i buzeqesh Petrit Vasili ,deputeti me 300 vota, se gazellehet nje Blushi,Blushi te cilin e emroi Meta sekretar te pergjithshem, apo lavderimet qe i bene nje fare deputete XHixho ,apo Kerrpaci,eshte injorancia me e madhe. MOnika duhet te largohet urgjentiusht nga kuvendi. Uluriste per Ramen se paska takur nje punonjes FBI-je dhe se i paska dhene 2500 dollare,kur tjetri thot se ia dhash une ( Personi A) pa le lidhja me Ducken,Iliri dhe Ducka kushurinj te pare. A me te vertet nuk ka ditur gje Meta? Mos valle jemi budallenj e injorant ne populli e keta politikanet jane ajka e njerezimit te ardhur nga qielli? Nerastese SPAKU nuk ka numrin e duhur te hetuesve apo prokuroreve te p[lotesohen menjehere dhe ceshtjet te vihen ne hetim. Po ministrua e drejtesise c'ben? Me se merret ?

                        1. G
                         Gimnastja

                         Spak ckeni mu ne prag...bastardet e plepave te berish komunistit vazhdojne...duan vjedhje vrasje korrupsion qe te behen te pasur brenda vitit....mallkuar qofshi!

                         1. t
                          tata luigji

                          He moj karakurva e shqiperis ty dhe yt shoq spijunit sigurimit u ka plasur botoxi nga te gjitha anet, Ju duhet varur ne sheshin skenderdej moj baxhelle, Jeni familja me e shkerdhyer qe ka nxjerre kombi ne keta 100 vite, pronat ne londer ku po i lini more ju qifsha nerin e familjes

                          1. N
                           Ne

                           Sec e ka zene inati me nje fare sekretare per organizimin qe eshte dashnore e te shoqit. Por nuk merzitet se Likes nuk i ngrihet . Populli i di te tera. Populli kenaqet kur i shikon si hiqen zvarre. Zvaraniket.

                           1. L
                            Leshtelikes

                            Nuk besoj kurre qe Mutnika gruaja e presidentit qe ta thyen ne mes te ndyhat per 20 000 eurose ajo eshte mesuar me lingota e napolona floriri pastaj duket kur e pyesin per kete pune hidhet perpjete sikur e ka berenda ate qe thyen ne mes Lkja kjo e mban brenda garancia Tit vasili me Blushin e Kerpacin me te sinqerte nuk gjen .

                            1. B
                             BURGU

                             Mire SPAK nuk ekziston, po dhe qeveria ka shkuar per dushk. O qeveri drite shkurter, ku te con mushka? A banoni ne Shqiperi o debila qeveritare? Keni frike nga cifti Meta se ju nxjerr te palarat,? Vereni drejtesine ne pune, jo vetem kur ju intereson juve. Nuk ju ben pershtypje asgje me. Ju eshte bere fytyra sholle. Na e plaset shpirtin me pandeshkueshmerine tuaj. Respektoni popullin. Per cdo gje qe ndodh, e nuk ndodh gje ne Shqiperi e ke fajin ti o qeveri mafioze.

                             1. A
                              Asd

                              Ke te drejte. Rama ia ka lene Spakun SHBAve dhe pret qe ata te deshtojne.

                             2. T
                              Teuta

                              Jo vetëm Monika por TË GJITHË që jetojnë në luks janë hajna dhe të korruptuar!

                              1. F
                               Frida

                               Akoma ka kurajo kjo manikinë e sajuar me botoks, të kundërshtojë dhe hetimet e CIAs, Artikulli në EuReporter për paratë ruse, thotë me emër e me data. Këtu i vetmi ai që habitet dhe nuk ka fakte, është SPAK dhe personalisht, kraja me Llallën. O fundërrinë institucion, që jeni bërë më qesharak se emisioni shihemi në gjyqë, ku drejtësia jipet nga rëndojnë goglat. Si do hecë përpara shqipëria, drejtësia, me këto paçavure prokurorë, kamikazë të lugës së çorbës së prishur, shokë të Llallës, pjestarë të korrupsionit. Edhe kur studio prestiçoze të mediave të shkruara, SPAK nuk ka fakte, derisa po ja thonë monikës hapur, ik si Llalla, parat i ke siguruar dhe je rehat. Bie erë qelbësirash ky institucion, duke menduar se kushdo që vjen në kry të këtij SPAK janë njëlloj në stil pune, vetëm ndryshojnë nga kraja tek dumani, që kërkojnë ti bëjnë derman korrupsionit.

                               Lini një Përgjigje

                               10:50 Politika 38 komente

                               10:27 Politika 10 komente

                               10:25 Politika 3 komente

                               10:10 Politika 35 komente

                               09:38 Politika 14 komente

                               09:29 Politika 9 komente

                               09:24 Politika 14 komente

                               21:30 Politika 15 komente

                               19:47 Politika 24 komente

                               19:37 Politika 27 komente

                               Më të lexuarat

                               11:49 Sociale 18 komente

                               10:40 Sociale 19 komente

                               11:35 Blog 22 komente

                               12:02 Ekonomia 37 komente

                               15:28 Kronika 17 komente

                               10:25 Blog 21 komente

                               Blog Tema

                               20:20 Blog

                               12:16 Blog

                               11:35 Blog 22 komente